Günün Tıraşı (SOTD)
(23/12/2013, Saat: 18:00)Kaan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu kimson geltir edition sonradan alınacak bir sey degıl dı mı ? onceden ısım yazdırmak lazımdı.
Evet hocam, şu anda 25 kişilik bir grup yaptık.

(23/12/2013, Saat: 18:18)korhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım yeni fıeçanız hayırlı uğurlu olsun. Smile

Teşekkürler üstad.

(23/12/2013, Saat: 18:19)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ekipma güzel, fırça extra güzel.

Teşekkürler üstad.
www.BarbarosRazors.com

Ej de89 Barley
Polsilver Iridium Super (2)
Arko Regular Krem
Lider fırça
İha Şap
Nivea Sensitive as balsam
L'Occitane Cade Sabun
Simpson PJ2 + Muhle bowl
ATT R1 + Feather (1)
L'Occitane Cade Balsam^
3X Ayna

1 WTG 1 XTG ile halloldu, aynayı herkese tavsiye ederim, rötuş yerlerini hemen tespit ediyorsunuz,

ATT R1 e iyice ısındım, sorunsuz bir kafa, ancak M1 gelince onu da deneyeceğim,

Aslında ATT örneğin yanak kısmında H1, Çene ve Boyunda R1, ATG geçişinde M1 kullanın diyor ama sıkar aynı traşta değiştirmek...

Ben sakalın ve jiletin durumuna göre takılacağım, misal sakal 1 günlük ve jiley yeni ise M1, sakal uzun veya jilet eski ise H1, jiletin ilk kullanımı değilse R1 vs... çeşit olsun,

Syg.
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
Omega Pure Badger fırça
Muhle R89
Taylor Avakado traş kremi
Personna Platium jilet
ve IHA şap.

daha yeniyim ıslak traş konusunda , forumda yazılanları dikkkatlice okuyorum ne zamandır. Hatta okuyacak o kadar çok şey varki hafiften mesaiden de yiyorum. Bastırmadan 2 perde traş oldum ve başladığımdan beri ilk defa sap sürerken hissettiğim acının çok azaldığını hissettim. Galiba bu sefer tahrişsiz traş olmay başardımSmile
Merkur Progress
Lord Platinum
Tabac
FS24 finest
Adidas AS
Gillette Balzam

Lord Platinum jilet menşei Shark ile aynısı olmasından mıdır, biraz yakın karakterdeler. Fakat Lord biraz daha keskin ve kesinlikle çok daha konforlu bir jilet. Derby tadı aldım gibi, tam karşılaştırma yapmak adına aynı elemanlarla Derby kullanacağım bir de. Progress ve bu jiletle güzel sonuç elde ettim. Tamam çok keskin değil, tamam belki bazı yerleri tek geçişde almadı, çok yakın traş olmadım filan ama şu an yüzüm hiç traş olmamış gibi sakin. Çok keskin olmayınca çok dikkatsiz (rahat) traş olmama vesile oldu, kartuşlu ile traş olur gibi cart cart cart aldım. O yüzden beğendim bu jileti.
Haydi hayırlı tıraşlar...
L'Occitane Cade Yağ
L'Occitane Cade Sabun
Simpson Persian Jar 2 Super
Muhle Lathering Bowl
ATT Kronos H1 (yanak) + R1 (çene ve ATG)
Feather (3)
Osma Şap
L'Occitane Cade Balsam
Kiehl's Razor Bump Relief (Boyna)
3X Ayna

Bugün görüşmem olduğundan 1 wtg, 1 xtg, 1 atg pasıyla BBS yaptık... ilginç şekilde tahriş olmadı, boynu ve çeneyi yağlamak faydalı oldu, kafa değiştirmek zor gelsede H1 yanakta çok başarılı,
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
2yo4fit.jpg

Ercan üstada saygılarımla
Vay Hocam vay,Simpsonlar geçidi.GüzelmişCool
eskiuye3315 hocam bir fotoğraf çekinebilirmiyizSmile
(12/10/2013, Saat: 18:35)onurstyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Reknoted C-Mon Brush
MDC Shaving Soap
Merkur Digress
Voskhod Blade
Floid Vigoroso

Ingiltereden gelen Merkur Digress hediyem ayni zamanda GartBnx arkadasimin hediyesiymis dün ortaya cikti. Kendisine cok tesekkür etmek istiyorum.Cyril arkadasim söylemeseydi hic haberim bile olmayacakti.

Güle Güle kullan Onur. Ben bu mesajı biraz geç gördüm :-) Cyril ve benden, sırf benden değil tabii ..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 292,355 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,507 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,277 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,597 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,660 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,929 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,430 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,061 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,241 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: