Yaqi Agamemnon: nâm-ı diğer, 'DOCS' "Double Open Comb Slant"
(31/01/2021, Saat: 12:23)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum, bu alet dünyada ilk olarak bize Razorus'a geldi satış için. Henüz Yaqi kendi bile satışa koymamıştı ve bir ismi yoktu. Sorduğumuzda henüz isim vermedik demişlerdi. Onun Agamemnon ismini ben verdim, isim babasıyım yani Smile Yaqi'ye bahsettik onların da hoşuna gitti ürünün ismini Agammemnon yaptılar. O top agressive slant, double open comb falan pazarlama departmanının iş bilmezliği malum çinlileri biliyorsunuz ingilizce seviyesinde. Hatta Yaqi aliexpress kendi sayfasındaki makinelerin bir kısmında alt tablayı ters takıp foto çektiklerini bile görebilirsin. Yani üretim departmanı ile pazarlama departmanı iletişimi biraz kopuk onlarda. Smile

Açıdan önemsiz olarak bir aletin gerçek çift tarak olması için adı gibi hem alt hem üst tablasının açık tarak olması gerekir. Çok da gerekli değil, bu tip scalloped barlar taraklılara göre ciltte daha konforlu akıyor zaten, yani Yaqi değişiklik yaptıysa iyi yapmış. Ben şu andaki dengesini çok iyi buluyorum. Kendisinden çok daha az agresiflikteki slant kafalara göre akıcılığı bariz daha iyi ve gerçekten çok iyi bir kesme akustiği var. Bu tadı bir benim Punktal 101' de alıyordum, bir bunda. Ben özellikle videodaki gibi aluminyum mellon sapla kullanıyorum. Hafif olduğu için kafanın hem akustiği hem de ele geri bildirimi çok daha net oluyor bu da kullanma keyfini çok arttırıyor. Elinde aluminyum melon sap ya da muadil aluminyum sapı olanlara kafayı bir de onla denemelerini tavsiye ederim. Yaqi bir ara aluminyum mellon sap üretmeyi durdurmuştu şimdi tekrar başladı. Kullanıca göreceksiniz içi boş hafif sapların kullanımı, içi dolu ağır saplara göre çok daha net oluyor ve bence çok daha keyifli oluyor ama bu kişisel tabi herkesin beğenisi farklı olabilir.

Komşum, elimdeki ürünün isim babasıyla tanıştığıma memnun oldum. Sleepy
Bugünkü traşımı shimi çıkartarak oldum, hakikaten shime meğer gerek yokmuş. Makineyi kendi esnekliği çok iyi tamamlıyor. Permasharp'ı 3. kez kullanınca hiçbir rahatsızlığım olmadı, ama ağız kenarındaki sakalları yine olması gerektiğinden yakın aldı.
Ben size ikinci mesajımdaki deri taşınabilir set çantası da gelebilir mi diye de sormak istiyorum. İnternette gördüm aklıma takıldı. Çok güzel takım olurdular - ne de olsa taşınabilir bir makine. Pantolonun telefon ön cebine bile sığacak şık bir set.
Bu dediklerinize de harfiyen katılıyorum, uzun ve hafif gövde sapının dengesi çok iyi, elde ağırlık hissi hiç yok. Kesim verimi de muhteşem. Merkur 37C daha çok yoruyor karşılaştırınca, bunla açı düzeltme yapmak hem lazım değil hem de tahriş için sakıncalı.
Aliexpresstekiler herhalde makinenin alt tablasına inanamadılar, kimse alt desteği bu kadar eksene yakın tutmayı düşünmemiştir. Ben ters çevirip denemeyi de düşündüm, alt destekler o kadar yakın ki, vida için yer kalmıyor.

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Yaqi Agamemnon: nâm-ı diğer, 'DOCS' "Double Open Comb Slant" - Yazar: mtcn77 - 31/01/2021, Saat: 13:53

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yaqi Taraklı Mellon ismailinbiri 48 29,051 19/05/2023, Saat: 03:41
Son Yorum: Andreichu
  Fatip Slant Açık ve Kapalı Tarak Nazikas 5 4,737 15/03/2023, Saat: 02:08
Son Yorum: inter
  DLC Yaqi Klasik ismailinbiri 95 68,109 14/03/2023, Saat: 23:26
Son Yorum: kaankkaraman
  Parker Semi Slant Chefkara 41 14,138 17/01/2023, Saat: 15:40
Son Yorum: Shavettin
Thumbs Up İNCELEME: Pearl Shaving SSH-05 Close Comb Tayyare Pilotu 15 6,492 09/01/2023, Saat: 21:26
Son Yorum: layken
  R41 vs Yaqi Knight Helmet howardroark 7 2,734 20/12/2022, Saat: 17:12
Son Yorum: Bakkal
  King C Gillette Double Edge Safety Razor hlkkzn 75 39,110 23/05/2022, Saat: 12:32
Son Yorum: abdussamedy
  Yaqi Gibbs Replica CK89 87 39,031 24/03/2022, Saat: 19:35
Son Yorum: Hseyin
  Merkur 37C Slant Bar muratti 282 303,883 29/09/2021, Saat: 11:58
Son Yorum: Zayn
  Yaqi mellon Chefkara 5 2,888 24/02/2021, Saat: 18:37
Son Yorum: Soner

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: