Geleneksel Tıraş Forumları
Mühle Silvertip Fibre© Tıraş Fırçası - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: SAKAL FIRÇALARI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Forum: Diğer Sakal Fırçaları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Konu Başlığı: Mühle Silvertip Fibre© Tıraş Fırçası (/showthread.php?tid=873)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Cvp: Mühle Silvertip Fibre© Tıraş Fırçası - Sheeplessness - 03/10/2019

Valla bende de yoktu zaten almayı düşünüyordum. Haberin üzerine bi adet 25 mm sipariş ettim hemen. Haber için teşekkürler Burak Bey. Smile

Cvp: Mühle Silvertip Fibre© Tıraş Fırçası - PisPorsuk - 03/10/2019

(02/10/2019, Saat: 23:00)GartBnx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yurtdısı forumlarda Muhle 25mm sentetik fırçasının üretimine son verildiğine dair yazılar vardı, Muhle'ye mail atmışlar durumu öğrenmek için ve Muhle 25mm üretimine son verildiğini doğrulamış. Pazarda kalanlar bittikten sonra Mühle 25mm sentetik bulunamayacak....

Komşum piyasa da o kadar "Fiyat/Performans" ederi yüksek senetetik fırçaLar var iken
ve bunlarla mutlu mesut geçinip gitmek varken,
gidip te Mühle'nin özene bezene üretip artık satmayacağı bu fırçaya bu kadar para verilir mi?
Zaten artık üretmeyecekmiş adamlar!
Neden böyle bilgileri paylaşıp bizim zihnimizi gene bulandırıyorsunuz Big Grin
Sizi teessüf ediyorum komşum, esefle kınıyorum Big Grin

Cvp: Mühle Silvertip Fibre© Tıraş Fırçası - Sheeplessness - 04/10/2019

Benim 25mm silvertip fibre fırçam geldi bugün kullandım. Köpük performansı çok iyi ve yumuşacık. Yaqi sentetikten gördüğüm en büyük farkı köpüğü içinde hapsetmiyor. Yüze daha kolay uygulanıyor. Memnun kaldım ama fiyat olarak 5 katı. O fark ödenir mi emin olamadım.

Cvp: Mühle Silvertip Fibre© Tıraş Fırçası - onurcakmak - 04/10/2019

(04/10/2019, Saat: 15:02)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim 25mm black fibre fırçam geldi bugün kullandım. Köpük performansı çok iyi ve yumuşacık. Yaqi sentetikten gördüğüm en büyük farkı köpüğü içinde hapsetmiyor. Yüze daha kolay uygulanıyor. Memnun kaldım ama fiyat olarak 5 katı. O fark ödenir mi emin olamadım.

Hayırlı olsun, güle güle kullanın

Black fibre ile silvertip fibre, bir birinden farklı fırçalar. Black fibre'nin konusu burada; http://geltir.com/showthread.php?tid=2600

Cvp: Mühle Silvertip Fibre© Tıraş Fırçası - Sheeplessness - 04/10/2019

(04/10/2019, Saat: 15:43)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun, güle güle kullanın

Black fibre ile silvertip fibre, bir birinden farklı fırçalar. Black fibre'nin konusu burada; http://geltir.com/showthread.php?tid=2600

Yanlış olmuş komşum sağolun düzelttim. Bendeki ürün silvertip fibre. Black fibreyi nerden çıkardım bilmiyorum. Smile

RE: Cvp: Mühle Silvertip Fibre Tıraş Fırçası - FearOfATG - 04/10/2019

(04/10/2019, Saat: 16:03)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yanlış olmuş komşum sağolun düzelttim. Bendeki ürün silvertip fibre. Black fibreyi nerden çıkardım bilmiyorum. Smile
Derby extraya derby ultra diyen biri olarak normaldir Big Grin

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...

Cvp: RE: Cvp: Mühle Silvertip Fibre Tıraş Fırçası - Sheeplessness - 04/10/2019

(04/10/2019, Saat: 16:05)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Derby extraya derby ultra diyen biri olarak normaldir Big Grin

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...

Bunca yıldır ultra modeli çıkarmamış olması derby nin ayıbı. Big Grin

Cvp: RE: Cvp: Mühle Silvertip Fibre Tıraş Fırçası - kral arthur - 04/10/2019

(04/10/2019, Saat: 16:12)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunca yıldır ultra modeli çıkarmamış olması derby nin ayıbı. Big Grin

Derby ultra platinium. Big Grin

Cvp: Mühle Silvertip Fibre© Tıraş Fırçası - Sh@dow - 11/10/2019

25mm silvertip sentetik fırçamla 2 defa tıraş olduktan sonra izlenimlerimi paylaşmak isterim. Öncelikle artık üretilmeyecek olması üzücü çünkü gerçekten çok başarılı bulum fırçayı. Sert sabunda dahi çok kısa sürede krema kıvamında köpük oluşturdu. Su tutma kapasitesi bir hayli iyi ayrıca köpük 3. perdeye kadar dolu dolu yetti hatta dahada çıkardı diyebilirim. Her perdede resmen köpüğü kustu kesinlikle içine hapsetmiyor.

Isı tutma kapasitesi domuz ve porsuk gerisinde kaldığı rahatça anlaşılıyor. En can alıcı nokta ise omurgasından dolayı yüzdeki masaj etkisi benim için çok ideal seviyede. Resmen yüzümde ufak çaplı peeling gerçekleştirdim nefes aldırdı cildime. Gün aşırı tıraş olduğum için bu durum bir problem oluşturmadı.

Bir diğer kullandığım yaqi 24mm tuxedo ile aralarında bariz farklar mevcut su tutma, ısı tutma, köpük yükleme kapasitesi, omurga ve masaj etksi yaqiden bariz daha iyi ancak bu kadar fiyat farkı değermi değmez mi bu birazda hobi ve keyfe bağlı bu yüzden yorum yapmak istemiyorum, az bir fiyat fark yok sonuçta.

Genel olarak çok beğendiğim ve severek kullanacağım bir fırça oldu. Demirbaşlar arasınada kesinlikle girdi. Almak isteyenlere gönül rahatlığıyla önerebilirim zaten stoklar bittiğinde bir daha gelmeyecekmiş hızlı hareket etmelerinizde fayda var.

Mühle Silvertip Fibre Tıraş Fırçası - 00serkan4300 - 11/10/2019

@Sh@dow komşum güzel değerlendirme olmuş eline sağlık

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi