(YENİ)YUMA Tıraş Makinesi
Merhaba  arkadaşlar yeni yuma tıraş aletini tanıtmak istiyorum bazı arkadaşlarımızda ki merağı en azından  gidermiş oluruz düşüncesindeyim.
Öncelikle ;
*Eski yuma tıraş aletinde ki ağırlıkdan daha bir düşük ağırlığı var örnekleme yaparsak tek bıçak permatiğin ağırlığıyla aynı diyebiliriz
*Yeni yumada jileti kusursuz tutuyor ve düzgün oturuyor gördüm iki tarafda eşit diyebiliyorum eski yumada  bir taraf mild bir agresif bu en azından yok yeni yumalarda
*Yeni yumada jilet açıklığı biraz fazla orta agresif derecesinden bir üstü olarak görebiliriz
* Yeni yumada koruma barı rimeide ki koruma barının benzeri
* Kaplama olarak eski yumadaki çapaklı bölgeler varken yeni yumada göze  çarpan  bir çapaklanma yok
* Eski yumada pek parlaklık göremiyordum bu tamamen parlak bir renke sahip
* İşciliği gayet  güzel jileti  iki tarafda eşit tutuyor tek sıkıntısı çok hafif olması biraz daha etli olabilirdi
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Değerlendirmelerim bu kadar kişisel görüşüm ise  gayet kullanışlı bir tıraş aleti koruma barlı barsız kullanıma açık bir alet. Elin alışma süreci önemli en azından  permatik bıçaklardan geçiş yapanlar için gayet rahat agresif bir alet ağır aletden  geçiş biraz tahriş sorunlarını getirebilir. Vucut  tıraşlarına  uygun özellikle  kullan at tarzıda kullanılabilir isteyen  ömürlükde yapabilir ne kadar dayanır bunu  kestiremiyorum.Keşke diyorum eski yumayı en azından  jileti düzgün tutabilen alet yapabilselerdi.Şimdiden söyleyim eski yuma stoğunu yapın Smile Resimleride ekledim aşağıda

XQX2kB.jpg

ukem2T.jpg

NwtNSz.jpg

ldXyzO.jpg

pMW6uX.jpg

xO6bI4.jpg
Komşum yeni yuma gayet şık görünüyor. Geleneksel tıraş severlere hayırlı olsun. Nereden temin edilebilir, bilginiz var mı?
Komşum inceleme güzel olmuş Cool Kalemine sağlık Tıraş aleti
Nedir, ne değildir?
Et kalındığında daha da incelmeye gidilmiş. Denk gelirse alır denerim ama denk gelmezse arayacağımı sanmıyorum.
İnceleme için teşekkürler...

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Komşum güzel inceleme olmuş, emeğinize sağlık. Üst tabla plastik galiba bana öyle geldi sanırım, birde jilet yüklü foto alırsak süper olur.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(12/12/2018, Saat: 15:59)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum güzel inceleme olmuş, emeğinize sağlık. Üst tabla plastik galiba bana öyle geldi sanırım, birde jilet yüklü foto alırsak süper olur.
Evet komşum üst tabla metal değil.
Nedir, ne değildir?
@Soner komşum jilet yüklü resim mevcut dikkatli incelediğinde resimleri

@ekilic2 komşum piyasada bulunabilirliği biraz düşük çünkü rusyada üretildiği için tüm il ve toptancılarda bulanabilirliği bir kaç ayı bulabilir
Tıraşı eski Yuma'nın tadına yakınsa peşine düşülebilir.
şu aleti adam akıllı üretip dünya piyasasına açılacaklarına hala aynı şekil üretime devam ediyorlar. tamam bu da üretilsin de be arkadaş 2 3 tane farklı ve kaliteli model üret, 3 lira olmasın da 53 lira olsun onu alalım. arko için de aynı durum geçerli. bu sene 60. yılını kutluyor 60 yıl önceki hali neyse şimdiki de o. farklı koku ve ambalajlarda üretelim kaliteyi 3 5 tık yükseltelim demek yok. gerçi memlekette üst segment markalaşma neredeyse yok gibi. yöneticilerin ufku çok dar anlaşılan.
yaşam bir zevktir
Doğru haklısınız komşum 4 ve 5 nolu fotoda varmış uzaktan pek anlaşılmıyor, buna benzer foto çekimlerinde yakın madde çekimlerinde ben alan derinliği diye bir mod var telefonda benim çok işime yarıyor.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rimei tıraş aleti BigHillMe 701 812,387 09/04/2024, Saat: 16:29
Son Yorum: Märzen
  YUMA traş makinesi papazerigi 481 397,031 28/04/2023, Saat: 03:46
Son Yorum: BAYsubjeckt
  tima tıraş makinası srwann 19 27,769 19/07/2022, Saat: 16:33
Son Yorum: muhendisbey
  ORAK Lüks tıraş makinesi retrojunkie 95 148,514 14/07/2022, Saat: 16:32
Son Yorum: Murat62
  Yuma ve Orak Tıraş Makinelerinin Karşılaştırması Tony Soprano 30 13,841 29/05/2022, Saat: 22:09
Son Yorum: Johny White
  Kartuşlu Tıraş Bıçaklarının Tutulma Nedenleri erdoganzi 36 27,909 11/11/2021, Saat: 20:21
Son Yorum: taka
  QSHAVE Ayarlanabilir tıraş aleti Devil67 178 115,384 04/02/2021, Saat: 14:20
Son Yorum: hasanandnexus
  Shark Long Handle Tıraş Aleti edward 2 3,726 10/01/2021, Saat: 15:13
Son Yorum: hasanandnexus
  Şıkbay plastik tıraş aleti BigHillMe 19 41,415 23/12/2020, Saat: 18:38
Son Yorum: saintdumas
  Weishi 9306 TTO Tıraş Aleti ulkerhan 35 43,229 17/09/2020, Saat: 20:31
Son Yorum: marv

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: