MERHABA ANKARANIN SOĞUK AYAZINDAN SELAMLAR
Wink 
- MERHABA KOMŞULAR DAHA ÖNCE DALGA GEÇTİĞİM GELENEKSEL TRAŞÇI ARKADAŞIMIN MALZMELERİ BİR DEFA KULLANINCA KESİNLİKLE NEDEN DAHA ÖNCE BEN BU OLAYI BİLMİYORUM DİYE KENDİME KIZDIMSmile
-ŞİMDİ BEN DE GELENEKSEL TRAŞÇIYIM Smile
-BEN DE KENDİME YENİ ALETLER ALCAM ÇOK HEYCANLIYIM.
-ARKADAŞIM VE FORUMDAN BAKTIĞIM KADARIYLA 2 TRAŞ MAKİNASI ARASINDA KALDIM
SORUM ŞU EDWİN JAGGER DE89 MU
MUHLE R89 MU ?
FIRÇA OLARAK SEMOGUE 830 DÜŞÜNÜYORUM ?

TEŞEKKÜR EDERİM...
(19/01/2019, Saat: 18:47)cangoz86 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: - MERHABA KOMŞULAR DAHA ÖNCE DALGA GEÇTİĞİM GELENEKSEL TRAŞÇI ARKADAŞIMIN MALZMELERİ BİR DEFA KULLANINCA KESİNLİKLE NEDEN DAHA ÖNCE BEN BU OLAYI BİLMİYORUM DİYE KENDİME KIZDIMSmile
-ŞİMDİ BEN DE GELENEKSEL TRAŞÇIYIM  Smile
                MUHLE R89 MU ?

TEŞEKKÜR EDERİM...

Biri orta karar (Mühle R89) biri yanlış değilsem daha uysal yani mild (EJ 89). R89 ile başlamanızı tavsiye ederim. Fırça için de güzel tercih. Satın alın gitsin.
Hoş geldiniz, daim olmanız dileği ile...

No: Komşum yanlış anlamazsanız ''traş'' değil tıraş olacak. Bunu düzeltiyorum ama lütfen yanlış anlamayın. Ama koca firmaların, fabrikaların bile tıraş yerine traş yazması daha çok koyuyor. Smile
İki aletinde kafası aynı. Hangisi hoşunıza giderse onu alabilirsiniz.
@cangoz86 hoşgeldiniz,keyifli tıraşlarınız olsun.

En fazla 2 günde bir tıraş oluyorsanız her iki 89'dan birisi seçebilirsiniz. Fırça da güzel seçim.

@ziyanınjileti komşum 89'un kafalarını Mühle üretiyor. Yani EJ için de yine mühle üretiyor(muş). Mühle Türkiyenin bloğunda okumuştum. Bu bilgi haricinde benim bildiğim aralarında fark yok, 34C 89'lara göre daha mild.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(19/01/2019, Saat: 19:06)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @cangoz86 hoşgeldiniz,keyifli tıraşlarınız olsun.

En fazla 2 günde bir tıraş oluyorsanız her iki 89'dan birisi seçebilirsiniz. Fırça da güzel seçim.

@ziyanınjileti komşum 89'un kafalarını Mühle üretiyor. Yani EJ için de yine mühle üretiyor(muş). Mühle Türkiyenin bloğunda okumuştum. Bu bilgi haricinde benim bildiğim aralarında fark yok, 34C 89'lara göre daha mild.

Ben de bu bilgili ilk kez duydum ve çok şaşırdım komşum, teşekkür ederim. Normalde Mühle R89 başlığının EJ89'dan bir tık daha agresif olduğunu biliyordum. Hatta bazı geçiş yapanlar da kesim hissiyatı, agresiflik olarak fark olduğunu söyleyenler bile olmuştu. Eğer başlıklar aynı ise dediğiniz gibi ikisi de seçilebilir.
Gülme komşuna gelir başına derler.. Smile Hoşgeldiniz..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
(19/01/2019, Saat: 18:47)cangoz86 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: - MERHABA KOMŞULAR DAHA ÖNCE DALGA GEÇTİĞİM GELENEKSEL TRAŞÇI ARKADAŞIMIN MALZMELERİ BİR DEFA KULLANINCA KESİNLİKLE NEDEN DAHA ÖNCE BEN BU OLAYI BİLMİYORUM DİYE KENDİME KIZDIMSmile
-ŞİMDİ BEN DE GELENEKSEL TRAŞÇIYIM Smile
MUHLE R89 MU ?

TEŞEKKÜR EDERİM...
Ben de başlarken bu soruyu soranlardan olduğum ve hayli araştırdığım için tek farkın sap tasarımı olduğunu söyleyebilirim. Açıkçası düz krom kaplama saplı ej de89 bana daha erkek aksesuarı gibi geldiğinden mücevher havası veren mühle r89 yerine onu tercih ettim. Ama o kadar güzeller ki kendimi bir mühle almaktan nasıl alıkoyabilirim bilmiyorum.
Hoşgeldiz. Keyifli sohbetleriniz olsun. Geleneksel tıraşçı arkadaşınız da forum üyesi mi?
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(19/01/2019, Saat: 18:53)ziyanınjileti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Biri orta karar (Mühle R89) biri yanlış değilsem daha uysal yani mild (EJ 89). R89 ile başlamanızı tavsiye ederim. Fırça için de güzel tercih. Satın alın gitsin.
Hoş geldiniz, daim olmanız dileği ile...

No: Komşum yanlış anlamazsanız ''traş'' değil tıraş olacak. Bunu düzeltiyorum ama lütfen yanlış anlamayın. Ama koca firmaların, fabrikaların bile tıraş yerine traş yazması daha çok koyuyor. Smile

Tammdır komşum tıraş olcak eyvallah Smile
Aramıza hoş geldiniz. Alet alacaklara başlangıç ve ilerisi için tek tavsiyem progress.
yaşam bir zevktir

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba mert34 0 699 12/10/2023, Saat: 20:58
Son Yorum: mert34
  Herkese selamlar alimarcaa 0 705 22/07/2023, Saat: 14:23
Son Yorum: alimarcaa
  Uzun Aradan Sonra Tekrar Merhaba yigithan 7 1,469 16/07/2023, Saat: 00:06
Son Yorum: yigithan
  Merhaba Dostlar rezn0r 1 614 22/05/2023, Saat: 17:13
Son Yorum: goshawk
  Herkese merhaba metamorfoz 16 3,602 17/05/2023, Saat: 04:34