Sirada ne var?
Bir sıralama yapmıştım ama öncelik belki değişebilir.Öncelik sırası ile yazarsam şöyle olacak ve aksilik çıkmaz da bu alımları yapabilirsem uzun bir süre durmak istiyorum Smile

Tobs gül ve Sandalwood krem
images?q=tbn:ANd9GcTrwpbv31Jye-LuO4YtIbh...MLb9DJAFP3

Musgo Real Classic ve Spiced citrus
fjgwie.jpg

Edwin Jagger Sandalwood ve Aloe vera
edwin-jagger-3-pack-soap__12904_zoom.jpg

6-7 tane kadar 24-26-28 Finest ve Silvertip knot
28f.JPG

Son olarak çelik ustura Smile Marka ve modeli için karar vermesem de solingen olmasını istiyorum.
db_513.jpg

Taşlarını hiç saymıyorum sadece kayış kullanıp alış veriş orucuna başlamak istiyorum Smile Bilenmesi gerekirse onuda o zaman düşünürüm artık.
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

Mühle R89 umu babama hediye ettim , acilen bir DE almam gerekiyor , aklımda Feather AS-D2 var , bir kaç gündür bakınıyorum sağa sola , gümrükte takılma riski vs biraz gözümde büyüyor , bugün yarın halledeceğim ama , çok mild bir alet olduğu söyleniyor benim için sorun olacağını sanmam.
(15/08/2013, Saat: 17:15)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tipsol yurt dışında belki AS D2 için yardımcı olabilir sormakta fayda var...

Evet üstadım birşeyler görürsem sizlere haber vermek istiyorum ama Asya'da tıraş olayı yok denecek kadar aZ dolayısı ile ekipmanda yok. Sadece feather var oda sagolsun monk amcalarım kafayı tıraş ediyorlar.
e mail adresim tipsol@me.com
Tuğruldoğan arkadaşımız pahalı bir sürü ekipman aldı
Sorun olmadı şimdi neden sorun. Varmış gibi bir durum var anlamadım
Takipli alınır satıcı düşük fiyat yazar
Gümrük paypal dekontu isterse ödemeyi böler ödeme öyle yapılır

En kötüsü vergi ödenir gümrükten alınır
Olmadı 34c Yada r 89. alınır
Executiveshaving gonderdigi paketlere 20 paund gibi bir rakam yaziyor gonderirken ve olasi sorunlar ortadan kalkiyor.
(15/08/2013, Saat: 17:22)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(15/08/2013, Saat: 17:15)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tipsol yurt dışında belki AS D2 için yardımcı olabilir sormakta fayda var...

Evet üstadım birşeyler görürsem sizlere haber vermek istiyorum ama Asya'da tıraş olayı yok denecek kadar aZ dolayısı ile ekipmanda yok. Sadece feather var oda sagolsun monk amcalarım kafayı tıraş ediyorlar.

Monk amcalara benden selam söyleyinSmile hangi ülke burası?
Bir aydır beklediğim ustura gelirse ve kendimde usturayla tıraş olacak cesareti bulabilirsem bu taşı almak istiyorum.

rj95v.jpg
Ne kervan kaldı, ne at, hepsi silinip gitti,
İyi insanlar iyi atlara binip gitti.
En kısa zamanda Fatip alacağım
R41 kenarda dursun ( uzun sakallar da r 41 in tarak kısmı ortadan tıkanıyor )
Fatip de durum nedir bakayım
Belki 41 den iyidir Smile

Aldıktan sonra yorum yazmam
CC lobisini kızdırmamak için sadece iyi alet tavsiye ediyorum derim Big Grin
Su an Tayland in kuzeyindeyim üstadım elbette selaminizi iletirim Smile
e mail adresim tipsol@me.com
az önce executive shaving den siparişi verdim , umarım sorunsuz ulaşır , Feather AS-D2 yi dört gözle bekliyorum...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: