Günün Tıraşı (SOTD)
Progress @2 @1 ters
Rapira beyaz-tek kullanım
cella
Lijun 22 mm finest

Bu yılın en kötü tıraşıAngry Biraz daha konfor olsun diye Beyaz Rus Rapira kullandım.Sert sakallarımı çekti zorlayınca bazı bölgeleri ısırdı.

Tendskin , sakalları sertleştirip cildi inceltiyor.Tendskin boyun bölgesine iyi geliyor.Daha az sürmem lazım ConfusedTek çare keskin jiletler,perma,feather,gillette,sputnik vs

balalayka_229147.jpg
(10/04/2013, Saat: 20:20)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tek çare keskin jiletler,perma,feather,gillette,sputnik vs

+1
Keskin jilet bende de daha rahat tıraş sağlıyor.Aksi taktirde tıraş sonrasıda batma yapıyor.
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

astra mavi,derby,gillette goal,rapira,shark,merkur,wilkinson vs
hepsi sert sakallar için sorun ve tahriş demek.Sakalın ucu keskin jiletle kesilmezse ,sakal büyürken sorun oluyor.

(10/04/2013, Saat: 22:24)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10/04/2013, Saat: 20:20)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tek çare keskin jiletler,perma,feather,gillette,sputnik vs

+1
Keskin jilet bende de daha rahat tıraş sağlıyor.Aksi taktirde tıraş sonrasıda batma yapıyor.
85570704.jpg

HEIL SOLINGEN

congr-os-de-nuremberg-hitler-01-g.jpg
Simpsons Chubby 2 Best Badger
Fitjar Neroli shaving soap
Mühle r41
Gillette platinum made in England(2)
Nuxe Huile Prodigieuse kuru yağ
merkür futur
perma sharp
arko
jaguar fırça
ali bıyıklı şap
arko cool krem

uzun bir aradan sonra ilkez jiletle traş oldum
ve hayatımda ilkkez DE makina kullandım
son zamanların en kötü traşı oldu benim için heralde tutmayı beceremedim
zaten merkürün sapında serçe parmağımı alta aldığımda traş olamayacağımı sezmiştim (ustura misali)

futura bir şans daha vermem sanıyorum 3 4 traş sonra olur zira hiç keyif alamadım çelik usturadan sonra çok yapay bir his verdi bana

saygılar
Erasmic krem
Banat special sentetik firca
Orak makina (yuma modelli)
Derby jilet
Ali Biyikli sap
Nivea silver protection losyon

Allah'im bu nasil bir agresif tiras Smile ama sanirim derby'den olsa gerek, cekistire cekistire tiras oldum. 2 perde zor dayandim. Bir de astra jilet ile denemeyi dusunuyorum makinayi. Ama sanirim ben mildciyim Smile
Erasmic'in kopugu cok guzel, kivamli, nemli, kokusu da fena degil. Ama en cok kopuk kivaminj begendim. Fs firca ile de denemek lazim. Umarim bugunku felaket derby kaynaklidir.
Saygilar.
(11/04/2013, Saat: 16:17)puchacz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Erasmic krem
Derby jilet
Ali Biyikli sap

Allah'im bu nasil bir agresif tiras Smile ama sanirim derby'den olsa gerek, cekistire cekistire tiras oldum. 2 perde zor dayandim. Bir de astra jilet ile denemeyi dusunuyorum makinayi. Ama sanirim ben mildciyim Smile
Erasmic'in kopugu cok guzel, kivamli, nemli, kokusu da fena degil. Ama en cok kopuk kivaminj begendim. Fs firca ile de denemek lazim. Umarim bugunku felaket derby kaynaklidir.
Saygilar.

Hocam Orak konusunda gördüğünüz yerde uzaklaşın tarzı yorumlar okumuştum, ben daha önce kullanmadım fakat bu agresif tıraş Orak'tan kaynaklı da olabilir Smile
tamerkamisli.blogspot.com
(12/04/2013, Saat: 01:35)tamer26 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Derby jilet
Ali Biyikli sap

Saygilar.

Hocam Orak konusunda gördüğünüz yerde uzaklaşın tarzı yorumlar okumuştum, ben daha önce kullanmadım fakat bu agresif tıraş Orak'tan kaynaklı da olabilir Smile

Tamer26 Hocam valla bu ara yerli agresiflerden cektigimi fareler kedilerden cekmedi Smile esasinda orak'in agresiflik hissiyati degil gibi sorun, derby'nin korlugu anladigim kadariyla. Bir de yesil astrayla, permayla denerim sonra belki size de bir orak aliriz Smile
Saygilar.
Derby jilet
Ali Biyikli sap

Saygilar.
Orak makinenin yüksek oktavlı kesme sesini seviyorumSmile aslında alışınca güzel tıraşlar çıkabiliyor Smile
Saygılarımla. Bol köpüklü tıraşlar

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 291,598 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,434 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,202 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,291 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,561 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,776 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,215 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,027 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,235 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: