Parfüm Tavsiyesi
erkegın tek bakımı ıyı bır sınekkaydı tras,sac trası ve parfumdur.onun harıcınde erkeklerın bır bakımı yoktur.tras olanlar duzenlı olarak ta parfum kullanıyorlar mı?
kullandığınız,tavsıye edecegınız parfumlerı belırtelım arakadaslar.
memnunıyetsızlıklerınızı de paylasalım
kuaförler öyle demiyor ama, saç tıraşı için gittiğinizde (ben 5-6 yldır gitmiyorum bu amaçla) "kaşlara da şekil verelim abi"- "ağda ister misin" gibi sorularla karşılaşmalar giderek artıyor malum, kaldı ki bazı salonlarda manikür pedikür de yapıldığını biliyorum, yakın zamanda oje de sorarlarsa şaşırmayacağım (bu arada ayak baş parmağında siyah-lacivert ojenin güzel durduğu bir iki foto hatırımdadır).

sıra geldi parfüme, maalesef artık üretilmemekte olan diezel masculin (eski hali) son derece hafif ve sportif kokusu ile her daim favorim olacaktır, üretimden kalktığını öğrendiğimde almış olduğum üç şişenin hala ikisi duruyor, nitekim ömür boyu yetmesi lazımSmile onun dışındakiler bana çok ağır geliyor maalesef
memleket kurtulana kadar siyah
evet kuaforler artık pazar payını genısletmek ıcın erkeklerı nerdeyse ...... sınıfına koyacaklar.Sırf para kaanmak amacıyla

bu arada kullandıgın dıesel parfum kırmızı sıselı fanusun ıcındekı koku mu ?
o ıse bende kullandım onu.
su anda kullandıgım aramıs, zırh,212 gıbı elımde bırcok parfum var.tam bır parfum hastasıyım
tüylerim diken diken oldu...
AngryDodgyHuhUndecidedSad
(17/02/2012, Saat: 13:23)anesthesia Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kuaförler öyle demiyor ama, saç tıraşı için gittiğinizde (ben 5-6 yldır gitmiyorum bu amaçla) "kaşlara da şekil verelim abi"- "ağda ister misin" gibi sorularla karşılaşmalar giderek artıyor malum, kaldı ki bazı salonlarda manikür pedikür de yapıldığını biliyorum, yakın zamanda oje de sorarlarsa şaşırmayacağım (bu arada ayak baş parmağında siyah-lacivert ojenin güzel durduğu bir iki foto hatırımdadır).

sıra geldi parfüme, maalesef artık üretilmemekte olan diezel masculin (eski hali) son derece hafif ve sportif kokusu ile her daim favorim olacaktır, üretimden kalktığını öğrendiğimde almış olduğum üç şişenin hala ikisi duruyor, nitekim ömür boyu yetmesi lazımSmile onun dışındakiler bana çok ağır geliyor maalesef
Big Grin heheheheeh
malesef oyle dostum durum Cool
(17/02/2012, Saat: 13:31)oner0681 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: evet kuaforler artık pazar payını genısletmek ıcın erkeklerı nerdeyse ...... sınıfına koyacaklar.Sırf para kaanmak amacıyla

bu arada kullandıgın dıesel parfum kırmızı sıselı fanusun ıcındekı koku mu ?
o ıse bende kullandım onu.
su anda kullandıgım aramıs, zırh,212 gıbı elımde bırcok parfum var.tam bır parfum hastasıyım

beyaz porselen şişesi vardı
http://www.comparestoreprices.co.uk/perf...e-75ml.asp
memleket kurtulana kadar siyah
hıc kullanma ve koklama fırsatım olmadı.
ama aramıs ı dene derım
Pi ve davidof adventure mükemmel kokulardir
Mühle r 89
Rossmann isana man
EJ sandalwood soup
bır de sandal yagı esansı aldım
tras sonrası nıvea balsam dan sonra cok az bır mıkatrda suruyorum ve işte temızlık bu dıyorum Angel
neyazıkı her alanda oldugu gibi
o konudada ucuzuna kacıp dolum parum kullanıyorum Smile

avon percevie
lacoste essential
fahrenheit
sevdigim kokulardan

market kokularındanda
rebul sport mavi
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  AÇIK PARFÜM UMUT_ 69 38,468 07/09/2023, Saat: 19:23
Son Yorum: hulusiorhan
  Sampuan tavsiyesi d0vo 161 109,770 23/04/2023, Saat: 21:47
Son Yorum: ferencpuskas
  Capitol Mavi Parfüm Ratiere 0 2,371 22/10/2019, Saat: 11:32
Son Yorum: Ratiere
  Parfüm Blogları eggman 31 30,128 10/10/2019, Saat: 18:00
Son Yorum: papillon21
  Gözenek sıkılaştırıcı tavsiyesi Sheeplessness 12 7,525 31/08/2019, Saat: 23:52
Son Yorum: Sheeplessness
  Banyo İçin Doğal Sabun Tavsiyesi Arkomani 57 35,927 29/07/2019, Saat: 11:58
Son Yorum: dikdik_s
  Parfüm Dubaiden Kahve Yemenden ihtilaf 58 86,560 23/06/2016, Saat: 22:58
Son Yorum: blaster

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: