Geleneksel Tıraş Forumları
Williams Stick - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Sabunları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Konu Başlığı: Williams Stick (/showthread.php?tid=3628)

Sayfalar: 1 2 3

Williams Stick - hayzen - 21/11/2013

Bu da atası sanırım.

dscn0983v.jpg

Williams Stick - chevalier - 21/11/2013

(21/11/2013, Saat: 11:27)hayzen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet , stick konusun da ben de emin olamadım.Yalnız stickin arkasındaki baskı tam da linkini verdiğim şirketi işaret ediyor.Hatta arkasında yazanlar sayesinde o linki buldum.

Ayırca bende ilk harf çok belli değil ama U.S.A yazıyor gibi.Diğer yandan "container" demiş.Kabı U.S.A'dan içi Güney Afrika'dan mı acaba Tongue

urcw8.jpg

Altina bakmak hic aklima gelmedi Smile O zaman ayni firmadandir. Gariptir badgerandblade de bile bu urunden sadece Guney Afrika'da bulunabiliyor diye bahsediyorlar.

Bu arada cok az var orada da. Isteyenlere yetecek kadar bulabilmek icin baya bir yol yaptim. Son numunelere sahip olmus olabiliriz Smile

Williams Stick - korhan - 21/11/2013

üstadım yol kateden ayaklarınız dert görmesi bizi böyle güzel ürünlerle tanıştırdınız, daha bunu denemedim ama mornetto üstadın incelemesi yeterince heyecan uyandırdı bende Smile

(21/11/2013, Saat: 11:43)chevalier Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Altina bakmak hic aklima gelmedi Smile O zaman ayni firmadandir. Gariptir badgerandblade de bile bu urunden sadece Guney Afrika'da bulunabiliyor diye bahsediyorlar.

Bu arada cok az var orada da. Isteyenlere yetecek kadar bulabilmek icin baya bir yol yaptim. Son numunelere sahip olmus olabiliriz Smile

Evet , ilginçtir internette de ürünün satan siteler hep .za uzantılı.Şirket Güney Afrika'da pansiyon işletme kararı alıp gelirken de yanlarına üç-beş bin mavi kutu mu aldı ne yaptı Big Grin

Lion'u denemeyi daha "gözüm" yemedi. Fazla dik dik bakıyor kanatları.

Williams Stick - pars - 21/11/2013

enteresan,
made in S.A. (South Africa) olmasın?

(21/11/2013, Saat: 22:28)pars Adlı Kullanıcıdan Alıntı: enteresan,
made in S.A. (South Africa) olmasın?

S.A , Suudi Arabistan'nın kodu.Güney Afrika Z.A

Williams Stick - pars - 21/11/2013

(21/11/2013, Saat: 22:37)hayzen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: S.A , Suudi Arabistan'nın kodu.Güney Afrika Z.A
o daha da ilginçmiş.

Williams Stick - chevalier - 22/11/2013

(21/11/2013, Saat: 22:37)hayzen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: S.A , Suudi Arabistan'nın kodu.Güney Afrika Z.A

Ikisinde de yasamis birisi olarak hatirladigim kadariyla

Guney Afrika'da Made in R.S.A (Republic of South Africa)

Suudi'de Made in K.S.A (Kingdom of Saudi Arabia) yazar.

Tipki Cin icin Made in PRC yazmasi gibi, kisaltma olarak.

Williams Stick - BigHillMe - 22/11/2013

U.S.A in U harfi kalıpta taşlanmış...

Cvp: Williams Stick - chevalier - 19/01/2016

Arkadaslar son bir tane Williams stick kaldi. Fazla sabunu kremi olmayan bir arkadas bana ozelden yazarsa (kargo ondanSmile) gondermek istiyorum.

Selamlar.

Guncelleme: Ilk yazan @Kaptan hocama gondermek uzere ayirdim.