Akıllı Telefon Tavsiyesi
(05/05/2015, Saat: 20:41)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Bruce, lg g4 gördüğüm fotoğraf örnekleri arasında hakikaten başarılı bir kameraya sahip. ancak bazı sorunlar var, mesela diyafram f1.8 denmiş ama bu sabit bir diyafram gibi görünüyor şu an için, aksine bir iddia olduysa ben duymadım en azından. bir de g4 düşünüyor iseniz, lg fiyat politikası gereği birkaç ay içinde 400-500 lira değer kaybedeceğini de eklemek gerekir. hakiki deri kapak güzel görünüyor ama çok daha iyi rakip ve alternatifleri var.

HTC One M9, Iphone 6+, Samsung S6 bugün saydıkları arasındaydı LG G4'e ek olarak. O kadar çok seçenek olunca insan neyi seçeceğini de bilemiyor. Ama şimdilik birşeylerle idare edip beklemek güzel gibi olacak Smile
Acta est fabula, plaudite.
(05/05/2015, Saat: 23:16)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alma amacınız yine sadece telefon edeyim, kısa mesaj atayım ama akıllı telefon olsun ise Asus telefonlara bakabilirsiniz. Fiyat/Performans açısından iyiler (600-800 lira bandında satılıyor) fakat kameraları diğer pahalı markalar kadar iddialı değil. Yeni jenerasyon akıllı telefonların kamera performanslarını bilmiyorum fakat Sony ve LG fotoğraf konusunda genelde iddialılar. Apple'ın son 2-3 senedir güncellemelerle telefon eskitme huyu yüzünden Apple'dan soğudum fakat hem kolay kullanımı hemde kalitesi açısından sizin için güzel bir tercih olabilir. Galaxy S6 daha yeni çıktı beklenip bir hatası var mı diye gözlemek lazım fakat Note 4 bir süredir piyasada herhalde bir sıkıntısı olsa ortaya çıkardı. Önce hangi işletim sistemini kullanıcağınıza karar verin ona göre şekillendirirsiniz sonucu.

Üstadım bugün Kitkat, Lolipop vs. diye birşeyler saydılar, konuyla ilgili tek bildiğim şeker ve çikolata oldukları hatta bağdaştıramadım bununla ne demek istediklerini Smile Sanırım ben akıllı telefon kullanabilecek kadar akıllı değilim Undecided Gidip orta halli bir fotoğraf makinesi alıp, karadüzen devam etmeyi de düşünmüyor değilim.
(05/05/2015, Saat: 23:07)Arif Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Note 4 kullanıyorum. Gerek ekran gerekse performans olarak baya tatmin edici bir telefon. Açıkçası LG yi yada Samsung’un başka telefonunu tercih etmenizi önermem. Sebebine gelince androidin en uyumlu olduğu 1. Cihaz Nexus 2. si note 4 (şahsi kanaatim). Ancak hepsi bir yana Apple keyfi vermiyor hiçbiri...

Almışken en iyisini alıp uzun süre kullanmak anlayışında biri olarak bugün sayılan alternatiflere yetişemedim. Alıyoruz iki yıl sonra çöp oluyor hepsi, aslında bu işlere hiç bulaşmamak da güzel bir tercih olabilir benim için, çünkü hakkıyla istifade edemiyorum özelliklerinden ki bu üzücü bir durum düşündüğümde Smile
(06/05/2015, Saat: 01:52)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım bugün Kitkat, Lolipop vs. diye birşeyler saydılar, konuyla ilgili tek bildiğim şeker ve çikolata oldukları hatta bağdaştıramadım bununla ne demek istediklerini Smile Sanırım ben akıllı telefon kullanabilecek kadar akıllı değilim  Undecided Gidip orta halli bir fotoğraf makinesi alıp, karadüzen devam etmeyi de düşünmüyor değilim.

Komşum ''lolipop, kitkat vs ne olaki bu insanlar şeker, çikolata ile kafayı mı bozmuş hayırdır?'' Smile diyorsanız eğer Android alemine pek bulaşmamak lazım. Şimdi illa farklı düşünen olacaktır fakat bn her ne kadar son hamlelerinden sonra Iphonelardan soğusamda yiğidi öldürüp hakkını yememek lazım adamlar 7den 70e herkesin kullanabileceği bir ürün yapmışlar. Diğer tarafta Android daha çok bu tarz konuları merak edip araştıran, telefonumu kafama göre modlayayım, bak Cyanogenmod'un yeni versiyonu çıkmış yok XDA forumunda şunu yükle bunu yap şarjın %6 daha fazla gidiyor vs diyen adamın telefonu. Benim telefonda bir ara şarj sıkıntısı olmuştu 2700 mah batarya 4-6 saat içinde kendini yiyip bitiriyordu, araştır, dene, uygula derken hallettim fakat Apple olsa götür ver halletsinler. Ayrıca her üretici kendi aletlerine has ufak oynamalar yaptıkları Android sürümleri sundukları için bazı ufak sıkıntılar olabiliyor. Iphone 6+ şuan hem kamerasıyla hem piliyle hem ekranıyla hem de kolay kullanımıyla sizin için doğru tercih gibi duruyor. Yalnız yakında Iphone 7 ve 6S falan çıkarsa bir anda eskiyecek telefon. En azından eylül civarına kadar beklerseniz her iki cepheden de yeni telefonların çoğu çıkmış olur.

Açılmamış sıfır bulsam alcağım telefon Smile

Grade_A_Refurbished_Ericsson_T10.jpg
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(06/05/2015, Saat: 02:08)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum ''lolipop, kitkat vs ne olaki bu insanlar şeker, çikolata ile kafayı mı bozmuş hayırdır?'' Smile diyorsanız eğer Android alemine pek bulaşmamak lazım. Şimdi illa farklı düşünen olacaktır fakat bn her ne kadar son hamlelerinden sonra Iphonelardan soğusamda yiğidi öldürüp hakkını yememek lazım adamlar 7den 70e herkesin kullanabileceği bir ürün yapmışlar. Diğer tarafta Android daha çok bu tarz konuları merak edip araştıran, telefonumu kafama göre modlayayım, bak Cyanogenmod'un yeni versiyonu çıkmış yok XDA forumunda şunu yükle bunu yap şarjın %6 daha fazla gidiyor vs diyen adamın telefonu. Benim telefonda bir ara şarj sıkıntısı olmuştu 2700 mah batarya 4-6 saat içinde kendini yiyip bitiriyordu, araştır, dene, uygula derken hallettim fakat Apple olsa götür ver halletsinler. Ayrıca her üretici kendi aletlerine has ufak oynamalar yaptıkları Android sürümleri sundukları için bazı ufak sıkıntılar olabiliyor. Iphone 6+ şuan hem kamerasıyla hem piliyle hem ekranıyla hem de kolay kullanımıyla sizin için doğru tercih gibi duruyor. Yalnız yakında Iphone 7 ve 6S falan çıkarsa bir anda eskiyecek telefon. En azından eylül civarına kadar beklerseniz her iki cepheden de yeni telefonların çoğu çıkmış olur.

Açılmamış sıfır bulsam alcağım telefon Smile

Grade_A_Refurbished_Ericsson_T10.jpg

Bu bir zamanlar fenomen telefondu, bir de Nokia'nın kızaklı kapağa sahip olanları Smile Şu olcak bu olcak diye diye ömürler geçti be üstad Smile Aslında biraz da bu sebepten dolayı uzak durmam, ben telefonu kullanmayı öğreninceye kadar yeni modeli çıkıyor, anlamadığım bir sürü özellik cabası (ki whatsapp'ı dahi bir arkadaşım şöyle güzel böyle aslan kaplan diyerek bir saat dil döküp o şekilde yükledi). Ekran kilidim yüz tanımlama idi, artık sabahları tipimiz nasıl kayıyorsa sabah ilk yarım saat telefonu açamıyordum, her gün değiştircem deyip akabinde unutuyorum Smile
(06/05/2015, Saat: 02:04)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Almışken en iyisini alıp uzun süre kullanmak anlayışında biri olarak bugün sayılan alternatiflere yetişemedim. Alıyoruz iki yıl sonra çöp oluyor hepsi, aslında bu işlere hiç bulaşmamak da güzel bir tercih olabilir benim için, çünkü hakkıyla istifade edemiyorum özelliklerinden ki bu üzücü bir durum düşündüğümde Smile

Bruce arkadaş  dolaylı olarak İletişim sektöründen biri olarak eğer smartphone (akıllı telefon) tanımına sahip bir ürün arıyorsanız hatta farklı denemelerde yapabilecek gerektiğinde  kapasitesini zorlayabileceğiniz tarzda bir şey arıyorsanız tartışmasız One Plus One öneriyorum(kendimde kullanıyorum 8 aydır) ...burda sayılan Smartphone ların hepsini denemişimdir şahsen ,ama bu alet başka birşey..fiat da S6 nın yarısı kalite fiat olarak Super ..zaten Sektörde adı ''amiral gemisi katili''geçer, netten araştırırsanız gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz..ben şimdilik 1-2 resim video koyayım gerisini siz getirirsiniz
qsuw44.png
fdtx80.png
10e28hu.png
https://www.youtube.com/watch?v=NyxhyldcnlM
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
(10/05/2015, Saat: 17:23)neoromancer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bruce arkadaş  dolaylı olarak İletişim sektöründen biri olarak eğer smartphone (akıllı telefon) tanımına sahip bir ürün arıyorsanız hatta farklı denemelerde yapabilecek gerektiğinde  kapasitesini zorlayabileceğiniz tarzda bir şey arıyorsanız tartışmasız One Plus One öneriyorum(kendimde kullanıyorum 8 aydır) ...burda sayılan Smartphone ların hepsini denemişimdir şahsen ,ama bu alet başka birşey..fiat da S6 nın yarısı kalite fiat olarak Super ..zaten Sektörde adı ''amiral gemisi katili''geçer, netten araştırırsanız gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz..ben şimdilik 1-2 resim video koyayım gerisini siz getirirsiniz
qsuw44.png

https://www.youtube.com/watch?v=NyxhyldcnlM

Şu an inceliyorum donanımsal özellikleri gerçekten epey ileri görünüyor, gerek pil, gerek işlemcisi olsun. Ancak tedarik konusunda sıkıntı var sanırım Undecided
(10/05/2015, Saat: 17:27)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şu an inceliyorum donanımsal özellikleri gerçekten epey ileri görünüyor, gerek pil, gerek işlemcisi olsun. Ancak tedarik konusunda sıkıntı var sanırım Undecided

https://forums.oneplus.net/ burdan türkçe forum bölümünü aratıp tedarik konusunda bilgi alabilirsiniz....TR de yaşamadığım için tedarik konusunda bir fikir veremeyeceğim..ama TR de yaşayan Fanlar sanırım bir takım çözümler geliştirmişler
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
(10/05/2015, Saat: 17:33)neoromancer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: https://forums.oneplus.net/ burdan türkçe forum bölümünü aratıp tedarik konusunda bilgi alabilirsiniz....TR de yaşamadığım için tedarik konusunda bir fikir veremeyeceğim..ama TR de yaşayan Fanlar sanırım bir takım çözümler geliştirmişler

Gerçekten ilgimi çekti One+One, Teknosa vb. yerlerde olsa bugün almaya gidebilirdim. Yurtdışından pasaporta işleterek getiriyorlarmış ancak ne olur nasıl olur bilemediğimden beklemede kalacağım bu telefonu alana dek.
Doğru ve iyi bir tercih...en kısa zamanda edinmenizi temenni ediyorum

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sigara Tavsiyesi. Tıraşçı 1 1,645 30/11/2022, Saat: 20:36
Son Yorum: Lord Sparhawk
  tatil için otel tavsiyesi gakgoş 21 23,847 17/11/2022, Saat: 15:17
Son Yorum: alieren
  TV Tavsiyesi izbe 29 24,966 14/07/2022, Saat: 10:42
Son Yorum: exselans
  Televizyon Tavsiyesi Kendineözgü 69 76,097 13/07/2022, Saat: 17:03
Son Yorum: mixfruit
  Şehir içi ulaşım için bisiklet tavsiyesi sfenks 18 11,483 06/07/2022, Saat: 16:26
Son Yorum: mixfruit
  Gunluk Parfume tavsiyesi Oldstyle 6 2,404 01/06/2022, Saat: 22:23
Son Yorum: mertcanartan
  Akıllı saat sorunsalı taka 14 5,274 08/12/2021, Saat: 02:32
Son Yorum: BitikEfsane
  Hediye Tavsiyesi SKYBRAVE 39 26,841 28/10/2020, Saat: 10:38
Son Yorum: batmanforever
  Su arıtma cihazı tavsiyesi ziyanınjileti 36 16,860 04/08/2020, Saat: 17:59
Son Yorum: çayağzı
  Yüzücü Arkadaşlardan Gözlük Tavsiyesi KCL41 10 5,040 08/07/2020, Saat: 16:59
Son Yorum: Nani Kuş

Hızlı Menü: