Günün Tıraşı (SOTD)
eskiuye3315;

TBS'nin Maca Root aftershavei hiç güzel kokmuyordu (oysa kremin kokusunu çok seviyorum) bu Amber'i biraz değerlendirirmisin.Birde birkaç Body Shop'ta hatırladığım kadarıyla böyle bir ürün yoktu.
-------------------

Taylor Avocado
Permasharp
Gillette Slim
Yves Rocher AS

Yahu bu Avokadoyu iyice sevdim ama köpük işi illa eklemek gerekiyor her perdede biraz daha krem.Bahssetiğim şey fırçayı köprütürken 2. perdede fırçanın orta kısmı açılıyor yanlara doğru yani içeride köpük birikmiyor.Şifresini bir çözsem miktar olarak rahatlayacağım Big Grin

İlk siparişimde kesin olacak o ayrı mesele Big Grin

Rapira dışında herşey ayın Smile

DSC06221%20%28Kopyala%29%20%28Kopyala%29.JPG
tra.jpg
mühle r 89
jaguar 2002 fırça
adını ve markasını çözemediğim mükemmel rus jileti..
iha şap
dalan d man
dalan zeytinyağlı doğal sabun
brut after shave
kayası çekirdeği yağı
Mühle r 89
Rossmann isana man
EJ sandalwood soup
(09/03/2012, Saat: 17:54)provista Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(09/03/2012, Saat: 15:32)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: tahtakalede WS var mıymış ki?
bulursanız fiyat bilgilerini paylaşmayı unutmayın lütfen.
(09/03/2012, Saat: 15:29)provista Adlı Kullanıcıdan Alıntı: şimdi oldu. bende bir kinaye sezmiştim orda ama demekki yanılmışım...
bakalım haftasonu tahtakaleye gideceğim, wilkinson sabun ve füme sabun alacağım. ikisini de merak ediyorum - özellikle wilkinson'u...
şu arada unutmuşum, şapsız tıraş olmaz... ciddi derecede farkı herkes hissedebilir.
bakalım. göreceğiz. fiyatı paylaşırım. bulabileceğimi düşünüyorum.

evet, tahtakalede wilkinson yok.
metro markette de sabunu yoktu...

Bugün Body Shop'a uğradım ve gördüm kokusu fena değil.Fiyatı tuzluydu biraz tabi Smile 28mi neydi.

Teşekkürler.
Slim
FS Fırça
Tabac
Permasharp

Tabac
kokusu biraz ağır geliyor olsada gerçekten çok kaliteli bir ürün.Harika bir tıraş sağlıyor, şap ve aftershave kullanma gereği duymadım.
Omega 11126 iyice açıldı, uçları çatallanıyor. Çok daha iyi köpük yapmaya başladı. Bi de kremle deneyeyim dedim.
TOBS Jermyn Street, 3 T'den tek deneyebildiğim (bence tek T var o da TABAC), diğerlerini merak ediyorum.
Merkur 11C HD ye iyice alıştı elim. Bebek poposunu yakaladım hem de tahrişsiz.
Astra Platinium Favori günlük kullan at jiletim oldu gibi.
Tabac olmayınca sanki bişeyler eksikti mecburen sürdüm yüzüme. Big GrinBig GrinBig Grin

45870973.jpg
Slim
FS Fırça
Col. Conk Amber
Permasharp

Col.Conk gerçekten güzel bir sabun çok güzel tıraş veriyor sonrasında cildi yumuşakta bırakıyor ama tek sıkıntısı köpük hemen sönüyor.Bir dahaki sefere iki dakika yükleme yapmayı düşünüyorum Big Grin
Slim
FS Fırça
Proraso
Permasharp

Proraso şu ana kadar kullandığım ürünler arasında sanırım en güzel kıvama sahip köpük yapan ürünlerin başında.Taylor Avocado'da böyle köpük yapmam imkansız aynı miktarı kullansam.Nemlendirmesi ortalamanın üzeri ama Tabac,Taylor Avocado,MWF veya Col.Conk kadar değil.Ancak o kadar güzel kıvamlıki kendisini oradan kurtarıyor; çok rahat ve tahrişsiz bir tıraş sağlıyor.Tersten alırken bile rahatça alabiliyorsunuz.

Merhaba,

Merkur progress,

perma sharp super,

GFT Violet krem,

EJ black badger,

arko krem.

3ktzs.jpg

3ku0q.jpg

Progresi 2 de kullanıyorum, şu ara günlük kullanımda o var. GFT violetin kokusu biraz fahrenheit ı anımsattı bana, köpük mükemmele yakın. 2 perde minimum tahriş,keyfim yerinde!

Selam ve saygılar.
Öncelikle hoşgeldiniz;

Konusu açılammaış ürünleri konu açıp kısa bir inceleme ve diğer ürünlerle karşılaştırmasını yaparsanız çok memnun oluruz.Örneğin GFT Violet vb. Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 292,945 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,581 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,296 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,935 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,746 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,979 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,519 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,064 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,241 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: