Geleneksel Tıraş Forumları
Aracınıza Hangi Firmadan Yakıt Alıyorsunuz? - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: BEYİN FIRTINASI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Forum: Tıraş Dışı (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Konu Başlığı: Aracınıza Hangi Firmadan Yakıt Alıyorsunuz? (/showthread.php?tid=7339)

Sayfalar: 1 2 3 4 5

Cvp: Aracınıza Hangi Firmadan Yakıt Alıyorsunuz? - emre-sti - 10/05/2016

Total ile benzin ve dizel araba daha uzun yol yapıyor.
Ancak Demirören aldıkdan sonra dizeli hakkında yorum yapamayacağım

Aracınıza Hangi Firmadan Yakıt Alıyorsunuz? - ynspektas - 10/05/2016

Tüm yorumlara bakınca hemen hemen bütün firmalar farklı kişiler tarafından övülmüş, kısaca fikir birliği zor gibi gözüküyor. Smile

Cvp: Aracınıza Hangi Firmadan Yakıt Alıyorsunuz? - ihtilaf - 10/05/2016

(10/05/2016, Saat: 14:29)hknz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben zaten son aldığım yere bağlamadım arızayı. Sensörü yakmış sadece, bir arıza çıkmadı ayrıca. Bu aralar Opetten alıyorum güzel ama bu da daha az yol yaptırıyor,

Dizel yakıtta opet daha az motor sesi ve sanki biraz daha az km gözlemledim

Cvp: Aracınıza Hangi Firmadan Yakıt Alıyorsunuz? - Nani Kuş - 10/05/2016

Ford fiesta (dizel 1.4 70 beygir ) 2012 model sahibiyim . Aracı sıfır olarak aldım şuan 106 bin km de. Shell, BP , Opet ve petrol ofisinden benzin aldım . Yakıt tüketimi açısından en çok petrol ofisinden memnun kaldım hala petrol ofisinden alıyorum.

Cvp: Aracınıza Hangi Firmadan Yakıt Alıyorsunuz? - caneser - 11/05/2016

Puanlar Shell kartımda birikti diye Shell Nitro 95 oktan kullanıyorum. Tercihimin tek sebebi sadakat kartında birikmiş puan olması.

Cvp: Aracınıza Hangi Firmadan Yakıt Alıyorsunuz? - ooppss - 11/05/2016

LPG için kimse yazmamış ben yazayım
bulunabilirliğe ve ucuzluğuna göre
totalgaz->ipragaz>Bp->shell sıralamasını tercih ediyorum,(bulamazsam po ve opet) zaten lpg olduğu için yakıt kısmına pek bakmıyorum,
arabanın çekişten düşmemesi önceliğim.
shell ve PO da istasyondan istasyona fark gözlemledim, Bp ve opet istasyonları daha istikrarlı geldi bana.

Cvp: Aracınıza Hangi Firmadan Yakıt Alıyorsunuz? - albayrak1616 - 12/05/2016

Dizel aracıma Shell den yakıt alıyorum.Lpg araca ise Opet...

Cvp: Aracınıza Hangi Firmadan Yakıt Alıyorsunuz? - FearOfATG - 12/07/2018

Bugüne kadarki tüm araçlarıma, mevcut araca, motorsiklete hep BP. Benzini hakkında birşey diyemem ama mazot başarılı bence..

Aracınıza Hangi Firmadan Yakıt Alıyorsunuz? - mehmetk1907 - 12/07/2018

Genelde benzin opetten almaya çalışıyorum, onun disinda mesafesi bana yakin olan petrol ofisi.

Cvp: Aracınıza Hangi Firmadan Yakıt Alıyorsunuz? - FearOfATG - 12/07/2018

(12/07/2018, Saat: 14:46)mehmetk1907 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Genelde benzin opetten almaya çalışıyorum, onun disinda mesafesi bana yakin olan petrol ofisi.

Bizim burada Opet tutmuyor ne hikmetse. En yakın Opet bile rahat 50 km uzaklıktadır. Diğerlerinden her köşe başında var ama. Bu yüzden deneme şansım pek olmadı. Zaten yakıt denemek için performans değil ama mesafe kalitesini ölçmek için en az 300-500 km yol lazım bana. Smile Mesela BP son denememde 3.6 litre ortalama ile 750 km yol yaptım. Kişisel bir rekordu benim için. Belli bir saatten sonra klima da aktifti.