Günün Tıraşı (SOTD)
Fatip Gold
Astra
Lijun Finest
i coloniali
Paşabahçe iğde
Afta Mennen

Agresif makine arayanlar R41 den başka aramasın. Fatip güzel makine ama r41 gibi mükemmel bir makine varken gereksiz.
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
Big Roc makine
Astra bıçak
Arko sabun (tabakta olan)
Banat Perfect fırça
1 TL' lik dandik tas
Adidas after shave (beles Cool )
Nivea cool kick balsam

Çok ekonomik traş oldu Big Grin.

Big Roc - Astra ikilisi gayet güzel iş gördü lakin Big Roc dandik bir makine. Dandik olmasına rağmen çok rahat traş oldum. İki perde oldum ama acemilikten, biraz da tırstığımdan olsa gerek bazı yerleri tam alamadım. Özellikle çene ve boyun bölgesinde biraz zorlandım. Çok gürültülü bir alet, ziril ziril ses geliyor aletten, zil gibi. Jileti tam ortalamak lazım (ki zor) yoksa bir taraf diğer tarafa göre agresif ya da tersi mild oluyor. Bana göre iki tarafta mild geldi o ayrı. Boyunda ters çıkan yerleri alırken bir kaç kanama oldu ama genelde tahriş, yanma vs.. olmadı. Bir haftalık sakaldan bahsediyorum bu arada.

Arko sabun biraz çabuk kuruyor gibi geldi, köpürtürken kıvamını güzel tutturduğumu düşünüyorum, biraz daha sulu yapmam lazım belki.

Velhasıl güzel traş oldu vesselam. Bir dahakine daha da dandik bir alet olan Orak üç parça makineyi deniyeceğim. Millet Yuma ile traş oluyorsa bu aletle haydi haydi olurum diye düşünüyorum Tongue. Benim paketler gelene kadar böyle idare edeceğiz.
Haydi hayırlı tıraşlar...
(14/10/2013, Saat: 21:48)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Big Roc makine
Astra bıçak
Banat Perfect fırça
1 TL' lik dandik tas
Nivea cool kick balsam

Big Roc - Astra ikilisi gayet güzel iş gördü lakin Big Roc dandik bir makine. Dandik olmasına rağmen çok rahat traş oldum. İki perde oldum ama acemilikten, biraz da tırstığımdan olsa gerek bazı yerleri tam alamadım. Özellikle çene ve boyun bölgesinde biraz zorlandım. Çok gürültülü bir alet, ziril ziril ses geliyor aletten, zil gibi. Jileti tam ortalamak lazım (ki zor) yoksa bir taraf diğer tarafa göre agresif ya da tersi mild oluyor. Bana göre iki tarafta mild geldi o ayrı. Boyunda ters çıkan yerleri alırken bir kaç kanama oldu ama genelde tahriş, yanma vs.. olmadı. Bir haftalık sakaldan bahsediyorum bu arada.

Arko sabun biraz çabuk kuruyor gibi geldi, köpürtürken kıvamını güzel tutturduğumu düşünüyorum, biraz daha sulu yapmam lazım belki.

Velhasıl güzel traş oldu vesselam. Bir dahakine daha da dandik bir alet olan Orak üç parça makineyi deniyeceğim. Millet Yuma ile traş oluyorsa bu aletle haydi haydi olurum diye düşünüyorum Tongue. Benim paketler gelene kadar böyle idare edeceğiz.

güzel denemeler CoolCool
(14/10/2013, Saat: 21:48)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Big Roc makine
Astra bıçak
Banat Perfect fırça
1 TL' lik dandik tas
Nivea cool kick balsam

Sıhhatler olsun hocam ama Yumanın hakkını yemişsiniz gibi geldi bana. Benim düşünceme göre yuma hem big roctan hem de oraktan daha iyi bir alet gibi geldi başlangıçta ben de o üçünü bulabilmiştim. Şu anda ekipmanım biraz daha genişlemiş olsa bile ara ara Yumayı kullanırım Smile Hafif olmak dışında bir kusuru yok gibi geldi bana ben mi yanlış düşünüyorum acaba Huh
Eyvallah...

Yuma ile defalarca karşılaşmama rağmen almadım. Rahat bulunuyor. Bayram dönüşü alır, denerim kısmetse.
Haydi hayırlı tıraşlar...
BAYRAM TIRAŞI

28sroyc.jpg
(15/10/2013, Saat: 15:11)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Cobra Classic
Kai
El Druida
MDC

4l6s8x.jpg

Hocam bayram bayram istahimi kabarttiniz valla tras olasin geldi ama cobra gibi alet bulmak zor artik Smile

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
(15/10/2013, Saat: 15:11)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Cobra Classic
Kai
El Druida
MDC

4l6s8x.jpg

Foto da klas, üçlü de Smile
Futur chrome

Personna super

Omega

Tabac

Zaza

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
SANY0575_zps1d03ff06.jpg

Işık soldan gelmiş,objelerin sağı daha aydınlık olabilirdi.
Ön taraftan anahtar ışıkla dolgu yapılabilirdi
Objeler fon'a çok yakın kontur ışık verilebilirdi.
Fon iç bükey katlansaydı sonsuz fon elde edilirdi.
Odak fırçaya doğru
Kamera renkleri tam okumuyor.

Smile

Edit:Bayram tıraş ekibi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 291,995 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,470 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,238 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,465 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,621 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,887 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,369 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,050 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,239 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: