Yaz aylarında cilt sağlığınız daha önemli
tersten alınca tahriş olmuyor sakallar deri altında kalıp dönmüyorsa sorun yok,sürekli ters alıyorsanız cuma tıraş olmazsınız pazartesi sabah olursanız,cilt dinlenir

cildim açık tenli ve hassas sakallarım sert ve kalın en ufak hatada yüzümde tahriş günlerce kalıyor
sinek kaydı olmak bana yaramıyor olsamda açık tenli cildimde kötü görünüyor pekde sorun etmiyorum

(22/07/2012, Saat: 01:52)Kendineözgü Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(22/07/2012, Saat: 01:47)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: teknik oturana kadar ve ekipmanlara alışana kadar ters almayın
uygun alet
uygun jilet
uygun fırça
uygun sabun yada krem
tahrişsiz teknikler
bu şartları tam oluşturun daha sonra tersden alırsınız
acele etmek cildi yorar sizede bıkkınlık verebilir

saygılar

(22/07/2012, Saat: 01:42)Kendineözgü Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sakallarımı tersten almadığım surece sınekkaydına ulaşamıyorum.İllaki sakal gelıyor yuzumu ellediğimde.Sürekli tersten almak zararlımıdır?
Şap kullanıyorum.
Soğuk suyla,yazda olsa tıraş olmayı sevmıyorum.Sıcak yada ılık su tercihim.

Sakal yapımla alakalı olduğunu dusunuyorum.Teknıgım oturdu sayılır.
Ama tersten almaz isem,sınek kaydı olmuyor.Yuzume sakal cıkıs yonunde değdiğimde sorun yok ama tersıne değdiğimde elıme sakal gelıyor.Buda tersten aldığımda ortadan kalkıyor..

Bu Konudaki Yorumlar
Yaz aylarında cilt sağlığınız daha önemli - Yazar: ihtilaf - 22/07/2012, Saat: 01:58

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş Olmak Saçları ve Sakalları Daha Hızlı ve Gür Mü Çıkarır? Delidumrul 9 6,034 26/01/2019, Saat: 19:32
Son Yorum: gr00v3r

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: