Semouge Galahad c3 at kılı
Abilerim elinde bu fırçadan olan varsa değerli yorumlarını esirgemesin lütfen fırçayı almak istiyorum fakat bu fırça hakkında ki bilgiler çok yetersiz
Bir defa kullandım ve tövbe ettim. Hiç omurgası olmayan, pelte gibi bir fırça. Hatta abarttığımı düşünenler olabilir ama tıraşa uygun bulmadım.
(02/11/2022, Saat: 13:00)sfenks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir defa kullandım ve tövbe ettim. Hiç omurgası olmayan, pelte gibi bir fırça. Hatta abarttığımı düşünenler olabilir ama tıraşa uygun bulmadım.

Benim biraz hassas bir cildim var tahriş olmaya müsait o yüzden olabilğince yumuşak uçlu çiziciliği olmayan fırçalar bulmaya çalışıyorum öğrenciyim uygun fiyatlı birşeyler bulmaya çalışıyorum linkleriyle birlikte önerilerede açığım komşum
Ben semogue socu mu satıyorum kıllar yumuşak ama omurgası olan bir fırça size tavsiye etmem size silvertipe fırça tavsiye ederim ama bu benim kendi fikrim
(02/11/2022, Saat: 16:26)Kaan EKİNCİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim biraz hassas bir cildim var tahriş olmaya müsait o yüzden olabilğince yumuşak uçlu çiziciliği olmayan fırçalar bulmaya çalışıyorum öğrenciyim uygun fiyatlı birşeyler bulmaya çalışıyorum linkleriyle birlikte önerilerede açığım komşum

Yumuşak uçlu, çizici olmayan ve uygun fiyatlı olarak sentetik fırçalar daha doğru olabilir.
https://www.razorus.com/yaqi-kara-mermer...as-fircasi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Türkiye içi semogue hariç at kılı tıraş fırçası satan yer Papa_Khan 2 1,956 22/05/2022, Saat: 10:20
Son Yorum: Papa_Khan
  At kılı tıraş fırçaları hakkında bazı bilgiler Lord Sparhawk 61 119,777 04/10/2021, Saat: 22:40
Son Yorum: thatwickerhat
  ZENITH at kılı fırça 506U XS süreyya 8 3,919 29/05/2020, Saat: 13:49
Son Yorum: Ferat
  Semouge SOC - Mistura mehmetgonen 13 9,789 18/07/2018, Saat: 02:44
Son Yorum: astroid
  Leva At Kılı Fırça DelikanliTiras 4 5,995 20/09/2016, Saat: 10:38
Son Yorum: Chinaski

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: