Ayakkabı Modelleri ve Kullanım Tarzları
@Nani Kuş üstadım teşekkür ederim. Bahsettiģiniz lostracıyı tanır gibiyim. Big Grin
@Nani Kuş abi eline sağlık, güzel paylaşım olmuş. Arada kaybolmasın diye yeni başlık yaptım.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
@onurcakmak üstad ben teşekkür ederim .
Bilgiler gerçekten çok aydınlatıcı olmuşum. Çok basit sandığım bu ayakkabı konusunda bilmediğim ne çok şey varmış, öğrenmiş oldum sayenizde. Değerli bilgilerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkürler. Smile
Devrim abi kalemine sağlık.
Nedir, ne değildir?
@Nani Kuş komsum verdigin kiymetli bilgiler icin cok tesekkurler. Eline saglik, klasik pazar gecesi Nuri Leflef uygulamasi sonrasi yazini okuyunca yalniz olmadigimi hissettim Smile
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
@Nani Kuş üstadım emeğinize sağlık. Giyiyorduk gözümüze hoş geleni ama bilmeden modelini.
Bilgilendirme için teşekkür ederim.
@ziyanınjileti komşum ben yazmasam sen bir şekilde yazarsın sendeki araştırma sorgulama ateşi bitmesin ve teşekkür ederim .

@ismailinbiri İsmail kardeşim ben teşekkür ederim .

@korgunv komşum bunun için bir aradayız mutlu olduğumuz keyif aldığımız şeyleri paylaştıkça güzelleşiyor ve teşekkür ederim .

@Mehmet_G komşum malesef pek çok şeyde böyleyiz halbuki standartlara otursak herşey daha da güzel ve anlamlı olacak . Teşekkür ederim .
@Nani Kuş üstadım keyifle okuduğum yazınız için teşekkür ederim.
@kalantorxl Sinan komşum ben teşekkür ederim keyifle okuduğunuz için .

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Music Ayakkabı Tabanlığı KRAL 31 12,293 13/06/2022, Saat: 21:19
Son Yorum: mecelik60
  Rahat ayakkabı zorba58 132 169,075 24/02/2022, Saat: 10:44
Son Yorum: Oldstyle
  Kadınlardan Ödün (ç) aldığımız ürünler ve kullanım alanları MetsGo 5 2,967 02/08/2019, Saat: 02:47
Son Yorum: CK89
  AYAKKABI TAVSİYESİ albayrak1616 11 9,306 20/05/2016, Saat: 01:51
Son Yorum: albayrak1616
  Ayakkabı ve Termal Çorap Önerisi theunnamed 12 12,496 06/11/2015, Saat: 22:35
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: