Günün Tıraşı (SOTD)
Simpson colonel x2l best badger
Gillete Super Adj. BlackHandle Short
i coloniali krem
Feather
444 balsam
paşabahçe iğde

kremin kokusu çok hafif ve bence garip. Kimsayasal gibi sinek ilacı gibi bir kokusu var. Ama nemlendirme ve koruyuculuk iyi seviyede. Ambalajda iyi koku hariç herşey yolunca kısacası.
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
Mwf
Feather
Sentetik yerli vintage fırça
Gilette slim adj. @6
Rebul Lavanta
King of shaves aftershave balsam

Niyeyse pek rahat tıraş olamadım bugün. En iyi kısmı balsamı sürdüğüm kısımdı. Feather slim'de düşük ayarlarda daha konforlu tıraş veriyor.

Kesik yok tahriş yok ancak yanma hissi var

Sent from my iPad using Tapatalk
Arko sabun, omega fırça
gillette new, polsılver sı, 4711 kolonya

4YNMMz3.jpg
coolcut 4 jiletli ustura
mwf sabun
perma jilet
omega 11126 fırça
nivea sensitive balm

elim giderek alışıyor usturaya. astradan sonra perma çok daha iyi geldi. 1 adet noktasal kesikle tıraşı bitirdim. Ustura işi hoşuma gitti. Ne kadar böyle gidecek bakalım.
Pars hocam,coolcut hosunuza gittiyse eminim siz de benim gibi feather jiletli ve kai jiletli usturalara bayilacaksiniz.benim butun arayislarim sona erdi ve gunluk tirasa devam ediyorum bunlarla.
(04/08/2013, Saat: 10:31)tugruldogan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pars hocam,coolcut hosunuza gittiyse eminim siz de benim gibi feather jiletli ve kai jiletli usturalara bayilacaksiniz.benim butun arayislarim sona erdi ve gunluk tirasa devam ediyorum bunlarla.

Sağolun hocam eminim beğenirim ama daha sedef bile denemedim. Şimdilik erken kai ya da feather için. Ama zamanı geldiğinde bu konuda kime danışabileceğimi biliyorum. Big Grin
(04/08/2013, Saat: 10:31)tugruldogan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pars hocam,coolcut hosunuza gittiyse eminim siz de benim gibi feather jiletli ve kai jiletli usturalara bayilacaksiniz.benim butun arayislarim sona erdi ve gunluk tirasa devam ediyorum bunlarla.

Arayışlar sonami erdi? Hehe sadece gülerim buna sayın komşum Smile
e mail adresim tipsol@me.com
Yaaa tamam zaaflarimi yuzume vurmayin ama...SmileSmileSmile belki bir cobra ile bir celik ustura da eklenebilir....
Cobra Classic alsanız,kullansanız usturaları anında satarsınız.
Cobra Classic ile günde 2 defa tıraş olmak istersiniz
Buraya da yazdım Smile

(04/08/2013, Saat: 16:11)tugruldogan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yaaa tamam zaaflarimi yuzume vurmayin ama...SmileSmileSmile belki bir cobra ile bir celik ustura da eklenebilir....
(04/08/2013, Saat: 16:20)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cobra Classic alsanız,kullansanız usturaları anında satarsınız.
Cobra Classic ile günde 2 defa tıraş olmak istersiniz
Buraya da yazdım Smile

(04/08/2013, Saat: 16:11)tugruldogan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yaaa tamam zaaflarimi yuzume vurmayin ama...SmileSmileSmile belki bir cobra ile bir celik ustura da eklenebilir....

Geç bunları geç, ustura kullanamıyorum demiyor da Big Grin Big Grin
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 291,687 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,444 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,205 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,345 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,563 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,802 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,251 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,031 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,236 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: