Günün Tıraşı (SOTD)
mmefxi.jpg
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
(24/08/2013, Saat: 17:19)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mmefxi.jpg

ustura yorumlarınız neler üstadım Smile
(24/08/2013, Saat: 18:01)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24/08/2013, Saat: 17:19)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mmefxi.jpg

ustura yorumlarınız neler üstadım Smile

Üstad coolcut 4 ten çok farklı değil Tıraş olarak ama işçiliği kaliteli. Bundan sonra coolcut bana fazla gelir elim buna gider Smile
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
Millet önemli bir yere gitmeden tıraş olur, tıraşına özenir. Haftaiçi tıraş olur haftasonu yüzünü dinlendirir ben de tam tersi, tıraş olup yatıyorum, yine gece gece 3 perde tıraş oldum. Undecided

Coolcut
Astra yeşil
Semogue SOC 2
Cella
Alt Innsbruck Emülsiyon

Aftershave sürmesem de olurdu.
Cella'dan daha önce hiç bu kadar verim almamıştım bitse de kurtulsam diyordum şimdi Tabacla yarışır konuma geldi benim için. Kiloluk mu alsam ne yapsam Big Grin
(25/08/2013, Saat: 00:37)Suhulet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Millet önemli bir yere gitmeden tıraş olur, tıraşına özenir. Haftaiçi tıraş olur haftasonu yüzünü dinlendirir ben de tam tersi, tıraş olup yatıyorum, yine gece gece 3 perde tıraş oldum. Undecided

+1

Biz bu işin keyfini sürüyoruz komşum..

Gece tıraşları da bir başka hani, ortalık sessiz, kimsecikler yok, telefon derdi, kapı çaldı yok, sadece tıraş ve keyif kalıyor. Bir de yalnızken insanın geçmişten, gelecekten aklından geçenler SleepySleepy
(25/08/2013, Saat: 00:49)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(25/08/2013, Saat: 00:37)Suhulet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Millet önemli bir yere gitmeden tıraş olur, tıraşına özenir. Haftaiçi tıraş olur haftasonu yüzünü dinlendirir ben de tam tersi, tıraş olup yatıyorum, yine gece gece 3 perde tıraş oldum. Undecided

+1

Biz bu işin keyfini sürüyoruz komşum..

Gece tıraşları da bir başka hani, ortalık sessiz, kimsecikler yok, telefon derdi, kapı çaldı yok, sadece tıraş ve keyif kalıyor. Bir de yalnızken insanın geçmişten, gelecekten aklından geçenler SleepySleepy

Gerçekten de gece tıraşının keyfi başka, kötü yanı tıraş ziyan oluyor ama ne yapalım keyifçiyiz. Smile
Feather rg
Feather pro (2)
Progress
Feather (2)
Cella
Semogue 2 band
İha şap
Vaseline kakao ve shea yagli
Evet,sabun ve jilet ile birlikte hibrit tras denemeleri de tum hiziyla devam ediyor.
Cellacilar kizmasin ama ben kokusu haricinde tutmadim bu sabunu arkadaslar.neyle karsilastiriyorum? Mwf ile.bence mwf daha bir koruyucu,kaygan tabaka olusturuyor yuzde.en azindan bende boyle.
(25/08/2013, Saat: 11:25)tugruldogan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Feather rg
Feather pro (2)
Progress
Feather (2)
Cella
Semogue 2 band
İha şap
Vaseline kakao ve shea yagli
Evet,sabun ve jilet ile birlikte hibrit tras denemeleri de tum hiziyla devam ediyor.
Cellacilar kizmasin ama ben kokusu haricinde tutmadim bu sabunu arkadaslar.neyle karsilastiriyorum? Mwf ile.bence mwf daha bir koruyucu,kaygan tabaka olusturuyor yuzde.en azindan bende boyle.

İyide cellayı kıyasladığınız sabun; çoğunluk tarafından en iyi olarak kabul edilen birkaç sabundan biri. Haliyle gayet başarılı cellanın bile yanında ezik kalması doğal. Ama mwf'yi bir kenara koyduğunuzda cella kadar başarılı sabunların fazla olmadığını göreceksiniz. Bir de valobra badem deneyin.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Muhle R89+Feather (Güzel ikili ama şimdilik 7 O'clock Sarı veya Perma tercihimdir.)
TOBS Avocado
Isana Porsuk (Başlardaki muazzam batma tamamen kayboldu, nasıl oldu anlamadım. ahh bir de dolgun bir fırça olsa...)
Ali Bıyıklı Şap
Nivea Balsam Sensitive

Pazar gününe bu şekilde başlamanın keyfi... parayla ölçülemez Big Grin (reklam gibi oldu biraz)
Yorum yazarken bir konuyu atladigim icin galiba yanlis bir anlam cikti.cellanin ustura ile performansini karsilastirmaya aldim.de makinada celladan memnunum acikcasi.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 291,598 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,434 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,202 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,290 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,561 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,776 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,214 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,027 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,235 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: