Geleneksel Tıraş Forumları
Parfüm Tavsiyesi - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Dışı Kozmetik (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Konu Başlığı: Parfüm Tavsiyesi (/showthread.php?tid=385)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8

düzenli parfüm kullanan var mı - burakoner0681 - 17/02/2012

erkegın tek bakımı ıyı bır sınekkaydı tras,sac trası ve parfumdur.onun harıcınde erkeklerın bır bakımı yoktur.tras olanlar duzenlı olarak ta parfum kullanıyorlar mı?
kullandığınız,tavsıye edecegınız parfumlerı belırtelım arakadaslar.
memnunıyetsızlıklerınızı de paylasalım

düzenli parfüm kullanan var mı - anesthesia - 17/02/2012

kuaförler öyle demiyor ama, saç tıraşı için gittiğinizde (ben 5-6 yldır gitmiyorum bu amaçla) "kaşlara da şekil verelim abi"- "ağda ister misin" gibi sorularla karşılaşmalar giderek artıyor malum, kaldı ki bazı salonlarda manikür pedikür de yapıldığını biliyorum, yakın zamanda oje de sorarlarsa şaşırmayacağım (bu arada ayak baş parmağında siyah-lacivert ojenin güzel durduğu bir iki foto hatırımdadır).

sıra geldi parfüme, maalesef artık üretilmemekte olan diezel masculin (eski hali) son derece hafif ve sportif kokusu ile her daim favorim olacaktır, üretimden kalktığını öğrendiğimde almış olduğum üç şişenin hala ikisi duruyor, nitekim ömür boyu yetmesi lazımSmile onun dışındakiler bana çok ağır geliyor maalesef

evet kuaforler artık pazar payını genısletmek ıcın erkeklerı nerdeyse ...... sınıfına koyacaklar.Sırf para kaanmak amacıyla

bu arada kullandıgın dıesel parfum kırmızı sıselı fanusun ıcındekı koku mu ?
o ıse bende kullandım onu.
su anda kullandıgım aramıs, zırh,212 gıbı elımde bırcok parfum var.tam bır parfum hastasıyım

düzenli parfüm kullanan var mı - papazerigi - 17/02/2012

tüylerim diken diken oldu...
AngryDodgyHuhUndecidedSad
(17/02/2012, Saat: 13:23)anesthesia Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kuaförler öyle demiyor ama, saç tıraşı için gittiğinizde (ben 5-6 yldır gitmiyorum bu amaçla) "kaşlara da şekil verelim abi"- "ağda ister misin" gibi sorularla karşılaşmalar giderek artıyor malum, kaldı ki bazı salonlarda manikür pedikür de yapıldığını biliyorum, yakın zamanda oje de sorarlarsa şaşırmayacağım (bu arada ayak baş parmağında siyah-lacivert ojenin güzel durduğu bir iki foto hatırımdadır).

sıra geldi parfüme, maalesef artık üretilmemekte olan diezel masculin (eski hali) son derece hafif ve sportif kokusu ile her daim favorim olacaktır, üretimden kalktığını öğrendiğimde almış olduğum üç şişenin hala ikisi duruyor, nitekim ömür boyu yetmesi lazımSmile onun dışındakiler bana çok ağır geliyor maalesef

Big Grin heheheheeh
malesef oyle dostum durum Cool

düzenli parfüm kullanan var mı - anesthesia - 17/02/2012

(17/02/2012, Saat: 13:31)oner0681 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: evet kuaforler artık pazar payını genısletmek ıcın erkeklerı nerdeyse ...... sınıfına koyacaklar.Sırf para kaanmak amacıyla

bu arada kullandıgın dıesel parfum kırmızı sıselı fanusun ıcındekı koku mu ?
o ıse bende kullandım onu.
su anda kullandıgım aramıs, zırh,212 gıbı elımde bırcok parfum var.tam bır parfum hastasıyım

beyaz porselen şişesi vardı
http://www.comparestoreprices.co.uk/perfumes/diesel-plus-plus-masculine-eau-de-toilette-75ml.asp

hıc kullanma ve koklama fırsatım olmadı.
ama aramıs ı dene derım

düzenli parfüm kullanan var mı - kumuca - 17/02/2012

Pi ve davidof adventure mükemmel kokulardir

bır de sandal yagı esansı aldım
tras sonrası nıvea balsam dan sonra cok az bır mıkatrda suruyorum ve işte temızlık bu dıyorum Angel

düzenli parfüm kullanan var mı - BigHillMe - 17/02/2012

neyazıkı her alanda oldugu gibi
o konudada ucuzuna kacıp dolum parum kullanıyorum Smile

avon percevie
lacoste essential
fahrenheit
sevdigim kokulardan

market kokularındanda
rebul sport mavi