Perma Sharp Süper Jilet
Ben de kaplama yok diye biliyordum ama kısa bir google search bana bir kaç kaynakta bu jiletlerin PTFE kaplama olduğunu söyledi. Belki eski üretimlerle yeni arasındaki bir farktır. Belki eskilerde vardır sadece kaplama veya tam tersi.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
O linki bende gördüm, ama ptfe teflon, bunda öyle bir kaplama yok, sanırım sallama bir link, teşekkür ederim
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
Ben tek linkte değil bir kaç yerde gördüm. Hatta connaught ta da öyle satıyorlar. Dediğim gibi belki eski yeni üretim arasında öyle bir fark vardır.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
eyvallah hocam teşekkür ederim, biraz daha araştırayım bakalım
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
Günlük sakal tıraşımda jiletleri 4,5 gün kullanıyorum. Bugün perma Sharp deneyeyim dedim,tek kağıt olanlardan. Kötü bir jilet, sakalları çekiştiriyor,dolayısıyla beğenmedim.
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
Bu jiletin çift kağıtlı eski üretim olanı hala stoklarım arasında var isteyen olursa yardımcı olmak isterim saygılar.
Harika jilettir.
(03/07/2015, Saat: 17:41)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Günlük sakal tıraşımda jiletleri 4,5 gün kullanıyorum. Bugün perma Sharp deneyeyim dedim,tek kağıt olanlardan. Kötü bir jilet, sakalları çekiştiriyor,dolayısıyla beğenmedim.

erken vazgecmissiniz
(04/07/2015, Saat: 00:19)Eucris Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu jiletin çift kağıtlı eski üretim olanı hala stoklarım arasında var isteyen olursa yardımcı olmak isterim saygılar.
Harika jilettir.

Bu jiletin güncel versiyonu benim yüzümü kedi tırmalamış gibi çizmişti, hiç beğenmemiştim. Eski üretimle kıyaslayacak olursanız sizce nasıl?
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(04/07/2015, Saat: 00:24)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu jiletin güncel versiyonu benim yüzümü kedi tırmalamış gibi çizmişti, hiç beğenmemiştim. Eski üretimle kıyaslayacak olursanız sizce nasıl?

Birkac deneme yapmakta fayda var.Iclerinde bozuk olan varmi bilmiyorum. Bende yenileri cok begenmistim
Kesinlikle keskin bir jilet mild alet ile tavsiye ederim.Tıraş olurken insanı yormuyor kayıp gidiyor ben günlük traşımda kullanıyorum dayanıklı bir jilet fiyatının karşılığını fazlasıyla veren bir jilet.
Yeni üretimler hernekadar değişmedi aynı jilet deselerde kağıdı açıp hileti elinize aldığınızda yerleştirirken bile eskisinin daha kaliteli olduğunu hissediyorsunuz.
Yeni üretimde keskinlik bana göre orta ve bazı yerlerde sakalı zorluyor malesef mahvettiler bence yeni üretimde jileti iyiki zamanında sağlam stok yapmışım eskisinden diyorum.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Shark Super Stainless Jilet msakalli 45 36,181 03/10/2023, Saat: 23:51
Son Yorum: alfredantionee
  Jilet Tavsiyesi Aedan 221 165,358 25/08/2023, Saat: 10:20
Son Yorum: sohayli
  Jilet satış sitesi hak. telemcii 2 1,416 24/07/2023, Saat: 23:38
Son Yorum: telemcii
  Jilet Stoku ne kadar olmalı? erdsde 59 34,360 31/05/2023, Saat: 17:20
Son Yorum: arandur
  BAİLİ BR-176 İçin jilet önerisi. Umut islam 3 932 28/05/2023, Saat: 22:01
Son Yorum: Mecanica
  Dorco Super Sharp Naci Erdem 16 8,295 13/05/2023, Saat: 00:04
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Gillette 7 O'Clock Super Stainless Double Edge (Yeşil Paket) koolandgang 50 45,869 24/04/2023, Saat: 15:43
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Gilette 7 O' clock Super Platinium ohtararan 32 42,694 23/04/2023, Saat: 21:20
Son Yorum: Mecanica
  Derby extra jilet BigHillMe 366 394,162 22/01/2023, Saat: 16:49
Son Yorum: implicit
  VERTICE Euromax Platinum Jilet BuraKaya55 54 30,963 01/01/2023, Saat: 10:44
Son Yorum: saitfirat

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: