Ayakkabı Modelleri ve Kullanım Tarzları
Üstadım kalemine sağlık, geltir herşeye ilaç maaşallah her konuda bilgileniyoruz, aydınlanıyoruz. Gerçekten hiç aklımıza gelmiyordu gözümüze hoş gelen ayakkabıyı alır giyerdik, sayenizde birşeyler öğrendik.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Teşekkür ederiz, çok güzel anlatım olmuş.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@Soner komşum karınca karınca hep beraber bilği paylaşımında bulunuyoruz ve teşekkür ederim .

@Aersin Alper ben teşekkür ederim okuduğun için .
@Nani Kuş komşum elinize sağlık. Ne giydiğimin farkında değilmişim meğer. İyice öğrenebilmek için iki gündür ders çalışırmış gibi okuyorum verdiğiniz bilgileri. Bu gidişle birkaç hafta daha okuyacağım galiba Smile
Cogito, ergo sum Dodgy
Güzel bir paylaşım olmuş, eline emeğine sağlık abi.
Komşular çok güzel bir hobi buda ,hobi işi bir derya bir deniz sonu yok cidden.

İlk resimdeki bota benzer önerebilceğiniz model var mıdır ?
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
https://www.trendayakkabi.com.tr/harley-...erkek-bot/

Ben kullanıyorum komşum bunu. Giyip çıkarması çok kolay, rahat Ancak aşırı soğuk havalarda gitmiyor. Sıcak tutmuyor.
(13/10/2019, Saat: 20:53)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: https://www.trendayakkabi.com.tr/harley-...erkek-bot/

Ben kullanıyorum komşum bunu. Giyip çıkarması çok kolay, rahat  Ancak aşırı soğuk havalarda gitmiyor. Sıcak tutmuyor.

Hocam harley davidson bot hakkında düşüncen nedir ? Almışken iyisinden alayım diyorum bu paraları verdikten sonra iyi bir tane alalım.Çok övenide var 10 yıl kullandığın söyleyen,şikayet sitelerinde yeren de var karar veremedim lakin tarz olarak çok cezbediyorlar Big Grin
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
@mustbe komşum Harley hakkında yorum yapar ama bende bir marka belirtmek isterim. YDS bende henüz almadım. Araştırıyorum. İster sizde bakın ilginizi çekebilir.
Voskhod  Jilet adamdır!
(13/10/2019, Saat: 22:54)Ayhandulgar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @mustbe komşum Harley hakkında yorum yapar ama bende bir marka belirtmek isterim. YDS bende henüz almadım. Araştırıyorum. İster sizde bakın ilginizi çekebilir.

Hocam ydsnin askeri botlarından vardı bende kamp amaçlı almıştım,şehir içinde günlük kullanımda kaba duruyor ondan ötürü giymiyorum.Güzel bot öneririm alıcaksanız.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Music Ayakkabı Tabanlığı KRAL 31 12,104 13/06/2022, Saat: 21:19
Son Yorum: mecelik60
  Rahat ayakkabı zorba58 132 168,606 24/02/2022, Saat: 10:44
Son Yorum: Oldstyle
  Kadınlardan Ödün (ç) aldığımız ürünler ve kullanım alanları MetsGo 5 2,942 02/08/2019, Saat: 02:47
Son Yorum: CK89
  AYAKKABI TAVSİYESİ albayrak1616 11 9,295 20/05/2016, Saat: 01:51
Son Yorum: albayrak1616
  Ayakkabı ve Termal Çorap Önerisi theunnamed 12 12,484 06/11/2015, Saat: 22:35
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: