Geleneksel Tıraş Forumları
RAPIRA SUPER STAINLESS (pembe/mavi/siyah) RUSYA - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLER (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Forum: Çift Taraflı Yaprak Jiletler (Double Edge) (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Konu Başlığı: RAPIRA SUPER STAINLESS (pembe/mavi/siyah) RUSYA (/showthread.php?tid=293)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

RAPIRA SUPER STAINLESS (pembe/mavi/siyah) RUSYA - ihtilaf - 20/01/2013

Hangi aletle kullandınız R41 mi?

(20/01/2013, Saat: 22:39)errate Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1 milyoncudan aldığım onlu bu jileti ilk defa bugün kullandım çekme yapmasına rağmen perme sharp kadar yakın tıraş sağladı perma hiç konforlu bir jilet değil astra yeşil konforlu ama rapira kadar yakın tıraş yapmıyor rapiranın yeşil astradanda konforlu olması ben çok şaşırttı yeşilcilerin kullanmasını tavsiye ederim diğer rapiralarıda bulursam deneyeceğim.

RAPIRA SUPER STAINLESS (pembe/mavi/siyah) RUSYA - errate - 20/01/2013

evet r41 ile kullandım astradan daha keskin ve konforlu

RAPIRA SUPER STAINLESS (pembe/mavi/siyah) RUSYA - theunnamed - 06/05/2013

sadece 10-15 defadır jiletle traş olmama rağmen yeşil astraya çok puan veremedim. Permasharp ilk traşımın jileti. İyi gibiydi o da. Ancak rapirayı daha çok sevdim, güzel kesti ve tahriş yaratmadı. Ancak kutunun ilk jileti kör çıktı Smile Şaşırdım bir an, ulan bu rapira bu kadarmıymış dedim, 2 defa daha denedim sadece köpüğü alıyor, hemen değiştirdim ve mutlu son, rapirayı 3-5 gun denemeye devam edeceğim.

RAPIRA SUPER STAINLESS (pembe/mavi/siyah) RUSYA - puukko - 06/05/2013

Pembesini kullandım 1 kutu, bence oldukça iyiydi, çok konforlu traş ediyor, pürüzsüz.

RAPIRA SUPER STAINLESS (pembe/mavi/siyah) RUSYA - fidelio1969 - 22/07/2013

yaş itibarıyla, bu jiletleri türkiyede ilk kullananlardan biri olarak , ( öhö öhö) Smile

ilk gelenler 1991 yılında idi ve çok iyiydi. birkaç kez bana da sahtesi denk geldi ve zannederim o yüzden geleneksel tıraşı bıraktım Sad

şimdi jelatin içinde 10 lu adet olarak ,yine jelatinli karton kutuda satılan 10 çarpı 10 = 100 lü rapiraların orijinal olup olmadığını bir küçük paket alın, deneyin beğenirseniz stoklayın derim.
zira artık marketlerde bize yönelik ürün satılmıyor. büyük marketlerin hiçbirinde görmedim en azından. Sad

reyonun satış görevlisi bile geleneksel tıraş dışında ...

RAPIRA SUPER STAINLESS (pembe/mavi/siyah) RUSYA - eskiuyemnt - 22/07/2013

(22/07/2013, Saat: 14:05)fidelio1969 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yaş itibarıyla, bu jiletleri türkiyede ilk kullananlardn biri olarak , ( öhö öhö) Smile

ilk gelenler 1991 yılında idi ve çok iyiydi. birkaç kez bana da sahtesi denk geldi ve zannederim o yüzden geleneksel tıraşı bıraktım Sad

şimdi jelatin içinde ,karton kutuda satılan 100 lü rapiraların orijinal olup olmadığını bir küçük paket alın, deneyin beğenirseniz stoklayın derim.
zira artık marketlerde bize yönelik ürün satılmıyor. büyük marketlerin hiçbirinde görmedim en azından. Sad

Üstad geçen beyaz mavi kırmızı olanından eski bir züccaciye dükkanında buldum tek paket varmış. Yıllardır orada belli. 10lu paketti sanırım 91den bu yana orada beni bekliyormuş Big Grin Harika bir jilet. Sabah tıraşı çok çok iyiydi. Pek umutlu değildim ama hafif cızırtı ile beraber keskinliği çok iyi idi. Bulursam hiç kaçırmayacağım.

RAPIRA SUPER STAINLESS (pembe/mavi/siyah) RUSYA - fidelio1969 - 24/07/2013

(22/07/2013, Saat: 14:15)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(22/07/2013, Saat: 14:05)fidelio1969 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yaş itibarıyla, bu jiletleri türkiyede ilk kullananlardn biri olarak , ( öhö öhö) Smile

şimdi jelatin içinde ,karton kutuda satılan 100 lü rapiraların orijinal olup olmadığını bir küçük paket alın, deneyin beğenirseniz stoklayın derim.

Üstad geçen beyaz mavi kırmızı olanından eski bir züccaciye dükkanında buldum tek paket varmış. Yıllardır orada belli. 10lu paketti sanırım 91den bu yana orada beni bekliyormuş Big Grin Harika bir jilet. Sabah tıraşı çok çok iyiydi. Pek umutlu değildim ama hafif cızırtı ile beraber keskinliği çok iyi idi. Bulursam hiç kaçırmayacağım.

100 LÜ pakedi ankara ulus ta alsancak çarşısı han ticarette 5 tl ye bulabilirsiniz.

RAPIRA SUPER STAINLESS (pembe/mavi/siyah) RUSYA - martin - 15/08/2013

pembe rapira ile ilk tıraşımı oldum oldukça beğendim. Çok keskin değil ama yakın ve konforlu tıraş veriyor. Ulustan 1o luk jealtinli pakedini 1 liraya almıştım. Satıcı orijinal rus olduğunu ve söyledi. 2 kutu almıştım keşke 1o kutu alsaymışım. Ama aynı kutudan kötü jiletlerin de çıkabileceğini okuyunca dur bir bakalım dedim

RAPIRA SUPER STAINLESS (pembe/mavi/siyah) RUSYA - Fallschirmjäger - 21/08/2013

Ustura ile berbat tıraşlar çıkartan rapira bugün Gillette Twist ile harkulade bir tıraş çıkarttı. Umarım diğer jiletler de aynı performansı verirde gidip toptancıdan birkaç kutu stoklarım.

RAPIRA SUPER STAINLESS (pembe/mavi/siyah) RUSYA - monur72 - 31/08/2013

Sedef usturaya taktım ve adeta cırt-cırt-cırt hemen tıraş bitti. ne kanama ne tahriş. Bu jilet tam usturalık gibi geldi bana. Ayrıca tehlikesi düşük, yumuşak başlı diyelim (agresif karşıtı). 100 lük paket 10 tl ye satılıyor orjinal satıcılarda.