EL YAPIMI & DOĞAL II. SABUN ETKİNLİĞİ
(12/01/2019, Saat: 19:25)ziyanınjileti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynen öyle Caner hocam. Daha önce foruma özel sticker yapılması konusunda bir site verilmişti ve orada belli bir cuzi ücret karşılığında bu yapılıyordu. O şekilde yapılabilir mesela. Tabii bunun için süre kısıtlı olduğu için dediğiniz gibi sonraki etkinliğe artık. Smile
Efrasyab sabunu gelecek diye 2 haftadır tıraş olmayıp sabunu bekleyen komşular biliyorum. Smile Sürenin uzaması onları daha da sıkıntıya sokar. Big Grin Şaka bir yana forumca bir slogan buluruz tüketici kesim olarak. Belki Kemal hocam da beğenip kullanır bir sonraki etkinlikte. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
(12/01/2019, Saat: 18:39)Efrasyab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Değerli komşularım, kaplar tedarik edildi. 150 ml  kaplara 100 ml sabun dökeceğim. Kopurtmek icin ve suya yatıracak alan bırakıyorum. Ayrıca kapaklı kaplar şeklinde dokulecek. Seyehatlerde kolayca tasinacak boyutlarda. Daha profesyonel bir görünümü olacak. Fikir vermesi açısından fircalar ile fotograf cektim.
Yaķında E-vitaminleri de geliyor. Ayrica talepten fazla üreteceğim, isteyen olursa hazırda sabunumuz olacak anında gönderebileceğim.
Not: fırcalar @osaka23 komsumun prototip fırçaları. Azimle, hevesle DIY ailesine giriyor. Allah yolunu açık etsin.

@efrasyab kemal abime cok tesekkur ederim hem guzel dilekleri hem de emekleri icin simdi spoiler vermek gibi olacak ama ne sabunlarin ne de kendi adıma fırcaların son halleri bu değil bugün öğlen başlayıp saat 6 ya kadar sağa sola koşuşturmakla geçirdik Smile sticker olacak Smile ama nasıl olacak ne olacak onu heralde kemal abi süpriz olsun istiyor
(12/01/2019, Saat: 20:09)osaka23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @efrasyab kemal abime cok tesekkur ederim hem guzel dilekleri hem de emekleri icin simdi spoiler vermek gibi olacak ama ne sabunlarin ne de kendi adıma fırcaların son halleri bu değil bugün öğlen başlayıp saat 6 ya kadar sağa sola koşuşturmakla geçirdik Smile sticker olacak Smile ama nasıl olacak ne olacak onu heralde kemal abi süpriz olsun istiyor

Eh artık yetiştirebilirsem güzel bir sticker olacak. az sonra sabun kabının karşılaştırmalı fotolarını koyacağım arkadaşlar.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
Arkadaşlar sabun kaplarının boyutu.
3083abe8a286270393e1c20cdae34ebd.jpgab80518ee709ecb3bf803db878489917.jpged33becbfa3cdf9e9e307380b363ce16.jpg6b911083d5a98e37311a81a6f43deba7.jpg

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Harika duruyor üstadım. Bir de güzel bir etiket olursa artık global pazarda sosyal medya etkileşimleri ile bir merak dalgası başlaması içten bile değil. Şimdiden yolunuz açık olsun. Sizi, kantaronlu ilk deneme boy sabununuzdan beri takip etmekteyim, kahveli sabununuzu da kullanmış biri olarak çok güzel sonuçların bizi beklediğini biliyorum. Ellerinize, emeklerinize sağlık.
"A Samurai always wears two swords."
(12/01/2019, Saat: 20:09)osaka23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @efrasyab kemal abime cok tesekkur ederim hem guzel dilekleri hem de emekleri icin simdi spoiler vermek gibi olacak ama ne sabunlarin ne de kendi adıma fırcaların son halleri bu değil bugün öğlen başlayıp saat 6 ya kadar sağa sola koşuşturmakla geçirdik Smile sticker olacak Smile ama nasıl olacak ne olacak onu heralde kemal abi süpriz olsun istiyor
Muhabbetiniz daim olur inşallah @efrasyab ve @osaka23 komşum..
Tam bir ekip işi olmuş fırça ve sabun ikilisi.. Smile
İleriki vadede işler daha da büyüdüğünde olacak manzara şu olur mu?
Efrasyab sabunu : En hacimli köpük için osaka23 fırçaları ile kullanın.
Osaka23 fırçası : Efrasyab sabunu ile kullanılması önerilir.
Benim gözüm korktu, diğer komşuları bilmiyorum. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
Üstad ben amatör de olsa grafik tasarımla uğraşıyorum, bu etkinliğe yetişmez (zaten 1-2 ay içinde yeni bilgisayara geçmeye çalışacağım için şu an mümkün değil), ama kendimce birkaç taslak çiziyordum geleneksel tıraşa başladığımda, hem Geltir için hem de sizin sabunlarınız için bir şeyler ortaya çıkartmaya çalışacağım diğer üstadların da fikrini alarak, uygulanması önemli değil, benim için tecrübe ve portfolyo demek, hem de güzel bir anı.

Umarım o günler gelir Smile
Arkadaslar sifayı kaptım, birkac gundur rahatsızım. 1 haftadır tıras olamıyordum, bugun efrasyap komsumun lanolinli sabunu ile tırasımı oldum. Cok detaya girmiyecegim sonra yazarız tecrubeleri ama ilk hissiyat olarak yumusacık sorunsuz bir tıras gecti. Senelerin Arko'su gorse utanır, o kadar kararında olmus oyle diyeyim. Arkodan baska urun kullanmamıs yeni baslayan ogrenci vs. arkadaslarım varsa bir sans versinler, begeneceklerini dusunuyorum.
Tekrar eline saglık efrasyap kardesim. İleride detayları komsularında eline gecsin konusuruz.
(12/01/2019, Saat: 21:42)Infinitum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstad ben amatör de olsa grafik tasarımla uğraşıyorum, bu etkinliğe yetişmez (zaten 1-2 ay içinde yeni bilgisayara geçmeye çalışacağım için şu an mümkün değil), ama kendimce birkaç taslak çiziyordum geleneksel tıraşa başladığımda, hem Geltir için hem de sizin sabunlarınız için bir şeyler ortaya çıkartmaya çalışacağım diğer üstadların da fikrini alarak, uygulanması önemli değil, benim için tecrübe ve portfolyo demek, hem de güzel bir anı.

Umarım o günler gelir Smile

@Infinitum Üstadım çok teşekkür ederim. neden olmasın? Çok sağolun zarif teklifiniz için.

(12/01/2019, Saat: 21:42)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaslar sifayı kaptım, birkac gundur rahatsızım. 1 haftadır tıras olamıyordum, bugun efrasyap komsumun lanolinli sabunu ile tırasımı oldum. Cok detaya girmiyecegim sonra yazarız tecrubeleri ama ilk hissiyat olarak yumusacık sorunsuz bir tıras gecti. Senelerin Arko'su gorse utanır, o kadar kararında olmus oyle diyeyim. Arkodan baska urun kullanmamıs yeni baslayan ogrenci vs. arkadaslarım varsa bir sans versinler, begeneceklerini dusunuyorum.
Tekrar eline saglık efrasyap kardesim. İleride detayları komsularında eline gecsin konusuruz.

@dikdik_s komşum, öncelikle geçmiş olsun dilerim. Sabunu beğenmenize çok sevindim. Naçizane elimden geldiğince bir şeyler yapmaya çalıştığımı her fırsatta söylüyorum. İnşallah daha iyilerini yaparım daha çok komşuma ulaşırım.
Üstad kapaklarda amblem benzeri bir sticker da olacak mı ?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Star Kış Sezonu IV. El Yapımı Sabun Etkinliği Efrasyab 206 49,234 21/07/2022, Saat: 16:01
Son Yorum: Murat35_55
  Kermes (SMA Hastası Bebeğimize Yardım Etkinliği) 3RD1 6 4,608 04/07/2022, Saat: 13:32
Son Yorum: Johny White
  PERİRA KÖPÜRTME KASESİ ETKİNLİĞİ sohayli 84 30,117 28/12/2021, Saat: 12:05
Son Yorum: sohayli
  Seramik Köpürtme Kasesi Etkinliği Impreza 11 5,107 04/11/2021, Saat: 23:28
Son Yorum: Impreza
Tongue Geltir 2020 Deri Etkinligi İsmetaltan 169 59,540 21/08/2021, Saat: 09:09
Son Yorum: serkant2
  Numune Esans Etkinliği Creator 11 4,142 03/07/2021, Saat: 18:43
Son Yorum: Creator
  Butik Sabun Değil Kişiye Özel Sabun Creator 11 5,012 26/06/2021, Saat: 18:40
  OSS-MAN 2 Sabun 1 Havlu hediye Kampanyası Creator 5 3,202 09/06/2021, Saat: 21:57
Information geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel 3RD1 590 174,330 31/05/2021, Saat: 20:05
Son Yorum: osaka23
  TIRAŞ ALETİ KUTUSU ETKİNLİĞİ sohayli 0 1,581 01/05/2021, Saat: 16:48
Son Yorum: sohayli

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: