"sinekpatinaj" Tanışma Başlığı
#8
Hocam merhaba, tersten dediğiniz yön genelde aşağıdan yukarıya doğrudur ancak sakalın çıkış yönünün tersine alırsanız bu teknik olarak tersine olacaktır. Sağdan sola doğru uzayan sakalda soldan sağa doğru kesmek terstir . Sakal haritasını çıkarıp yeniden deneyebilirsiniz. Bastırma olayını arkadaşlar izah etmiş zaten. Son olarak eğer kartuşlu aletle güzel tıraşlar olabiliyorsanız geleneksel islak tıraşı fırça ve sabunla devam ettirip rahat edebilirsiniz.hafta sonları nostalji amaçlı vakit ayirirsiniz de'lere . Benim çevremde bir kartuş ile 3 ay günlük tıraş olup bebek yüzü gibi gezen arkadaşlarım var.
Cevapla


Bu Konudaki Yorumlar
"sinekpatinaj" Tanışma Başlığı - Yazar: sinekpatinaj - 02/01/2021, Saat: 04:30
Cvp: "sinekpatinaj" Tanışma Başlığı - Yazar: fenolftaleyn - 02/01/2021, Saat: 18:35
Cvp: "sinekpatinaj" Tanışma Başlığı - Yazar: Erdi - 03/01/2021, Saat: 00:15
"sinekpatinaj" Tanışma Başlığı - Yazar: batmanforever - 03/01/2021, Saat: 13:33
Cvp: "sinekpatinaj" Tanışma Başlığı - Yazar: onurcakmak - 03/01/2021, Saat: 13:41
Cvp: "sinekpatinaj" Tanışma Başlığı - Yazar: sinekpatinaj - 03/01/2021, Saat: 13:56
Cvp: "sinekpatinaj" Tanışma Başlığı - Yazar: onurcakmak - 03/01/2021, Saat: 14:06
Cvp: "sinekpatinaj" Tanışma Başlığı - Yazar: mustbe - 03/01/2021, Saat: 15:31
Cvp: "sinekpatinaj" Tanışma Başlığı - Yazar: sinekpatinaj - 05/01/2021, Saat: 00:52

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tanışma Hikmet babacan 4 1,525 22/07/2026, Saat: 17:14
Son Yorum: muhendisbey
  Tanışma ve bir adet soru alperengur 0 1,788 21/07/2025, Saat: 15:16
Son Yorum: alperengur
  Tanışma tavsiye !! Ramo26 23 18,911 17/04/2025, Saat: 20:49
Son Yorum: Usturaci
  Tanışma beko768 4 4,044 14/09/2024, Saat: 12:21
Son Yorum: sfenks
  Selam (Tanışma) Shavettin 8 6,863 02/03/2023, Saat: 08:20
Son Yorum: Shavettin
  Tanışma Mavisakal88 5 4,969 24/12/2022, Saat: 05:25
Son Yorum: iozbay
  "onomasticon" Tanışma Başlığı onomasticon 15 13,448 03/05/2021, Saat: 19:03
Son Yorum: drog
  Tanışma - Merhaba drog 28 17,349 01/05/2021, Saat: 15:11
Son Yorum: drog
  Tanışma: Çağrı Artan artan09 13 11,264 25/04/2021, Saat: 12:38
Son Yorum: artan09
  Tanışma thekinger 22 13,766 16/03/2021, Saat: 18:23
Son Yorum: Tıraşolog

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: