EL YAPIMI & DOĞAL II. SABUN ETKİNLİĞİ
Kemal Bey güzel haberler, sabırsızlıkla bekliyoruz.

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Smile a little be
Insallah şimdi yağları getirtiyorum. Aftershave Balsam için son dokunuşlar o da tamam olunca etkinliği Eylül ayında açacağım.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
Arkadaşlar 3. Etkinliğimizde AS Balsam eklemeyi planlıyorum.
Balsam hazır, forumdan 3 Ankarali komsumuz deniyor. İçeriği söylüyorum;
Balmumu
Bal
Çörekotu yağı
Kantaron yağı
Kakao yağı
Hindistan cevizi yağı
Gliserin
Alkol
Mentol
Etkinlige kadar icerigi zenginlestirmek istiyorum,
Ceviz yağı, kayısı çekirdeği yağı ya da susam yağlarından birini eklemek istiyorum.

Tahrişsavar bir ürün oldu. Cildi yumuşatıyor, nemlendiriyor ve serinletiyor.
Parfüm kesinlikle içinde yok. Umarım etkinliğe kadar daha da iyi hale getiririm.
@Efrasyab komşum elinize sağlık. Bu etkinliğe yetişmez belki ama bu kadar çeşit yağı görünce preshave fikri geldi aklıma. Argelerinize devam edecekseniz bu veya başka bir etkinlikte uygun fiyatlı bir preshave seçeneği güzel olabilir.
(30/08/2019, Saat: 22:43)Gentleman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Efrasyab komşum elinize sağlık. Bu etkinliğe yetişmez belki ama bu kadar çeşit yağı görünce preshave fikri geldi aklıma. Argelerinize devam edecekseniz bu veya başka bir etkinlikte uygun fiyatlı bir preshave seçeneği güzel olabilir.

@Gentleman komşum,
Preshave oil yaptim. Kendim kullaniyorum youtube videolarımda bulunuyor uygulaması.
Ankaralı komşularıma da verdim onlar da cok severek kullandı. Formülüm hazır ama PS icin ayrı bir etkinlik yapmalıyım. Kışa doğru zira sabun+Balsam+PS oil cok yorucu olur benim için.
İlk etkinlik zamanı forumda değildim, ikinci etkinlikte forumu takip edemedim ama bunu kaçırmamakta kararlıyım Smile
Hem farklı sabun çeşitlerini hem de yeni balsamı kullanmak için sabırsızlanıyorum. Gerçekten kaliteli işler yapıyorsunuz ve foruma değer katıyorsunuz Kemal Bey.
(02/09/2019, Saat: 01:42)steelaesthetic Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlk etkinlik zamanı forumda değildim, ikinci etkinlikte forumu takip edemedim ama bunu kaçırmamakta kararlıyım Smile
Hem farklı sabun çeşitlerini hem de yeni balsamı kullanmak için sabırsızlanıyorum. Gerçekten kaliteli işler yapıyorsunuz ve foruma değer katıyorsunuz Kemal Bey.

@steelaesthetic komşum,
Elimden geleni yapıyorum sabun, balsam, AS, PS vb. Bunları yapmak bana terapi gibi geliyor stres atıyorum. Ne mutlu bana Forum ahalisi seviyor sabunlarımı eksik olamasınlar. Ev ortamında yapabildiğim ancak bu kadar. Inşallah Eylul ayi icinde 3. Etkinlik başlığını açacağım.

Saygılar...
Emeğinize sağlık Kemal Bey, AS içeriği o güzelim sabunlariniz gibi çok etkileyici duruyor. Şimdiden keyifli bir etkinlik diliyorum.

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Smile a little be
Komşular,
Bu pazartesi vatana dönüşümü gerçekleştiriyorum ve 3. Sabun etkinliğinin startını hep beraber vereceğiz. Lanolin ve kantaronlu sabun ve cilt yenileyici "Skin Food" After Shave Balsam ile üç farklı ürünle 3. Etkinliğe girisecegiz. Etkinlik oncesi tavsiyelerinizi alabilirim. Yapılabilirliği olan her fikire açığım zira bu benim değil bizim etkinliğimiz olacak.

Saygılar...
(18/09/2019, Saat: 16:54)Efrasyab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşular,
Bu pazartesi vatana dönüşümü gerçekleştiriyorum ve 3. Sabun etkinliğinin startını hep beraber vereceğiz. Lanolin ve kantaronlu sabun ve cilt yenileyici "Skin Food" After Shave Balsam ile üç farklı ürünle 3. Etkinliğe girisecegiz. Etkinlik oncesi tavsiyelerinizi alabilirim. Yapılabilirliği olan her fikire açığım zira bu benim değil bizim etkinliğimiz olacak.

Saygılar...

Hocam sabunlar don yağlı yeni formüllü mü olacak?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Star Kış Sezonu IV. El Yapımı Sabun Etkinliği Efrasyab 206 48,243 21/07/2022, Saat: 16:01
Son Yorum: Murat35_55
  Kermes (SMA Hastası Bebeğimize Yardım Etkinliği) 3RD1 6 4,448 04/07/2022, Saat: 13:32
Son Yorum: Johny White
  PERİRA KÖPÜRTME KASESİ ETKİNLİĞİ sohayli 84 29,548 28/12/2021, Saat: 12:05
Son Yorum: sohayli
  Seramik Köpürtme Kasesi Etkinliği Impreza 11 4,921 04/11/2021, Saat: 23:28
Son Yorum: Impreza
Tongue Geltir 2020 Deri Etkinligi İsmetaltan 169 58,135 21/08/2021, Saat: 09:09
Son Yorum: serkant2
  Numune Esans Etkinliği Creator 11 4,031 03/07/2021, Saat: 18:43
Son Yorum: Creator
  Butik Sabun Değil Kişiye Özel Sabun Creator 11 4,857 26/06/2021, Saat: 18:40
  OSS-MAN 2 Sabun 1 Havlu hediye Kampanyası Creator 5 3,150 09/06/2021, Saat: 21:57
Information geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel 3RD1 590 171,557 31/05/2021, Saat: 20:05
Son Yorum: osaka23
  TIRAŞ ALETİ KUTUSU ETKİNLİĞİ sohayli 0 1,553 01/05/2021, Saat: 16:48
Son Yorum: sohayli

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: