Geleneksel Tıraş Forumları
RAPIRA SUPER STAINLESS (mavi/beyaz/kırmızı) RUSYA - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLER (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Forum: Çift Taraflı Yaprak Jiletler (Double Edge) (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Konu Başlığı: RAPIRA SUPER STAINLESS (mavi/beyaz/kırmızı) RUSYA (/showthread.php?tid=183)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Cvp: RAPIRA SUPER STAINLESS (mavi/beyaz/kırmızı) RUSYA - kiwi21 - 06/02/2020

(06/02/2020, Saat: 09:14)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum riskli bir şey yapıyorsunuz. Kendinize zarar verebilirsiniz.  Jiletlerin uzerinde kurulamayin silkeleyin der. Dolabin içinde bir vida varsa üstüne mıknatıs koyun ona takın.  Hem kendi kurur hem de zarar vermez.

Alıp böyle deliler gibi kurulamıyorum canım Smile Lavabonun önünde duran havlunun üzerine koyuyorum. Havlunun kalan kısmını da jiletin üzerine kapatıyorum hediye paketi yapar gibi. Havlunun üzerine "pıtı pıtı pıtı" vurup kağıdıyla kaldırıyorum Smile

O "pıtı pıtı pıtı" kısmını başka nasıl ifade edebilirim bilemedim Big Grin Mıknatıs önerisi de mantıklıymış, teşekkürler.

Cvp: RAPIRA SUPER STAINLESS (mavi/beyaz/kırmızı) RUSYA - mustbe - 06/02/2020

(06/02/2020, Saat: 10:11)kiwi21 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alıp böyle deliler gibi kurulamıyorum canım Smile Lavabonun önünde duran havlunun üzerine koyuyorum. Havlunun kalan kısmını da jiletin üzerine kapatıyorum hediye paketi yapar gibi. Havlunun üzerine "pıtı pıtı pıtı" vurup kağıdıyla kaldırıyorum Smile

O "pıtı pıtı pıtı" kısmını başka nasıl ifade edebilirim bilemedim Big Grin Mıknatıs önerisi de mantıklıymış, teşekkürler.

Kurumaya bırakıyorum derseniz anlaşacak gibiyizSmile

RE: Cvp: RAPIRA SUPER STAINLESS (mavi/beyaz/kırmızı) RUSYA - oguzkagan - 06/02/2020

(06/02/2020, Saat: 10:11)kiwi21 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alıp böyle deliler gibi kurulamıyorum canım Smile Lavabonun önünde duran havlunun üzerine koyuyorum. Havlunun kalan kısmını da jiletin üzerine kapatıyorum hediye paketi yapar gibi. Havlunun üzerine "pıtı pıtı pıtı" vurup kağıdıyla kaldırıyorum Smile

aynı yönteme parmaklama diyordum kendimce ama sizin pıtı pıtı çok daha cici ve kibar

Cvp: RAPIRA SUPER STAINLESS (mavi/beyaz/kırmızı) RUSYA - Ali Desidero - 15/05/2020

10 numara 5 yıldız jilet epeydir kullanmıyordum aynı jiletle 2. tıraşımı oldum keskinliği azalmadı konforu güzel oturmasın kalkmasını bilen edepli bir keskinliği var . Keske tekrar alma imkanım olsa tek olumsuzluğu herkesin bildiği durum başka bir şey yok.

Cvp: RAPIRA SUPER STAINLESS (mavi/beyaz/kırmızı) RUSYA - jegal - 15/05/2020

@Ali Desidero kaç günlük sakalda deneme yaptınız komşum

Cvp: RAPIRA SUPER STAINLESS (mavi/beyaz/kırmızı) RUSYA - Ali Desidero - 15/05/2020

Ilki 3 gun 2.si 4 günlük jegal komşum

Cvp: RAPIRA SUPER STAINLESS (mavi/beyaz/kırmızı) RUSYA - jegal - 05/06/2020

5 günlük sakalda deneme yaptım çene bölgesinde kesimde çekme yaptı tahriş yaşamadım ama konfor olarak permasharpı aradım. şu kanıya da varmış oldum günlük tıraşlarda ve 2 yada 3 günlük sakallarda iyi bir performans veriyor.

Geleneksel tıraş aletlerini koruma barsız kullandığımdan tek perde işi bitiriyordum bunda ise uzun zaman sonra 2 perdede bitirdim.