Dorco Platinium st300
#7
üstadım denedinizmi dorcoyu satıcı TR yi çıkartmış artık galiba






(15/05/2012, Saat: 22:51)totan35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,

Gecen ebay da 1,5 dolara shipping dahil 10 Personna Double Edge jilet aldım. Suan yolda kullanan var mı?
perfomansının berbata yakın olacagina yonelik bir kaygım var Smile

8ycjkx.jpg
Cevapla


Bu Konudaki Yorumlar
Dorco Platinium st300 - Yazar: totan35 - 15/05/2012, Saat: 22:51
Dorco Platinium st300 - Yazar: mancho - 15/05/2012, Saat: 22:54
Dorco Platinium st300 - Yazar: mustaphaturk - 15/05/2012, Saat: 23:26
Dorco Platinium st300 - Yazar: totan35 - 16/05/2012, Saat: 09:19
Dorco Platinium st300 - Yazar: totan35 - 01/06/2012, Saat: 23:00
Dorco Platinium st300 - Yazar: haaydin - 01/06/2012, Saat: 23:17
Dorco Platinium st300 - Yazar: ihtilaf - 27/06/2012, Saat: 21:35
Dorco Platinium st300 - Yazar: haaydin - 27/06/2012, Saat: 21:57
Dorco Platinium st300 - Yazar: ihtilaf - 27/06/2012, Saat: 22:06
Dorco Platinium st300 - Yazar: totan35 - 27/06/2012, Saat: 22:10
Dorco Platinium st300 - Yazar: ihtilaf - 27/06/2012, Saat: 22:20
Dorco Platinium st300 - Yazar: totan35 - 27/06/2012, Saat: 22:32
Dorco Platinium st300 - Yazar: ihtilaf - 27/06/2012, Saat: 22:48
Dorco Platinium st300 - Yazar: totan35 - 11/07/2012, Saat: 11:51
Dorco Platinium st300 - Yazar: onur98 - 11/07/2012, Saat: 16:03
Dorco Platinium st300 - Yazar: BigHillMe - 28/07/2012, Saat: 16:14
Dorco Platinium st300 - Yazar: martin - 29/05/2013, Saat: 17:14
Dorco Platinium st300 - Yazar: BigHillMe - 29/05/2013, Saat: 17:16
Dorco Platinium st300 - Yazar: ihtilaf - 29/05/2013, Saat: 17:39
Dorco Platinium st300 - Yazar: martin - 03/06/2013, Saat: 01:49
Dorco Platinium st300 - Yazar: martin - 08/07/2013, Saat: 16:01
Dorco Platinium st300 - Yazar: Lord Sparhawk - 08/07/2013, Saat: 19:58
Dorco Platinium st300 - Yazar: martin - 08/07/2013, Saat: 22:24
Dorco Platinium st300 - Yazar: Akçakoca - 25/12/2013, Saat: 16:49
Cvp: Dorco Platinium st300 - Yazar: siralexf - 01/05/2014, Saat: 19:17
Cvp: Dorco Platinium st300 - Yazar: DelikanliTiras - 26/08/2014, Saat: 12:50
Cvp: Dorco Platinium st300 - Yazar: albayrak1616 - 30/05/2016, Saat: 22:16
RE: Dorco Platinium st300 - Yazar: FurkanErdem - 05/11/2017, Saat: 14:45
Cvp: Dorco Platinium st300 - Yazar: sfenks - 29/06/2019, Saat: 23:47
Cvp: Dorco Platinium st300 - Yazar: FearOfATG - 08/07/2019, Saat: 17:13
Cvp: Dorco Platinium st300 - Yazar: sfenks - 08/07/2019, Saat: 18:41
Cvp: Dorco Platinium st300 - Yazar: lim10 - 08/07/2019, Saat: 19:37
RE: Cvp: Dorco Platinium st300 - Yazar: FearOfATG - 08/07/2019, Saat: 18:53
Cvp: Dorco Platinium st300 - Yazar: sfenks - 08/07/2019, Saat: 19:33
Cvp: Dorco Platinium st300 - Yazar: HTTPSEvrywhre - 08/07/2019, Saat: 19:34
Cvp: Dorco Platinium st300 - Yazar: sfenks - 10/07/2019, Saat: 01:15
RE: Cvp: Dorco Platinium st300 - Yazar: FearOfATG - 10/07/2019, Saat: 01:19
Cvp: RE: Cvp: Dorco Platinium st300 - Yazar: sfenks - 10/07/2019, Saat: 01:37
RE: Cvp: Cvp: Dorco Platinium st300 - Yazar: FearOfATG - 10/07/2019, Saat: 01:44

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Treet platinium vs mühle fchopen 1 1,996 23/07/2025, Saat: 08:51
Son Yorum: fchopen
  Dorco Prime sfenks 21 20,911 11/07/2024, Saat: 22:06
Son Yorum: Dr.TomFord
  Dorco Super Sharp Naci Erdem 16 15,361 13/05/2023, Saat: 00:04
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Gilette 7 O' clock Super Platinium ohtararan 32 60,792 23/04/2023, Saat: 21:20
Son Yorum: Mecanica
  Zaza platinium osaka23 69 73,359 22/12/2022, Saat: 09:06
Son Yorum: implicit
  Dorco Titan sfenks 12 12,153 16/05/2020, Saat: 02:35
Son Yorum: Tony Soprano
  Gilette Nacet vs Gilette platinium Erdinç 16 16,634 20/04/2020, Saat: 13:52
Son Yorum: mvorun

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: