Geleneksel Tıraş Forumları
RAPIRA SUPER STAINLESS (pembe/mavi/siyah) RUSYA - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLER (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Forum: Çift Taraflı Yaprak Jiletler (Double Edge) (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Konu Başlığı: RAPIRA SUPER STAINLESS (pembe/mavi/siyah) RUSYA (/showthread.php?tid=293)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Cvp: RAPIRA SUPER STAINLESS (pembe/mavi/siyah) RUSYA - Ayhandulgar - 01/08/2019

(01/08/2019, Saat: 19:21)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu jileti önceden hiç beğenmezdim. Ustura da birkaç kez kullandım. İnanılmaz konforlu ve keskin geldi. İyileri denk gelmiş olabilir.

Bende genel yorumlar üzerine önyargıliydim ama ustura ile denedim ilk kez fena gelmedi konforu da iyiydi.

Cvp: RAPIRA SUPER STAINLESS (pembe/mavi/siyah) RUSYA - edward - 07/08/2019

(01/08/2019, Saat: 13:02)Ali Desidero Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dün tanışdık kendisiyle gülmekten öldüm diyelim.Tıraş olurken sakalım 2 günlükdü 1 günlük sakalı aldı kalan kısmın tasarruf yapmışSmile görünce gülmeye başladım zaten . agresifliğin artırdım pek bir şey değişmedi . Rapida isveç e geçtim hemen aktı gitti

ws ile rapirayı denediniz mi?

Cvp: RAPIRA SUPER STAINLESS (pembe/mavi/siyah) RUSYA - Ali Desidero - 07/08/2019

ws em yok komşum . Ayarlı futur kopyası ile denedim.

Cvp: RAPIRA SUPER STAINLESS (pembe/mavi/siyah) RUSYA - Legend - 09/08/2019

(01/08/2019, Saat: 13:02)Ali Desidero Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dün tanışdık kendisiyle gülmekten öldüm diyelim.Tıraş olurken sakalım 2 günlükdü 1 günlük sakalı aldı  kalan kısmın tasarruf yapmışSmile görünce gülmeye başladım zaten . agresifliğin artırdım pek bir şey değişmedi . Rapida isveç e geçtim hemen aktı gitti

Aynen komşum ben kendisini taraklı tıraş makinesine benzetiyorum. Kirli sakal bırakmak için birebir Big Grin

Cvp: RAPIRA SUPER STAINLESS (pembe/mavi/siyah) RUSYA - Ali Desidero - 10/08/2019

(09/08/2019, Saat: 14:33)Legend Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynen komşum ben kendisini taraklı tıraş makinesine benzetiyorum. Kirli sakal bırakmak için birebir Big Grin

Big Grin

Cvp: RAPIRA SUPER STAINLESS (pembe/mavi/siyah) RUSYA - kadir.tbk - 10/08/2019

Voskhod gibi bende çekme yapsada 3 perde sonunda pürüssüz bi cilt bırakıyo . Tek kullanımlık olarak kullanıyorum bu jileti. Çok keskin ve konforlu jiletlerin çogunda alamadıgım bu traş sonrası hissiyatı bu ve Voskhodda yakaladım . Olmassa olmaz bi jilet degil tabiki ama fiyatına göre ortalarda gezinen bi jilet . Normalde 2 perde artı rutuşlarla tamamlanan kesimi bu kiletle 3 perdede alıp atmak fenada degil hani .

Cvp: RAPIRA SUPER STAINLESS (pembe/mavi/siyah) RUSYA - kadir.tbk - 10/08/2019

Çogu kaliteli jiletin sunumundanda daha iyi bi sunumu var . 10 luk pakette ve çift kagıtta sarılı olarak . Sadece çelik olup kaplama alaşım barındırmamasıda alerjen cilt tiplerine bi artı saglıyo .

RAPIRA SUPER STAINLESS (pembe/mavi/siyah) RUSYA - Silentsv - 10/08/2019

R89 ile kullandım konfor olarak yeşil astra kıvamında fiyat olarak uygun zorda kalmadıktan sonra tekrar almam sanırım yeşil astra gibi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: RAPIRA SUPER STAINLESS (pembe/mavi/siyah) RUSYA - ekindgn - 11/08/2019

(10/08/2019, Saat: 13:11)kadir.tbk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Voskhod gibi bende çekme yapsada 3 perde sonunda pürüssüz bi cilt bırakıyo . Tek kullanımlık olarak kullanıyorum bu jileti. Çok keskin ve konforlu jiletlerin çogunda alamadıgım bu traş sonrası hissiyatı bu ve Voskhodda yakaladım . Olmassa olmaz bi jilet degil tabiki ama fiyatına göre ortalarda gezinen bi jilet . Normalde 2 perde artı rutuşlarla tamamlanan kesimi bu kiletle 3 perdede alıp atmak fenada degil hani .

Komsuma katiliyorum, 3 perde kesinlikle gerekiyor. Ama tahris yasamiyorum ben, seviyorum paket renginden dolayi. Fiyati cok uygun, gunluk tirasta ideal. Yuma, Hawar ve Rimei'de cok iyi gidiyor

Cvp: RAPIRA SUPER STAINLESS (pembe/mavi/siyah) RUSYA - Sh@dow - 11/08/2019

(10/08/2019, Saat: 13:15)kadir.tbk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çogu kaliteli jiletin sunumundanda daha iyi bi sunumu var . 10 luk pakette ve çift kagıtta sarılı olarak . Sadece çelik olup kaplama alaşım barındırmamasıda alerjen cilt tiplerine bi artı saglıyo .

Tüm rapira jilet çeşitlerinde çift kağıda sarılı olması benimde çok hoşuma giden bir özelliktir komşum. Jileti elinize aldığınızda sunumuyla kendini satmasını sağlıyor.