Tersten almamamiz gerekiyorsa ikinci perdeyi niye tersten aliyoruz ?
(23/09/2018, Saat: 17:55)Rigbie Adlı Kullanıcıdan Alıntı: komsum ben hep yukaridan asagi tiras oluyordum,bu yuz haritasi gibi bir muhabbet varmis rica etsem nasil yapacagimi soyler misin ? Benim gozlemlerime gore ilk sakallarim cikmaya basladigindan beri hep asagi dogru aldigimdan belki hepsi asagi dogru cikiyor.Forumda konusu vardi ama linki calismiyor

3-4 günlük bir sakal bırakın. Eğer imkanınız varsa tabi. Hatta imkanınız varsa 1 haftalık bırakın böylece hem yüzünüzü biraz dinlendirmiş olursunuz hem de sakal çıkış yönlerini çok rahat bir şekilde her detayını görebilirsiniz. Her insanın sakal çıkış yönü farklı olduğu için ben burada bir öneri veremem. Ayrıca sakal çıkış yönünün değiştiğine dair bir muhabbet de var. Sakalın çıkış yönü sizin tıraş tekniğinizle değişmez. Hatta sakalın çıkış yönü benim bildiğim hiçbir şekilde değişmez. Sakallarımı sürekli tersten alan biriyim. Sakal çıkış yönümün değiştiğini görmedim. Hala aynı teknik ile alırım.
Dediğim gibi imkanınız varsa biraz sakal uzatın. Sakalın çıkış yönlerini iyi gözlemleyin. İlk başta sakal çıkış yönünde ve yanlamasına geçiş yaparsınız. Sonra tersten denersiniz. Tersten alınca sorun yaşarsanız tersten almazsınız. Olmazsa bir slant makine alırsınız, o biraz sizi rahatlatır.

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Tersten almamamiz gerekiyorsa ikinci perdeyi niye tersten aliyoruz ? - Yazar: ziyanınjileti - 23/09/2018, Saat: 18:55

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İkinci perdede kuruluk sorunu Bilge_Kagan 17 8,288 19/04/2019, Saat: 17:26
Son Yorum: Bilge_Kagan
  Tersten tıraş sorunsalı zorba58 8 11,913 20/06/2012, Saat: 01:17
Son Yorum: zorba58

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: