Günün Tıraşı (SOTD)
(25/08/2013, Saat: 15:46)tugruldogan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yorum yazarken bir konuyu atladigim icin galiba yanlis bir anlam cikti.cellanin ustura ile performansini karsilastirmaya aldim.de makinada celladan memnunum acikcasi.

Bakın işte, Cella nasıl da kıskanç.. Karşılaştırılmak bile istemiyor Big GrinTongue
(25/08/2013, Saat: 00:49)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir de yalnızken insanın geçmişten, gelecekten aklından geçenler SleepySleepy

iyi yakaladın komsum Smile

Dünün tıraşı:

Merkur Progress
Beyaz Rapira (6)
Omega 80005
TOBS Avocado
Geo F. Trumper West Indian Limes After Shave Lotion

TOBS ile ilk tıraşımı oldum. Bence muhteşem bir kokusu var. Cildi harika nemlendiriyor, köpürtmesi de son derece kolay. Ön hazırlık yapmamama rağmen hiç tahriş yaşamadım. Geo F. Trumper'ın söz kokusu losyonunun kokusuna bayıldım. Kız arkadaşımdan da onaylı. Smile
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
Merkur Progress
Astra Yeşil
Edwin Jagger Lime Cream
Simpson Ehsan x2l Colonel
444 Balsam
Paşabahçe iğde

Progress'im ile ilk tıraşımı oldum. Başarılı bir alet kullanacaklarım arasında yerini aldı. Merkur aletlerinden sanırım anlaşamadığım tek makine slant olarak kalacak Smile Ayrıca limon kokusu seven arkaşadaşlar bu kremi deneyim inanılmaz bir koku ve başarılı bir köpüğü var.
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
Progress e ben de devam edeyim.

Progress
Mavi Astra
Lijun 24mm,
TOBS Avocado
Rebul AS Kolonya

Mavi Astra da favorilerimden.

y7amyqud.jpg

Shave like an Italian

Fiori & Frutta
Omega Pure Badger
Fatip Grande
Personna platinium
Proraso aftershave
Prep emulsione dopobarba

Sent from my iPad using Tapatalk
@eskiuye3315 sizin kompozisyonlara zaten bitiyorum fakat bu kez tıraş makinenize de bittim ben abi. nedir bu alet neyin nesidir nasıl buluruz? ilk defa gördüm ta oradan gözümü aldı Smile
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Proraso Yeşil Tıraş Öncesi Krem
Merkur Progress
Wilkinson Sword DE Jilet (1)
Omega 80005
Palmolive For Men Classic Tıraş Sabunu
Speick Tıraş Sonrası Losyonu
Weleda Tıraş Sonrası Balsam

Palmolive, bizim Arko'dan her konuda üstün bir sabun. Hem Arko kadar ucuz, hem ondan daha iyi nemlendiriyor, koruyor, hem de bence daha güzel kokuyor.
Merkur Progress
Omega 80005
(26/08/2013, Saat: 23:37)FloydianDM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Proraso Yeşil Tıraş Öncesi Krem
Merkur Progress
Omega 80005

Palmolive, bizim Arko'dan her konuda üstün bir sabun. Hem Arko kadar ucuz, hem ondan daha iyi nemlendiriyor, koruyor, hem de bence daha güzel kokuyor.

Hocam ben palmolive'in kremini aldım, ancak sabunu bulamadım, TR'den mi aldınız?

(26/08/2013, Saat: 23:45)deVille Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(26/08/2013, Saat: 23:37)FloydianDM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Proraso Yeşil Tıraş Öncesi Krem
Merkur Progress
Omega 80005

Hocam ben palmolive'in kremini aldım, ancak sabunu bulamadım, TR'den mi aldınız?

Almanya'dayken almıştım komşum. 75 Cent miydi neydi. Komik bir fiyata almıştım. Wilkinson'ın çubuk sabunu da 1 Euro civarı idi. İkisi de Arko'dan fersah fersah iyi. Wilkinson'da lanolin bile var hatta.

Sent from my iPad using Tapatalk - now Free
Merkur Progress
Omega 80005

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 293,472 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,586 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,309 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 179,101 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,797 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 42,026 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,804 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,070 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,246 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: