Geltir Bağımlılığı!
Wink 
(15/01/2019, Saat: 11:50)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kesinlikle bu devirde böyle bir ortam harika birşey.

14 ayın 1 ayından fazlası forumda. Peki ne kadar direkt tıraşta? Smile

@FearOfATG komşum, 14 aya göre hesaplamalarımda tıraşta geçirdiğim süre fazla fazla hesaplamama rağmen 5 gün bile etmiyor.
Hani bazen bahsi geçen "hep okuyup hiç yazmayan üyeler " var ya, işte ben de onlardan birisiyim.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(15/01/2019, Saat: 12:35)Köse123 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hani bazen bahsi geçen "hep okuyup hiç yazmayan üyeler " var ya, işte ben de onlardan birisiyim.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Forumda azımsanamayacak kadar fazla bu sayı. Aylarca üye olmadan takip edip sonrasında üye olan komşular bile hatırlıyorum tanışma başlıklarından.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
ben de bir süre okudum, üye olup okumaya devam ettim, sonra yazmaya da başladım Smile
So far so good..
(15/01/2019, Saat: 13:39)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben de bir süre okudum, üye olup okumaya devam ettim, sonra yazmaya da başladım Smile
Üye olmadan önce çoğu kişi biraz okuyup katılmaya karar veriyor muhtemelen zira üyelik girişi olmadan da forum ziyaretçilere açık. Sayfayı görebilmek için üye olmalısınız durumu yok. Smile

Son 1.5 ayda tıraş olmaya 2 gün 22 saat 47 dakika harcamadığım kesin. c80192efd9482f3ddeb3764800a62532.jpg

Not: Acaba bu süre nasıl hesaplanıyor adminler bilgi verebilir mi? Sadece aktif sekmeler mi yoksa tüm açık sekmeler ayrı ayrı mı topluyor?
Ben mesela okumadığım tüm başlıkları yeni sekme şeklinde açıp, okuyup kapatarak ilerliyorum mesela onun hesabını nasıl tutuyor?

Sent from my MI 5 using Tapatalk
Hayat amacım: her şey hakkında bir şeyi, bir şey hakkında her şeyi öğrenmek!
(15/01/2019, Saat: 14:44)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üye olmadan önce çoğu kişi biraz okuyup katılmaya karar veriyor muhtemelen zira üyelik girişi olmadan da forum ziyaretçilere açık. Sayfayı görebilmek için üye olmalısınız durumu yok. Smile

biliyorum komşum, ben de zaten üye olmadan da önce okumaya başladım, sonra üye olup okumaya devam ettim, şimdi de klavyeyi tırtıklıyorum Smile
So far so good..
hangi konuları okumadım acaba diye düşünüp aradığım oluyor bazen ama bende Starex hocam ın kanalı Delikanlı Tıraş ın müptelasıyım. tıraş videoları izlemeyi seviyorum farklı ülkelerden kullanıcı yorumlarını izlemeyi anlamayı seviyorum. tıraş olayı bağımlılık yaptı desem yeri..
(15/01/2019, Saat: 16:41)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hangi konuları okumadım acaba diye düşünüp aradığım oluyor bazen ama bende Starex hocam ın kanalı Delikanlı Tıraş ın müptelasıyım. tıraş videoları izlemeyi seviyorum farklı ülkelerden kullanıcı yorumlarını izlemeyi anlamayı seviyorum. tıraş olayı bağımlılık yaptı desem yeri..
Çoğumuz aynı dertten muzdarip burada komşum. Smile

(15/01/2019, Saat: 14:48)ziyak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Son 1.5 ayda tıraş olmaya 2 gün 22 saat 47 dakika harcamadığım kesin.

Not: Acaba bu süre nasıl hesaplanıyor adminler bilgi verebilir mi? Sadece aktif sekmeler mi yoksa tüm açık sekmeler ayrı ayrı mı topluyor?
Ben mesela okumadığım tüm başlıkları yeni sekme şeklinde açıp, okuyup kapatarak ilerliyorum mesela onun hesabını nasıl tutuyor?

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Üstad tahminince geltir.com veya alt forumlardan birine girdiğinizde girdiğiniz zaman tutuluyor, son sayfaya girdiğinizde de aynı zaman tutuluyor.

Belli bir süre sonra bizden bir sayfa isteği alınmayınca son ziyaretiniz kısmına kaydediliyor (çıktığımız zaman oluyor bu).

Muhtemelen böyle basit bir şeydir, yeni sekme açtınız 1 saat sonra baktınız diyelim, eğer yenilemediyseniz o bilgisayarda saklı, Geltir sunucusuyla anlık etkileşimi yok (yeni nesil sitelerde veya burada da olabilir).

Benim 5 günü geçmiş, hatırlıyorum da 6-7 yıl önce ölçekli modelciliğe merak salıp 1 hafta aralıksız her gün internette araştırma yapmıştım. Sonuç olarak başlayamadım tabii, ama teorik bilgi biriktirme hastalığım var Smile Burada bile 5 gün görünüyor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş bagımliligi ?? Rigbie 55 25,597 02/08/2019, Saat: 06:52
Son Yorum: kadir.tbk
Photo Geltir Elçiliği new38 8 5,787 13/09/2018, Saat: 20:56
Son Yorum: new38
  Uluslararasi Geltir Paketleri onurstyle 67 86,553 14/01/2015, Saat: 01:23
Son Yorum: Kalfa
  Geltir Scuttle Resurrection :) theunnamed 735 796,276 31/12/2014, Saat: 01:23
Son Yorum: ihtilaf
  Geltir Foruma özel tıraş fırçası ister misiniz? "Geltir Semogue Limited Edition" onur98 30 41,451 23/01/2014, Saat: 10:59
Son Yorum: ZEYEVE
  Geltir Scuttle-Köpük tası cemuludinç 128 168,439 09/11/2013, Saat: 20:48
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: