The Body Shop MACA ROOT & ALOE
Eski versiyonunu kullanmıştım ve yüzümü yakan tek tıraş kremi oldu bu ürün. Hiç alerjik birisi olmasam da içeriğindeki bir madde cildimde alerji yaptı sanırım; arkadaşıma hediye ettim sonrasında, gayet memnun kaldı.
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.
Benimde cildimde kızarıklık yaptı.Bir sonraki tıraşımda daha da belli olur.Fakat kokusu çok feminen geldi bana.
Ben de geçen hafta, elimde epey bir krem ve sabun çeşidi olmasına rağmen, fırça ve mendilden oluşan shave away kit olarka 99 TL'ye aldım. Fırçasını hiç beğenmedim. Tek olarak 70 TL'ye alınmaz bence.
İlk kremi bu fırçayla denediğimde az kalsın krem de güme gidiyordu.

Kremin kokusu belli belirsiz, hatta yok gibi. Köpüğü uzun süreli çalıştıktan sonra çoğalıyor, genel olarak çabucak, (domuz fırçayla denedim) kremsi ve yastıklaması gayet yeterli düzeyde buldum. Cildi ve sakalı yumuşatması, tıraş sonrası ciltteki rahatlatması çok hoşuma gitti. Tek olarak 100 TL'ye de değecek bir ürün bence.

Veganlığa büyük saygım var bu arada, yaklaşımları da çok güzel, yalnız illa vegan ve cruel free (canlıya zalimlik yok) diye bu kremin yanında verdikleri o sentetik fırça o güzelim kremin yanında hela fırçası gibi hiç olmamış bence, (o fırçaya 70 TL verip de kullansaydım bana zalimlik olurdu doğrusu Smile ), her ne kadar fırça google'da birçok kullanıcıdan çok olumlu yorumlar almış olsa da. Sentetik fırçanın en azından bir Yaqi sentetik ayarında olmalıydı, bu kremin yanında böylesi yakışırdı.
Fırçanın sapı harika. Ben de sentetik fırçanın düğümünü sapından ayırıp, sapına da domuz kılı taktım, bu şekilde çok güzel bir set oldu. Setin veganlığı bozuldu biraz ama domuz kılı fırça da bit pazarından 2 TL'ye aldığım (sapa da uydu ve çok kaliteli çıktı bu arada) yeniden değerlendirilmiş bir ürün, bir bakıma vegan sayılır yani Smile
"Her şeyin bir şeyi vardır."

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dr. Smart Barber Shop Tıraş Kremi JohnLocke 46 25,560 14/02/2022, Saat: 00:22
Son Yorum: marv
  Proraso Aloe ve E Vitaminli (Mavi) İzmirli 12 13,984 01/01/2022, Saat: 15:27
Son Yorum: tobaccoman
  The Body Shop Maca Root eggman 77 110,092 28/04/2020, Saat: 14:30
Son Yorum: dipcikgibi
  EDGE BODY VÜCUT TIRAŞ KREMİ impaticaret 0 4,169 11/05/2015, Saat: 16:45
Son Yorum: impaticaret

Hızlı Menü: