Tabuları Yıkalım!
İhtilaf hocam hatırlattı bunuda en son ellerinde 2 numura yoktu tekrar girmiş stoklarına

http://stevewoodheadceramics.co.uk/index...e.html?p=1

@Lorenzo hocam bu scuttle de çok tutulmakta ve Türkiye'ye gönderimleri mevcut ayrıca ebay üzerinde bizzat satış dükkanları var

Bu tarz ürünlerde sıkıntı kargoda kırılma riski olması . Belki forumumuzda kırılmadan teslim alanlar vardır .
(03/05/2016, Saat: 22:08)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İhtilaf hocam hatırlattı bunuda en son ellerinde 2 numura yoktu tekrar girmiş stoklarına

http://stevewoodheadceramics.co.uk/index...e.html?p=1

@Lorenzo hocam bu scuttle de çok tutulmakta ve Türkiye'ye gönderimleri mevcut ayrıca ebay üzerinde bizzat satış dükkanları var

Bu tarz ürünlerde sıkıntı kargoda kırılma riski olması . Belki forumumuzda kırılmadan teslim alanlar vardır .

@Nani Kuş bilemiyorum dostum, 50-60 $ verip de kargoda kırılmasını istemem doğrusu.. Açıkçası bu denli hassas bir ürünü daha önce hiç kargoyla istemedim..

Ama önceki linkte önerdiğiniz parliament mavisi scuttle a resmen aşık oldum. Porselen sanayimiz hiç de fena değilken böyle kupon ürünler üreten bir firmamız olmaması büyük kayıp bence..
Ürününe karşı PayPal güvencesi olandan alışveriş yapmak mantıklı gibi bu durumda.

Evet bende en çok buna yanıyorum Kütahya ve İznik gibi porselen ve Çini ye hayat veren yerlerimiz var ama bir scuttle yapmamaları bizim kaybımız . Buralarda oturan değerli forumdaşlarımız konuya el atsalar çok makbule geçer.
Yazalım bir e-posta dostum @Nani Kuş,dur ben yazayım hatta Gelişmelerden bilgi veririm.

Sent from my iPhone using Tapatalk
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Bahsi geçen firmalar bu tarz ürünleri üretmezler, pazarı yok çünkü.
(04/05/2016, Saat: 00:36)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bahsi geçen firmalar bu tarz ürünleri üretmezler, pazarı yok çünkü.

@msakalli haklısınız, arz-talep meselesi.. Yine de belli bir miktar deneme babında üretilip, berberlere makul bir fiyattan pazarlama yoluna gidilebilir. Her malın alıcısı vardır, bunlar profesyonel firmalar; pazar yaratma konusunda çok tecrübeli oldukları muhakkak.. Yurt dışında alıcısı varsa burada da olmaması için sebep yok. Gelgelelim kim vakit ayırıp uğraşacak, finansman ayıracak, ayrı bir satış ve pazarlama ekibi kuracak?!

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: