Geleneksel Tıraş Forumları
İNCELEME:Artizanları Masaya Yatırdık:Uncle Martin'den Mike's'a,Faena'dan Phoenix'e - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: TIRAŞ SABUNU, TIRAŞ KREMİ VE TIRAŞ SONRASI CİLT BAKIMI (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Forum: Tıraş Sabunları (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Konu Başlığı: İNCELEME:Artizanları Masaya Yatırdık:Uncle Martin'den Mike's'a,Faena'dan Phoenix'e (/showthread.php?tid=8881)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

İNCELEME:Artizanları Masaya Yatırdık:Uncle Martin'den Mike's'a,Faena'dan Phoenix'e - Nani Kuş - 12/06/2018

@ahraz Caner kardeşim beni böyle incelemeler mahvetti özledim özletti sabunları çıkarıp tekrar kullanasın geldi . Ellerine sağlık incelme anlatım olarak da seviye atladı .

İNCELEME:Artizanları Masaya Yatırdık:Uncle Martin'den Mike's'a,Faena'dan Phoenix'e - -mali - 12/06/2018

Eline yüreğine sağlık üstat edebi sanatsal bir inceleme yapmışsın bu sabun ve hatta hiçbir sabun böylesine sanatsal bir incelemeye tabi tutulmamıştır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İNCELEME:Artizanları Masaya Yatırdık:Uncle Martin'den Mike's'a,Faena'dan Phoenix'e - Dragon - 12/06/2018

Komşum naptın ya Bizi mahvettin artık inceleme minceleme yapamayız biz. Level atladın gittin sen. Islak Tıraş dünyasının Neyzen Tevfik’i olmuşsun. Saygıyla eğiliyoruz incelemenin önünde. Eyvallah

Cvp: İNCELEME:Artizanları Masaya Yatırdık:Uncle Martin'den Mike's'a,Faena'dan Phoenix'e - marek - 12/06/2018

Aşık edebiyatının doruk noktası @ahraz üstadım.Güzelleme sabuna ,taşlama bize Wink Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin .
Hocam eline sağlık akşamımızı güzelledin.

Cvp: İNCELEME:Artizanları Masaya Yatırdık:Uncle Martin'den Mike's'a,Faena'dan Phoenix'e - gidakontrol - 12/06/2018

Köpük harika gözüküyor, bu incelemeler incir ağacı dikecek bütçeye Smile 5001 yılında bitecek sabunlar

Cvp: İNCELEME:Artizanları Masaya Yatırdık:Uncle Martin'den Mike's'a,Faena'dan Phoenix'e - dikdik_s - 12/06/2018

Ahımızı alma,
Hosca siir yazma,
Resimlerle anlatıp,
Agzımızı sulandırma,
Züğürt halimizde, masraf cıkartma.

İNCELEME:Artizanları Masaya Yatırdık:Uncle Martin'den Mike's'a,Faena'dan Phoenix'e - -mali - 12/06/2018

(12/06/2018, Saat: 23:15)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ahımızı alma,
Hosca siir yazma,
Resimlerle anlatıp,
Agzımızı sulandırma,
Züğürt halimizde, masraf cıkartma.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cvp: İNCELEME:Artizanları Masaya Yatırdık:Uncle Martin'den Mike's'a,Faena'dan Phoenix'e - ahraz - 12/06/2018

Dert mi edindin kendine Abim,ah ne ki,
İste hemen,
Kargoda hepsi,
Dükkan senin,züğürt kim?
İstersen yarın göndereyim
Kalsın ben de tepsi. Smile

Kapılma rüzgarıma,sen de aldanırsın @dikdik_s SmileSmileSmile

Cvp: İNCELEME:Artizanları Masaya Yatırdık:Uncle Martin'den Mike's'a,Faena'dan Phoenix'e - dikdik_s - 12/06/2018

Gece vakti simdi,
Divit i cıkarttırma. Smile
giphy.gif

Cvp: İNCELEME:Artizanları Masaya Yatırdık:Uncle Martin'den Mike's'a,Faena'dan Phoenix'e - vintage - 12/06/2018

Aşık atışmasına döndü inceleme Smile