Geltir Bağımlılığı!
@emiriko Hocam Açıkcası bazı aletlerin satılmaması konusunda size sonuna kadar katılıyorum. Doğru kombinasyonu bulmanıza da ayrıca sevindim. Belki yeni bir başlık açıp herkes kendisine iyi gelen doğru kombinasyonu paylaşabilir, harika da olur. Madem konu sizden çıktı, başlığı açma görevi de sizin olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(20/01/2019, Saat: 19:42)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende yok ki Hocam. Feather kamisori var, tanıtıldı forumda. İlla tanıtın diyorsanız alırım bir tane.

Yok komşum, teklifiniz yeter. Sapındaki düzenek ve jilet uç kısmını merak ediyorum. En sonunda edinip incelemeyi kendim deneyeceğim. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
@ahraz hocam aslında şu başlıkta kendi favori ürünlerini dile getirenler olmuş. Neticede subjektif bir konu. Kombinasyon ise çoğu yeni ürünlerle devamlı değişkenlik gösteriyor. Örneğin son zamanlarda çıkan derby usta jiletiyle çok memnunum. İki sene sonra bambaşka bir jilet, sabun veya fırça ile tanışabilirim. Nitekim daha yeni Semogue SOC ile karşılaştım ve neden bu kadar geç kaldığıma anlam veremedim Smile
İnceleme konusunda aklıma gelmişken GartBnx Burak bey de müsait olduğunda bir inceleme yapabilirse ben kendi adıma sevinirim. Kendisinin sahip olduğu ürünleri hayal etme konusunda bile yetersizlik yaşıyorum muhtemelen.. Smile

@Silentsv Aydın abi bu bağımlılık konusuna katılıyor musun? Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
Anlatmaya gerek yok. Görüyorsunuz

bcbaf045d5f8e15df14a0cf44222fd7a.jpg

@Silentsv değerli komşum sizin kadar mesajım olmasada aktiflik süresi bakımından yoğun bir şekilde forum bilgilerini okumaya çalışıyorum. Gerçekten forum tıraş konusunda derya, deniz.

4jl62t.jpg
(13/07/2019, Saat: 00:06)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Silentsv değerli komşum sizin kadar mesajım olmasada aktiflik süresi bakımından yoğun bir şekilde forum bilgilerini okumaya çalışıyorum. Gerçekten forum tıraş konusunda derya, deniz.

Yanlış anlamayın komşum kendimi övmek için yapmadım. Burada güzel vakit geçiriyorum, dediğiniz gibi derya deniz. Şu kısa geleneksel tıraş maceramda bende elimden geldiğince edindiğim bilgileri tecrübeleri paylaşmaya çalışıyorum.

Olurmu öyle şey siz ve diğer değerli komşuların yorumlarınını tek tek okumaya çalışıyorum bir sürüde bilgi öğreniyorum. Bilgi paylaştıkça değer kazanıyor sonuçta. Insallah bende zamanla birçok malzemeyi dener yorum yapabilecek duruma gelebilirim.
Facebook Twitter vs kullanmayan biri olarak burada hem genel anlamda boş bilgi yok. Hem de bozuk Türkçe yok. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(13/07/2019, Saat: 00:57)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Facebook Twitter vs kullanmayan biri olarak burada hem genel anlamda boş bilgi yok. Hem de bozuk Türkçe yok. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...

CaNeR KoMşUm SiZe qaTıLıYoRuM.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş bagımliligi ?? Rigbie 55 26,173 02/08/2019, Saat: 06:52
Son Yorum: kadir.tbk
Photo Geltir Elçiliği new38 8 5,895 13/09/2018, Saat: 20:56
Son Yorum: new38
  Uluslararasi Geltir Paketleri onurstyle 67 87,085 14/01/2015, Saat: 01:23
Son Yorum: Kalfa
  Geltir Scuttle Resurrection :) theunnamed 735 802,245 31/12/2014, Saat: 01:23
Son Yorum: ihtilaf
  Geltir Foruma özel tıraş fırçası ister misiniz? "Geltir Semogue Limited Edition" onur98 30 41,520 23/01/2014, Saat: 10:59
Son Yorum: ZEYEVE
  Geltir Scuttle-Köpük tası cemuludinç 128 169,554 09/11/2013, Saat: 20:48
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: