Geltir Bağımlılığı!
@dikdik_s Serdar hocam beni en cok siz anlarsiniz. En cok siz konulari topluyor ait oldugu yerlere tasiyorsunuz. Yine saydiginiz bu kisiler olmasa o basliklara da sahip olamayacagiz. Sizin SV basliginiz olmasa bilgi sahibi olamayacaktik daha yeni felce aromatica siparisi verdim basliginizi okuyarak. Ama benim dert yanisim baslik sayisinin azligi 7 yilda biriken baslik sayisi daha fazla olmaliydi diye ic geciriyorum. Eminim bir basligi olmadan yorumlar arasinda kayip giden onlarca guzel urun vardir. Forum git gide fihristi olmayan ansiklopediye donuyor gibi geliyor. Pek cok urun hakkinda urune ait konu altinda bahsettigim iki baslik altinda konusulup gidiyor. Sizin italyan bariyeri konunuzun disinda da cok bilgi yorum okumaya calistim keske o yorumlari tum kullanicilarimiz sizin konunuz altinda sorup cevaplasa butunluk olsa nice guzel bilgilerin akip gittigini dusunuyorum ya da bana oyle geliyordur sadece Smile
(19/01/2019, Saat: 19:38)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eski mesajları okuyorum ben fırsat buldukça. Eskiler gerçekten çok güzelmiş, muhabbetler falan. Cella sabun için bile adminimizin sonucu merakla bekliyoruz tarzı bir mesajını hatırlıyorum. Smile O zamanlar burayı keşfetmek isterdim..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi

@FearOfATG komşum, paylaşımlarını keyifle okuyorum. Eski yıllar gerçekten çok heyecanlıydı. Bende bir parça forumun dinazorlarından olsam da gerçek anlamda tahrişsiz tıraşa son iki tıraşımda ulaştım. Bunda siz yeni üyelerimizin katkıları çok büyük. Gerek malzeme, gerek uygulama anlamında. Deneyimlerimi ilgili konu başlıklarında detaylı olarak paylaşacağım. Bu arada ben pek ilgi duymadım ama, bizim forumun içinden başka bir forum daha çıktı. Kendilerine ''best of luck'' diyorum sadece.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
Adım geçmiş madem,anlatayım efendim. 2015 sonu,2016 başı benim katılışım. Hakkını yiyemem Lord üstadın blogu sayesinde tanıdım forumu. İlk üye olduğum diğer forumdur,hani buradan ayrılanlar. Geçmişi hiç merak etmedim ama duydum, ne olmuş ne bitmiş az çok bilirim. Ayrı kaldığım zamanlarda oldu foruma ama istek,arzu her daim baki. Uzakta olduğun zamanlarda net göremiyorsun aslında ama forum akıyor. Yeni üyeler katılıyor, insanlar tanışıyor,kaynaşıyor. Yeni ürünler tanıtılıyor, ekonomi ile doğru orantılı artıyor-azalıyor ama hep akıyor. Eskiyi de yeniyi de az çok görmüş biri olarak beni en çok rahatsız eden konu kimi üyelerin senede bir gelip “ forumun kalitesi düşmüş” deyip gitmeleri. Ya ürün satacakları zaman geliyorlar ya da kendilerine “laf atıldığını” düşündüklerinde. Velhasıl kelam forumun kalitesi bizim kalitemiz, eksik olduğunu düşünen ya kalsın ya sussun. Yeni gelen arkadaşlara ayıp oluyor. Konu eğer emek vermekse bir mesajı olan da bin mesajı olan da bir gözümde. Saygılar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Her yaşın ayrı güzelliği misali her dönemin de ayrı güzelliği var diye düşünüyorum şu an. Şöyle ki eski mesajlarda benim en çok hoşuma giden konu sirkülasyonun bu kadar hızlı olmaması. Şu an iyi kötü birçok ürün çok hızlı bir şekilde tedarik ediliyor ama o dönem böyle değilmiş. Önceki örnek benim nirvanam olduğu için yine o geliyor aklıma cella sabun beklemiş komşularımız heyecan ile. Şimdi cella, arkonun bir tık zor bulunan versiyonu. Kaldı ki büyük şehirlerde arko gibi bulunabilirlik söz konusu. Kırgınlıklar, kızgınlıklar, yanlış anlaşılmalar olmuştur muhakkak ama temelinde böyle bir zamanda mükemmel bir forum burası. 10 yıl sonra beni tekrar bir foruma dahil ettiren ortam.

Komsum dediginiz mevzular yuzunden, baslık coplugu yasanmaması icin gereksiz yeni baslık acan komsuları uyarıyoruz, alakalı konular varsa ilgili konulara tasıyoruz ama eskiden acılmıs konularda, bu tarz tasıma birlestirme islemi pek olmuyor. Tarih saat sırasına gore yorumlar diziliyor o zamanda karman curman bir sey ortaya cıkıyor. Eski tarihlilere pek dokunmuyoruz o yuzden.

Birde eski zamanlar dediginiz donemlerde, secenek kısıtlıydı. yerli ne oldugu belirsiz pazardan bulunmus markalar haric yabancılardan 3T ingilizler cella tabac gibi birkac sabun ve eski vintage makineler agırlıklıymıs. Konular secenek azlıgından daha uzerinde konusuluyor tartısılıyormus. Simdi tedarikcilerimiz sagolsun 10larca marka, yuzlerce cesit urun var. Markalar daha aktif her sezon yeni urun cesit cıkarıyorlar. Makineler pırlanta yıllarını yasıyor cesit cesit celik makinalardan tutun, eski makinaların yeni versiyonlarına, SE ler, aluminyum makinalar gibi hic olmadıgı kadar cesit var. Cinliler ayrı cepheden makina isine girdi, sevilen makinaların clone larından tutun kendi ozgun tasarımlarına kadar onlarca cesit urun var. Fırca konusuna hic girmiyorum dipsiz kuyu.

Yani donem degisti, urunler cesitler cok cıkıyor ve cabuk degisiyor. Takip etmesi incelemesi daha zorlu ama iclerinden ozel olanları mutlak Geltir kullanıcılarının agına takılıp burada paylasılıyor. Ben yine sizin aksinize bu kadar marka model icinde, odemesinden getirmesine hergun imkansızlasan yurt dısından urun getirme mevzusu ile bogusan bir topluluk olarak, oncelikle sabun mevzugunda yurtdısı secenekleri guzel takip ettigimizi dusunuyorum. Makina konusunda sanırım biraz zayıflık gormus olabilirsiniz. Bu sene biraz makina incelemelerine agırlık verelim degerli kullanıcılarla eksigimizi tamamlayalım hep beraber. Sizin gordugunuz noksan eksiklerimiz varsa atladıgım yol gosterin el ele eksiklerimizi kapatalım.

Lutfen ustunuze alınmayın, sizinle alakalı degil ama Ahraz komsumun dedigi gibi son donemde bu tarz eskinin tadı yok deyip, isi varsa gorup arkası donup giden bazı komsularımız, aktif emek paylasım yapanların gonlunu biraz yaralıyor. Cevaben yazdıklarımız da o gonul kırıklıgından yanlıs anlamayın.
Saygılar.
Serdar hocam benim endisem sanki foruma bir hafta girmesem cok sabun, firca, alet kaciracakmisim gibi geliyor Smile yogunluk bir iki baslik altinda yasanip gitmesin hos belki sadece orayi da takip etsek belki ihtiyacimizi giderir Smile forumdan en cok keyif aldigim yerler o karsilatirma ve tanitim konulari bu urun bollugunda umarim hak ettigi sayilara ulasirlar. Sizler olmasaniz premium urunleri taniyamayacagiz sagolun varolun Smile
@emiriko Hocam hazır eliniz değmişken bu ürün bolluğunda sizden de bir iki inceleme alalım. Tecrübesiz arkadaşlara örnek olursunuz engin bilginizle. Çıkarın gömüleri, görsün ahali

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
Lafı açıldı madem @ahraz komşum shibumi'yi bize tanıtırsanız bir sürü komşumuz için çok makbule geçer.
PS. Ben dahil.. Smile

Bende yok ki Hocam. Feather kamisori var, tanıtıldı forumda. İlla tanıtın diyorsanız alırım bir tane.

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
@ahraz hocam forumun gormedigi bir seye sahip degilimki suan Smile gomuler ise foruma ara verdigim donemden once satmistim geriye donup bakip ne kadar da hata ettigimi dusunuyorum bir fatboy bir aristokrat satilmamaliydi diye dusunuyorum :/ hem belki rexten sonra elim baska alete gitmedigi gibi fatboy vs de kullanmazdim Smile artik memnun oldugum firca ve aletlerle yola devam edip elde avuctaki sabunu bitirme derdindeyim Big Grin suan internette bir seyler gorursem sizlerle paylasiyorum anca misal yeni rexin fotograflari veya featherin ayarli aleti gibi. Ancak sizlerin incelemeleri sayesinde yeni yeni sabunlar ve fircalar hakkinda karsilastirmalar okuyup ogreniyorum sagolun varolun yazmaya devam edin Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş bagımliligi ?? Rigbie 55 26,215 02/08/2019, Saat: 06:52
Son Yorum: kadir.tbk
Photo Geltir Elçiliği new38 8 5,908 13/09/2018, Saat: 20:56
Son Yorum: new38
  Uluslararasi Geltir Paketleri onurstyle 67 87,179 14/01/2015, Saat: 01:23
Son Yorum: Kalfa
  Geltir Scuttle Resurrection :) theunnamed 735 802,657 31/12/2014, Saat: 01:23
Son Yorum: ihtilaf
  Geltir Foruma özel tıraş fırçası ister misiniz? "Geltir Semogue Limited Edition" onur98 30 41,525 23/01/2014, Saat: 10:59
Son Yorum: ZEYEVE
  Geltir Scuttle-Köpük tası cemuludinç 128 169,743 09/11/2013, Saat: 20:48
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: