merkur vision vs merkur futur
(20/04/2012, Saat: 00:20)bossyje Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(20/04/2012, Saat: 00:05)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(19/04/2012, Saat: 23:29)bossyje Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim şahsen çok hoşuma gidiyor bu Merkur Vision.Bir türlü denk gelmedikSmile Ama ilk fırsatı değerlendireceğim.Hem jilet yüklemeside gayet güvenli.Forumda yokmudur acaba birilleri güzel ayrıntılı fotolorını çektikten sonra bir inceleme yapsın?
Linguist in dediği gibi böyle kalite aletler çocuğunada geçer,torununada.

üstadım futuru alıp sürekli 4 yada 5 ayarında kullanacaksak niçin ayarlı makine alalım.ayarlı razor kullananlar sürekli ayar değişimi yapıyormu acaba yoksa 5.vites de sürekli devammı

Hocam zaten sürekli aynı ayarda kullanmıyorsunuz.Ben futur kullanırken şöyle yapıyorum.Diyelimki 4 günlük sakal ile.İlk perdeyi 2. ayarda,daha sonraki perdeyide 3-4 arası bir ayarda alıyorum.Mesela eğer sık tıraş olmam gerekir ise 2 den fazla çıkmıyorum.Bana bu şekil iyi geliyor.Ayarlı makine aslında hoş bir şey.Sonuçta makinenin karakteri sizin elinizde oluyor.
Saygılar,

üstadım anladım herkes memnun.alıp denemek lazım empati biryere kadar
saygılar
(19/04/2012, Saat: 13:03)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu makineyi discovery channelde, nasıl yapılmış programında yaparlarken görmüştüm ilk. tabii vision olduğunu bugün öğrendim. dediğiniz gibi epey parça var içinde ve epey emek gerektiriyor. belki bozulma ihtimali de vardır. futurdan 2 kat pahalı olunca acaba ne gibi bir artısı var pek merak ettiğim için sordum. tasarımı bana da kaba geldi epey, belki almanlara göre tasarlamışlardır Smile zevk meselesi tabii. makine kullanacak olsam herhalde görüntülerini en çok beğendiğim de 87 ivory veyahut merkur barber pole 86c tercih ederdim.

merkur vision dicovery channel nasıl yapılmış tamamen tesadüf oldu
https://youtu.be/gM5jZFDvxPg
(09/03/2020, Saat: 21:52)hlkkzn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merkur vision dicovery channel nasıl yapılmış tamamen tesadüf oldu
https://youtu.be/gM5jZFDvxPg

Arada çok plastik parça varmış. Bir yüz yıl yaşama ihtimali zayıf geldi gözüme.
Merkur Vision kısa bir sure uretilmis oldu. Artık collectible statusunde, koleksiyonerlerin ilgisini cekecek 2ci eli degerli bir makine oldu. Koleksiyoner degilseniz guncel futur varken cok arayacagınız bir makine olmasın.
Tişikkirlir Sipirmin.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Muhle R41 & R89 & Merkur 15C: Tavsiyeleriniz Eskizcan 8 2,986 01/01/2022, Saat: 12:11
Son Yorum: Eskizcan
  How It's Made ( çift kenarlı jilet ve Merkur DE ) Efrasyab 6 4,976 15/09/2018, Saat: 19:33
Son Yorum: Efrasyab
  Bu makina Merkur 42 olabilir mi habaz 6 4,368 08/03/2018, Saat: 22:44
Son Yorum: habaz
Information Merkur Katalogları franksinatra 2 4,406 19/08/2014, Saat: 01:09
Son Yorum: franksinatra

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: