Yeniyim öneri bekliyorum
#22
(07/02/2020, Saat: 12:39)onur7 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz

Tabac AS herkesin kolayca sevebileceği bir koku değil. Görünce yazmak istedim.

Eğer foruma girmeye devam ederseniz günün birinde çok büyük ihtimalle artizanlara merak saracağınız için ilk sabununuzu olabildiğince ufak almanızı öneririm. İlla tabac olacaksa refill alın, seramik kapa boşuna yatırım yapmayın derim çünkü bitmeyecek o sabun büyük ihtimalle.

Benim önerim ikinci el forumunda elindeki sabunlardan numune satan komşularımızdan biraz sabun tedarik etmeniz. Böylece nasıl bir dünyaya adım attığınızı (nasıl bir zehir aldığınızı) erkenden tespit edip ileride daha planlı programlı harcama yaparsınız.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

teşekkür ederim önerin için abi değişiklik yapıyorum
Cevapla


Bu Konudaki Yorumlar
Yeniyim öneri bekliyorum - Yazar: enesburukoglu - 06/02/2020, Saat: 17:45
Cvp: Yeniyim öneri bekliyorum - Yazar: connect - 06/02/2020, Saat: 17:49
Cvp: Yeniyim öneri bekliyorum - Yazar: enesburukoglu - 06/02/2020, Saat: 17:56
Cvp: Yeniyim öneri bekliyorum - Yazar: mustbe - 06/02/2020, Saat: 18:01
Cvp: Yeniyim öneri bekliyorum - Yazar: erfa - 06/02/2020, Saat: 20:18
Cvp: Yeniyim öneri bekliyorum - Yazar: enesburukoglu - 06/02/2020, Saat: 20:56
RE: Yeniyim öneri bekliyorum - Yazar: muntazaman - 06/02/2020, Saat: 20:22
RE: Cvp: Yeniyim öneri bekliyorum - Yazar: muntazaman - 06/02/2020, Saat: 21:13
Cvp: RE: Cvp: Yeniyim öneri bekliyorum - Yazar: enesburukoglu - 06/02/2020, Saat: 21:23
RE: Cvp: Cvp: Yeniyim öneri bekliyorum - Yazar: muntazaman - 07/02/2020, Saat: 00:25
Cvp: Yeniyim öneri bekliyorum - Yazar: Poerio - 07/02/2020, Saat: 03:47
Cvp: Yeniyim öneri bekliyorum - Yazar: enesburukoglu - 07/02/2020, Saat: 11:34
Cvp: Yeniyim öneri bekliyorum - Yazar: ahbap - 07/02/2020, Saat: 10:56
Cvp: Yeniyim öneri bekliyorum - Yazar: Jaguar Paw - 07/02/2020, Saat: 11:06
Cvp: Yeniyim öneri bekliyorum - Yazar: enesburukoglu - 07/02/2020, Saat: 12:18
Cvp: Yeniyim öneri bekliyorum - Yazar: zbilgen - 07/02/2020, Saat: 12:06
Cvp: Yeniyim öneri bekliyorum - Yazar: enesburukoglu - 07/02/2020, Saat: 12:22
Yeniyim öneri bekliyorum - Yazar: oguzkagan - 07/02/2020, Saat: 12:34
Yeniyim öneri bekliyorum - Yazar: FearOfATG - 07/02/2020, Saat: 12:36
RE: Cvp: Yeniyim öneri bekliyorum - Yazar: onur7 - 07/02/2020, Saat: 12:39
Cvp: RE: Cvp: Yeniyim öneri bekliyorum - Yazar: connect - 07/02/2020, Saat: 12:42
Cvp: RE: Cvp: Yeniyim öneri bekliyorum - Yazar: enesburukoglu - 07/02/2020, Saat: 13:04
Cvp: Yeniyim öneri bekliyorum - Yazar: mustbe - 07/02/2020, Saat: 13:44
Yeniyim öneri bekliyorum - Yazar: muntazaman - 07/02/2020, Saat: 14:15
Cvp: Yeniyim öneri bekliyorum - Yazar: Sui Generis - 07/02/2020, Saat: 14:22
Cvp: Yeniyim öneri bekliyorum - Yazar: Sh@dow - 07/02/2020, Saat: 15:29
Cvp: Yeniyim öneri bekliyorum - Yazar: enesburukoglu - 07/02/2020, Saat: 16:09
Yeniyim öneri bekliyorum - Yazar: matrakçı - 07/02/2020, Saat: 16:20
Cvp: Yeniyim öneri bekliyorum - Yazar: seydibaba - 07/02/2020, Saat: 17:51
Cvp: Yeniyim öneri bekliyorum - Yazar: dimitraki - 08/02/2020, Saat: 03:00

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Wink Ben Böyleyim ve Fikirlerinizi Bekliyorum :) EtiCinGülsün 12 12,053 28/03/2017, Saat: 01:05
Son Yorum: korgunv
  Yardımlarınızı Bekliyorum... xcenior 21 20,642 28/03/2016, Saat: 01:42
Son Yorum: tipsol
Question Islak tıraşa geçiş-öneri?? Kalem3 3 4,924 23/03/2016, Saat: 11:42
Son Yorum: mancho
  yeni traş makinası için öneri verebilirmisiniz? fettah304 15 21,464 17/11/2015, Saat: 19:38
Son Yorum: fettah304
  Yeniyim bende. ehkaa 19 19,011 23/09/2015, Saat: 12:51
Son Yorum: Chinaski
Star Bu işte yeniyim yardım lütfen yigiturkey 12 17,490 31/08/2015, Saat: 03:47
Son Yorum: tipsol
  Yeniyim. Önerilerinizi bekliyorum. ckeskin 23 25,200 21/11/2014, Saat: 16:00
Son Yorum: ckeskin
  Tavsiyelerinizi bekliyorum Gueclue 12 13,978 07/01/2014, Saat: 04:47
Son Yorum: mckemal
  Sorunlu sakal ve cilt için öneri lütfen Delidumrul 14 31,908 24/08/2013, Saat: 20:02
Son Yorum: geldigitti

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: