18 Mart Çanakkale şehitlerini Anma Günü
#35
Uzun zamandır kullanmadığım eski dijital fotoğraf makinem vardı. Bu gün çekmeceleri kurcalarken buldum. İçerisinde bir şeyler var mı diye baktığımda, 2011 yılında ziyaretine gittiğim Çanakkale Şehitliğinde çektiğim fotoğraflarımı buldum.

Fotoğrafların içerisinde birkaç kare, sizlerin de ilgisini çeker diye düşündüm.

Fotoğraflar, 1915 Seddülbahir Savaş Malzemeleri Müzesinde çekilmiştir.

j4OGPW.jpg

Dlb0om.jpg

vg2vYr.jpg
Cevapla


Bu Konudaki Yorumlar
18 Mart Çanakkale şehitlerini Anma Günü - Yazar: korhan - 18/03/2014, Saat: 12:20
18 Mart Çanakkale şehitlerini Anma Günü - Yazar: Aedan - 18/03/2014, Saat: 12:26
Cvp: 18 Mart Çanakkale şehitlerini Anma Günü - Yazar: mavi - 18/03/2014, Saat: 22:28
Cvp: 18 Mart Çanakkale şehitlerini Anma Günü - Yazar: pars - 18/03/2014, Saat: 14:42
Cvp: 18 Mart Çanakkale şehitlerini Anma Günü - Yazar: mancho - 18/03/2014, Saat: 17:22
Cvp: 18 Mart Çanakkale şehitlerini Anma Günü - Yazar: srwann - 18/03/2014, Saat: 17:37
Cvp: 18 Mart Çanakkale şehitlerini Anma Günü - Yazar: MeY36 - 18/03/2014, Saat: 20:14
Cvp: 18 Mart Çanakkale şehitlerini Anma Günü - Yazar: canbaz - 18/03/2014, Saat: 20:58
18 Mart Çanakkale şehitlerini Anma Günü - Yazar: Denizciyim - 18/03/2014, Saat: 21:21
18 Mart Çanakkale şehitlerini Anma Günü - Yazar: tipsol - 18/03/2014, Saat: 22:14
Cvp: 18 Mart Çanakkale şehitlerini Anma Günü - Yazar: korhan - 18/03/2014, Saat: 22:48
18 Mart Çanakkale şehitlerini Anma Günü - Yazar: Aedan - 15/03/2015, Saat: 10:19
Cvp: 18 Mart Çanakkale şehitlerini Anma Günü - Yazar: hknz - 15/03/2015, Saat: 10:41
Cvp: 18 Mart Çanakkale şehitlerini Anma Günü - Yazar: Atto - 15/03/2015, Saat: 12:45
18 Mart Çanakkale şehitlerini Anma Günü - Yazar: Eskiuyebyr - 15/03/2015, Saat: 22:21
18 Mart Çanakkale şehitlerini Anma Günü - Yazar: Aedan - 16/03/2015, Saat: 17:07
18 Mart Çanakkale şehitlerini Anma Günü - Yazar: tipsol - 18/03/2015, Saat: 16:31
Cvp: 18 Mart Çanakkale şehitlerini Anma Günü - Yazar: Bruce - 18/03/2015, Saat: 17:47
Cvp: 18 Mart Çanakkale şehitlerini Anma Günü - Yazar: Atto - 22/03/2015, Saat: 23:33
Cvp: 18 Mart Çanakkale şehitlerini Anma Günü - Yazar: ronin - 29/03/2015, Saat: 22:14

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  beyfendi.org Babalar günü %20 indirim kampanyası. sohayli 3 5,224 06/06/2021, Saat: 10:16
Son Yorum: sohayli
  2 Ağustos Dünya Yakışıklılar Günü Sheeplessness 0 2,669 02/08/2020, Saat: 14:35
Son Yorum: Sheeplessness
  14 Mart Cumartesi İzmir Bostanlı Buluşması dikdik_s 27 17,668 16/03/2020, Saat: 01:13
Son Yorum: kalantorxl
  14 Mart Ankara Buluşması. Pascal Cafe&Pub Efrasyab 13 10,167 08/04/2019, Saat: 14:43
Son Yorum: helliox
  07 Mart Persembe Ankara Buluşması. CoffeLab Efrasyab 19 13,669 08/03/2019, Saat: 00:04
Son Yorum: ekilic2
  Ankara Buluşması (14 Mart 2018) Efrasyab 20 17,159 08/06/2018, Saat: 19:21
Son Yorum: DelikanliTiras
  Çanakkale Zaferi'nin 101.Yıldönümü ehkaa 54 52,061 21/03/2017, Saat: 13:46
Son Yorum: chevalier
  Doğum günü pastası yiyelim. Delidumrul 85 115,307 02/12/2013, Saat: 00:51
Son Yorum: eskiuyemnt
  10 Kasım - 16 Kasım Atatürkü anma haftası BigHillMe 22 31,177 11/11/2013, Saat: 01:45
Son Yorum: deka
  8 Mart Dünya kadınlar günü BigHillMe 16 26,621 08/03/2013, Saat: 14:43
Son Yorum: BigHillMe

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: