Boyner İnternet Mağazası
Boyner internet mağaza üzerinden ürün alan oldu mu? Gerçekten bu kadar kötü çalışan bir sistem görmedim. gelen ürünler paketleri açılmış. Bırakın açılmayı ambalajın kenarları yırtık. iade ve mal gönderiminde acayip sorunlar yaşanıyor. Hiçbir hijyen aranmadan ürünler gönderilmiş. Paket içindeki krem bile parmakla oynanmış geldi. Bunların iadesi için telefon açıldı tam 21 (yirmibir) dakika telefonla beklendikten sonra müşteri hizmetlerine bağlandı. Hizmet kalitesi çok kötü
(27/12/2018, Saat: 16:17)maniz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Boyner internet mağaza üzerinden ürün alan oldu mu? Gerçekten bu kadar kötü çalışan bir sistem görmedim. gelen ürünler paketleri açılmış. Bırakın açılmayı ambalajın kenarları yırtık. iade ve mal gönderiminde acayip sorunlar yaşanıyor. Hiçbir hijyen aranmadan ürünler gönderilmiş. Paket içindeki krem bile parmakla oynanmış geldi. Bunların iadesi için telefon açıldı tam 21 (yirmibir) dakika telefonla beklendikten sonra müşteri hizmetlerine bağlandı. Hizmet kalitesi çok kötü

Katiliyorum komsum size. Daha once benimde bir alis verisim olmustu. Memnun kalmamistim. Boyner internet magazaciliginda sinifta kalmisti benim gozumde.
Ben Boyner'den indirimdeyken C&E tıraş sabunu ve balm almıştım. Ürünlerle ilgili bir sorun yoktu ama 10 gün kadar kargoya verilmesini bekledim. Genelde zincir mağazalar, yüzlerce mağazalık bir iş ağını yürütebiliyorken, online alışverişte bir şekilde çuvallıyorlar. Malesef koca koca markaların, koca koca yönetim kurulları online alışverişin bambaşka bir iş olduğunun farkına varamıyor.
(28/12/2018, Saat: 00:31)Gentleman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben Boyner'den indirimdeyken C&E tıraş sabunu ve balm almıştım. Ürünlerle ilgili bir sorun yoktu ama 10 gün kadar kargoya verilmesini bekledim. Genelde zincir mağazalar, yüzlerce mağazalık bir iş ağını yürütebiliyorken, online alışverişte bir şekilde çuvallıyorlar. Malesef koca koca markaların, koca koca yönetim kurulları online alışverişin bambaşka bir iş olduğunun farkına varamıyor.

Aynen internet üzerinden başka firmalarla o kadar alışverişim olduki. Evin çamaşır makinası , bulaşık makinasını bile internet üzerinden aldım. Hiçbir sorun çıkmadı. Ancak Boyner mağazları büyük bir firma olduğundan kozmetik ürünlerini indirim ve diğer imkanları kullanarak aldım. Gerçekten ürünler açılmış ve kutuları deforme olmuş şekilde geldi. Müşteri hizmetlerine ise ulaşmak çok çok zor yaklaşık telefonda 20 dakika beklemek zorunda kaldım. İnternet alışveriş sistemini iyi kuramadıklarını düşünüyorum.
Boyner'den 2-3 defa alışveriş yaptım. Sanırım iş modelleri online için stok tutmayıp mağazalardan ürün çekmek üzerine kurulu. Sepetinizdeki ürünleri genelde çok uzun sürede ve tek tek tedarik ediyorlar. Bu durum da kargo süresini çok uzatıyor. Ayrıca mağazadaki bekleme koşulları da sanırım ürünleri etkiliyor. Bir defasında 7 tane boxer almıştım. Farklı tarihlerde 4 paket halinde gelmişti. Big Grin
https://instagram.com/buyukkotukurt/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Amerika ve Kanada internet alışveriş siteleri Soner 9 6,163 04/10/2020, Saat: 02:26
Son Yorum: onurcakmak
  Almanya tıraş ürünleri satan internet siteleri Soner 7 4,890 11/05/2020, Saat: 18:58
Son Yorum: Soner

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: