İhtiyaç Fazlası Alışveriş
Zamanla azalıyor ama bitmiyor istek. Önemli olan o ilk herşeyi istiyorum safhasını kontrollü atlatmak. Sonrasında ayda yılda bir ürün alıyorsunuz zaten.

Şahsen akacak kokacak tüm kremleri bitirdim, bozulma ihtimali olan 2 tane balm var, onları da dönüşümlü kullandığım ve çok sevdiğim için bozulmadan biterler diye tahmin ediyorum. Bunun dışında arka arkaya koysak 10 senede bitecek sabunum var ama hiçbiri bozulacak cinsten değil. Kısacası stoğumda aldığım ama pişman olduğum birşey yok allahtan.
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
(16/01/2019, Saat: 11:24)manuple Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu konularda akıl danışmak için GELTIR'de çok değerli arkadaşlar var.

En azından bilinçsiz alışverişe engel olabilirler.

Fakat insan sormak için çekinebiliyor.

Bu konuda @Aersin adeta ansiklopedik ve bir o kadar da güncel bilgilere sahip.
Bir tıraş makinası ismi geçtiğinde en detay en rakamsal bilgileri anında sayıveriyor.

İnsan diyor ki bu gibi arkadaşlardan her şehire bir adet gönderilse.

Dün, Ulus'ta gezerken geleneksel tıraş makinesi gördüm ve koleksiyonda bulunsun diye hemen aldım. Çok kibar bir görüntüsü vardı.

Aslını sorarsanız hiç ihtiyacım da yoktu ve tıraş olurken de tercih etmediğim bir yöntem.

Estafurullah Hocam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
https://youtu.be/LmoVTSyidAI

3. Dakikadan itibaren izleyin Smile bağımlılık sevgi aşk ihtiras her şey var abimizde Smile
Verdigi keyif ve rahatlik hissi yetiyor.hem bakimli olmanin guzelligi, hem hobidir. hobilerinizden vazgecmeyin..ayrica memleketin erkeklerinin bakimli olmasi bilinci asiladigi icin geltir'in faydasi buyuk..medeni olmanin onemli asamalarindan biri.herkes imkani ölçüsünde aliyor ztn..hergün ayni yemegi yemedigimiz gibi ayni urunu de kullanmak sıkıcı oluyor..hayatta mutlu olacagimiz seyleri attirdigi icin sorun yapmiyorum ihtiyac fazlasini..
(20/01/2019, Saat: 18:13)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: https://youtu.be/LmoVTSyidAI

3. Dakikadan itibaren izleyin Smile bağımlılık sevgi aşk ihtiras her şey var abimizde Smile
Voskhod'u begenmemistim bir de 37c slant ile deneyeyim bu fanatik abimizin ovgusune binaen mundar olmasin Smile..
(20/01/2019, Saat: 18:50)inter Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Voskhod'u begenmemistim bir de 37c slant ile deneyeyim bu fanatik abimizin ovgusune binaen mundar olmasin Smile..

Elimde iki tane var ileride bir gün farklı bir alet edinirsem tekrar deneyebilirim Smile
(20/01/2019, Saat: 18:13)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: https://youtu.be/LmoVTSyidAI

Bu nasıl bir tutku sevdiği jiletten 11 kartela almış ?
(20/01/2019, Saat: 19:09)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu nasıl bir tutku sevdiği jiletten 11 kartela almış ?
3 perde tıraş olsa her perde jilet değiştirse yine ömür yetmez bitirmeye.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
(20/01/2019, Saat: 19:10)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 3 perde tıraş olsa her perde jilet değiştirse yine ömür yetmez bitirmeye.. Smile

Sesli güldüm komşumSmile Fazla gülmeyeyim yarın öbür gün başıma gelir Smile
(20/01/2019, Saat: 19:27)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sesli güldüm komşumSmile Fazla gülmeyeyim yarın öbür gün başıma gelir Smile
Ben sabaha kadar gülsem bile sıkıntı yok. Jilet konusunda nefsime harika sahip oluyorum. Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yurtdışından alışveriş /yeni deneyimler atoprak 17 8,049 31/01/2019, Saat: 03:38
Son Yorum: gidakontrol
  Fransadan mı Perudan mı alışveriş ederdiniz? UltrAmiraL 3 5,334 04/11/2013, Saat: 12:57
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: