Geleneksel Tıraş Forumları
traditionalshaving.co.uk - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Buradan Aldım (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Konu Başlığı: traditionalshaving.co.uk (/showthread.php?tid=17)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

traditionalshaving.co.uk - Suhulet - 04/12/2012

Şekerler güzeldi ama derby jiletler bitirdi beni Smile

traditionalshaving.co.uk - papazerigi - 04/12/2012

tesekkurler lijun hocam

traditionalshaving.co.uk - Suhulet - 04/12/2012

(04/12/2012, Saat: 17:37)lijunshaving Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(04/12/2012, Saat: 17:26)Suhulet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şekerler güzeldi ama derby jiletler bitirdi beni Smile

Sağlık olsun suhulet.Paypala önceden eklemiş ooduğun kartın sorununu giderebildin mi?

Maestro kartımı ekleyemedim hala, bankaya gidecektim ama vazgeçtim kredi kartı ile alacağım.

traditionalshaving.co.uk - Suhulet - 05/12/2012

Hayırlı olsun lijunshaving. Bir 34 C sipariş vermiştin sanırım. Başka neler aldın?

traditionalshaving.co.uk - İzmirli - 05/12/2012

Üstat hayırlı olsun. UK'den gelen siparişler hep hızlı oluyor.

traditionalshaving.co.uk - Suhulet - 05/12/2012

Üstad n'apacaksın o kadar tabac sabunu? Smile Bende 1 stick refill1 kase refill var kokuları çok güzel ama henüz kullanmadım. Sabun kaseleri çok güzel olsa da çok pahalı geliyorlar bana. Çok sevdiğim uzun yıllar kullanacağım bir sabuna rastlarsam onu kasesi ile alır senin gibi refill'e devam ederim.

Ne güzel paul amca sana jilet yollamış bana hiç yollamadı yollayan ts.co.uk da derby yolladı Smile

Ben de tobs avocado ve sandalwood almayı düşünüyorum.

(05/12/2012, Saat: 22:42)lijunshaving Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05/12/2012, Saat: 22:24)Suhulet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun lijunshaving. Bir 34 C sipariş vermiştin sanırım. Başka neler aldın?

Sağol Suhulet.Çok daha güzelleri senin olsun.Mecburen Connaugt'tan sipariş geçtim.Çünkü şu menşur Smile Tabak sabunu denememek olmazdı.Tabak Çubuk Yedek burada satılıyor tek başına gelmezdi (1 adet) dediğin gibi 34C HD aldım stepne olarak fakat içinden alışmadığım şekilde treet gibi bi marka 5'li tıraş bıçağı eklemiş Paul amca.Küçük beyaz kutuda (biri avokado diğeri favorim Sandal ağacı) TOBS stoğu iki adet.TOBS deliliği 8 adete vardı bu arada.Blush
td.co.uk'tan bir kaç gün önce Tabak porselen kaseli sipariş ettim ancak stok yok beklemedeyim.Tabak tas yedek siparişi geçecektim bir de ama Matthew amcada olmayınca Paul amca tsoklarından geçtim.Orada da dün itibarı ile 3 tane kalmış.Ay başında bulursam connaugt'tan 3 tane Tabak tas yedek yedekleyeceğim.

traditionalshaving.co.uk - ilkerxxx - 06/12/2012

(04/12/2012, Saat: 17:06)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: makinen saglamsa keyfine bak bence. benimki de bugun elime gecti. Acikcasi ingiltereden matt, cinden de ian ustune bir satici ile alisverisim olmadi henuz. sagolsunlar.
Saygilarimla

(05/12/2012, Saat: 22:03)lijunshaving Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 26 Kasım'da td.co.uk'tan yaptığım 28 Kasım'da connaught'tan yaptığım siparişler aynı anda bu sabah itibarı ile bana ulaştı.Hız, her iki sitede gayet güzel şu sıralar.Şansımıza gümrükte tıraş ürünlerinin problem yaratmaması da en güzel tarafı.

Hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanın. TS.UK da aldığım ürünlere nasıl yorum yazacağım, siteye kullanıcı adı şifremle girmeme rağmen, yorum yaz şeçeneğini bir türlü bulamadım.

-
Bu arada sipariş elime geçince ben Matthew' a şöyle bir mesaj attım.

Order came to me. Thank you very much. Everything is so beautiful.

sağ olsun oda bana şu maili göndermiş

Hi Ilker,

I am glad to hear that you are pleased with your order. It took a bit longer than I expected for it to arrive with you but that is probably due to the time of the year.

Regards,

Matthew

---

Bu mesajın hemen arkasından da şu maili göndermiş, sanırım artık TS.UK dan takipli gönderi ile alışveriş yapabileceğiz.

New delivery options
We have now added Royal Mail Special Delivery and Royal Mail 1st Class Recorded delivery options to our checkout. If you need to make sure your order arrives in time then Special Delivery is guaranteed to arrive the next day before 1pm.

Royal Mail Recorded 1st Class is £4.50 or free on any order over £75 and Royal Mail Special Delivery starts from £7.50 depending on order weight.

Our normal Royal Mail 1st Class delivery is still only £2.95 and free on any order over £39.

--

traditionalshaving.co.uk - pars - 08/12/2012

(27/11/2012, Saat: 19:13)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vatan bilgisayarın haftasonu indirimleri gibi oldu bu %10 lar. Kodlar birleşiyor olsaydı matthew borçlu cikabilirdi. Big Grin

traditionalshaving.co.uk - Suhulet - 08/12/2012

Kodlar dışında ufak çaplı indirimler, küçük jestler yapsalarmış keşke. Fuzuli mail atmışlar.

traditionalshaving.co.uk - eggman - 09/12/2012

Ayın 3 ünde yola çıkan kargom bu haftaiçi ulaşırmı elime ? Ortalaması ne kadar TS'nin ?