Geleneksel Tıraş Forumları
En son ne bitirdiniz? - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Konu Başlığı: En son ne bitirdiniz? (/showthread.php?tid=1730)

Cvp: En son ne bitirdiniz? - theunnamed - 16/03/2015

(16/03/2015, Saat: 13:12)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum doğrusunu söylemek gerekirse size uygun kremi bulmak mesele. Benim bu güne kadar kullandıklarım arasında en başarılı olan krem L'Oréal in erkek serisi göz altı kremiydi. Maalesef bir daha bulamadım. Shiseido'ya verdiğim paraya acıdım. Hiç bir işe yaramadı. Biotherm bu konuda başarılı. Şimdi ucuz denk gelince Body Shop'u denemeye karar verdim. Performansına göre başka deneyebilirim.

Anladım komşum. Bu Loreal Men rollon mu krem mi ?

450.jpg  loreal-mens-expert-circle-eraser_1.jpg

Cvp: En son ne bitirdiniz? - ckeskin - 16/03/2015

(16/03/2015, Saat: 13:15)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Anladım komşum. Bu Loreal Men rollon mu krem mi ?

450.jpg  loreal-mens-expert-circle-eraser_1.jpg

Krem komşum. Roll-On lar gözü rahatlatıyor ama harelenmeleri vs. gidermede pek etkili olduklarını görmedim. Benim dediğim ürün sağdaki ürünün ambalajı ile aynı ama ürünün üzerinde yazanlar farklı. Belki de adını değiştirdiler ve ben bu yüzden bulamadım. Bulursanız lütfen bana da haber verin.

4j71wg.jpg

Cvp: En son ne bitirdiniz? - zanshin - 21/03/2015

Bitti desem de 2-3 tıraş daha çıkarır. Elimde fazlaca çeşit balsam olmasa yenisini düşünmeden alırdım.
b7mntw.jpg

Cvp: En son ne bitirdiniz? - Punisher - 07/04/2015

Nihayet ilk sabunumu bitirdim, güzeldi, tekrar alabileceğim bir sabun.

30c3w2o.jpg

Cvp: En son ne bitirdiniz? - btoprak - 08/04/2015

En son Simpson kokusuz tıraş kremini bitirdim. Şimdi yarım bıraktığım Tiki sabuna tekrar döndüm.

o5v04j.jpg

Cvp: En son ne bitirdiniz? - Straht - 04/05/2015

Korkmayın molotof değil Big Grin

2rg2c9d.jpg

Daha bitirmedim fakat biticek Smile İlk yaptığım tıraş kolonyalarından biri, 1 yıldan biraz daha eski. Yarısına kadar orjinal haliyle kullanmıştım sonra içine biraz daha tarçın koyayım nasıl olcak derken tarçın fazla kaçmış resmen tarçın kolonyasına döndü. Bu haliyle de kullanımı bana keyif vermedi bende oda kokusuna çevirdim.

egz7k4.jpg

Cvp: En son ne bitirdiniz? - Arif - 04/05/2015

(04/05/2015, Saat: 17:43)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Korkmayın molotof değil Big Grin

2rg2c9d.jpg

Daha bitirmedim fakat biticek Smile İlk yaptığım tıraş kolonyalarından biri, 1 yıldan biraz daha eski. Yarısına kadar orjinal haliyle kullanmıştım sonra içine biraz daha tarçın koyayım nasıl olcak derken tarçın fazla kaçmış resmen tarçın kolonyasına döndü. Bu haliyle de kullanımı bana keyif vermedi bende oda kokusuna çevirdim.

egz7k4.jpg

Üstad yumurtamı o ?

RE: Cvp: En son ne bitirdiniz? - Straht - 04/05/2015

(04/05/2015, Saat: 17:54)Arif Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstad yumurtamı o ?
Evet komşum. İspenç tavuğu yumurtası, bıldırcın yumurtası boyutunda oluyor bunlar.

Cvp: En son ne bitirdiniz? - ozgun41 - 04/05/2015

kucukken evin bahcesinde pacali isvenc tavuklarimiz vardi.hele birde horuz vardi ki degme bekci kopegine ve hint horozuna tas cikarir.halis muhlis kabadayiydi bahceye babamdan baskasini sokmazdi.az mi dayak yedim onun kanat ve gagalarindan ahh ah Wink)
yumurtanin cicek saksisinda beklemesinin ozel bi nedeni var midir?

Cvp: En son ne bitirdiniz? - Straht - 05/05/2015

(04/05/2015, Saat: 18:11)ozgun41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kucukken evin bahcesinde pacali isvenc tavuklarimiz vardi.hele birde horuz vardi ki degme bekci kopegine ve hint horozuna tas cikarir.halis muhlis kabadayiydi bahceye babamdan baskasini sokmazdi.az mi dayak yedim onun kanat ve gagalarindan ahh ah Wink)
yumurtanin cicek saksisinda beklemesinin ozel bi nedeni var midir?
Yok komşum Smile O yumurta bizim İspenç'in ilk yumurtası diye annem o saksıya koyup saklamayı uygun görmüş. Kendince öyle bir konsept yaratmış. Yumurtanın böyle dikkat çekeceğini tahmin etmezdim. Şuan benim ailem de iyice doğal hayat meraklısı olup çıktı her şeyi yetiştirelim markete bağlılığımız kalmasın derdindeler. Kendi yumurtamızı yeriz diye aldıkları 4 tavuk şuan 8 tavuk 2 horoz ve 20 civcivlik bir aileye dönüştü Big Grin Ben pek karışmıyorum, onların da işi zor tabii emeklilik çok sıkıcı olsa gerek Smile