Rocnel, Single Edge Razor / Model SE-P
@arandur
@msakalli

Merhaba arkadaşlar ikinci düz saplı olan toplu gönderimi önümüzdeki hafta içerisinde yapacağız. Muhtemelen pazartesi olarak gerçekleşecektir.

Ödeme konusunda daha önce çokça kez söylediğim gibi, biz sipariş edilen ürünün gönderilmesinden birkaç gün öncesinde sipariş sırasına göre ödeme bilgilerimizi gönderiyoruz. Herhangi bir kapora vs. almak istemiyoruz.

İş yoğunluğundan dolayı sık sık foruma giremeyebilirim, mesaj kutusunu dolu olduğu için gelmeyen mesajları gördüm, önümüzdeki hafta içerisinde düz saplı ürün isteyen tüm müşterilerimizin ürünleri kargoya tamamıyla verilmiş olacaktır.

Dün akşam kargoya teslim ettiğimiz ürünler var, bunlar için toplu teslim fişi alıyoruz, bunların kargolaması bugün olacak, ben bu arkadaşlara da takip numaralarını göndereceğim.

Saygılar.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

(04/03/2016, Saat: 16:06)Fuschenk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2iuxlxh.jpgHerkesin bir an önce kavuşması dileğiyle Smile

Güle güle kullanın, varsa instagramda falan paylaşın, safetyrazor etiketlemesini yapın adamlar inanmıyo verdiğimize Smile
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

@rocnel özelden mesaj attım da iki saat önce bir baksanız .
@rocnel ben forumu epeydir takip etmedim. Kiz arkadasima gostermistim o takip etmis sizi bana hediye etti. Iyi marka tiras makinelerim yok ama hepsini gormuslugum elden gecirmisligim var. Rocnel in onlardan eksigi yok fazlasi var. Soyle soyleyeyim ej muhle merkur highline ise Rocnel exclusive dir. Rocnel in yolu acik, alir yurur bu sektorun bayragini tutar insallah. Tiras olur olmaz deneyimlerimi de yazacagim. Ancak aci olarak cok iyi duruyor herseyiyle cok etkileyici bir urun tebrikler emegi gecen herkesin ellerine saglik Smile213orjd.jpg
(04/03/2016, Saat: 21:21)htolgaltay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @rocnel ben forumu epeydir takip etmedim. Kiz arkadasima gostermistim o takip etmis sizi bana hediye etti. Iyi marka tiras makinelerim yok ama hepsini gormuslugum elden gecirmisligim var. Rocnel in onlardan eksigi yok fazlasi var. Soyle soyleyeyim ej muhle merkur highline ise Rocnel exclusive dir. Rocnel in yolu acik, alir yurur bu sektorun bayragini tutar insallah. Tiras olur olmaz deneyimlerimi de yazacagim. Ancak aci olarak cok iyi duruyor herseyiyle cok etkileyici bir urun tebrikler emegi gecen herkesin ellerine saglik Smile213orjd.jpg

Çok teşekkürler Smile Güzel günlerde kullanın, size hediye paketi yapacaktık ama aksilik olmadı kusura bakmayın, ürünle ilgili her türlü görüş ve şikayetiniz için irtibata geçebilirsiniz, saygılar.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Yeni seriniz hayırlı olsun Murat bey tebrik ederim, alan arkadaşlarımız güle güle kullansınlar. Darısı yeni modellere Smile
www.BarbarosRazors.com

(04/03/2016, Saat: 21:21)htolgaltay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @rocnel ben forumu epeydir takip etmedim. Kiz arkadasima gostermistim o takip etmis sizi bana hediye etti. Iyi marka tiras makinelerim yok ama hepsini gormuslugum elden gecirmisligim var. Rocnel in onlardan eksigi yok fazlasi var. Soyle soyleyeyim ej muhle merkur highline ise Rocnel exclusive dir. Rocnel in yolu acik, alir yurur bu sektorun bayragini tutar insallah. Tiras olur olmaz deneyimlerimi de yazacagim. Ancak aci olarak cok iyi duruyor herseyiyle cok etkileyici bir urun tebrikler emegi gecen herkesin ellerine saglik Smile213orjd.jpg

Bu resim beni cidden heyecanlandiran resimlerden iste. Gule gule kullanin.
@Nani Kuş üstadım teşekkür ederim cok.. @rocnel hocam elimizden geldiğince fotoğrafları paylaşırız elbet yardımcı olabilirsek ne mutlu..
Reality is wrong,dreams are for real.
Cok tesekkurler. Sizler de yakin zamanda edinirsiniz umarim Smile
Buyrun...
35irpxj.jpgf2uio0.jpg2ihp2mq.jpg14j1c9s.jpg9u3q5v.jpg
Çok güzel görüntüler. Güle güle kullanın #htolgaltay

Sent from my iPhone using Tapatalk

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rocnel Elite Series (İlk Mesaj Güncel) rocnel 77 54,372 08/09/2022, Saat: 21:33
Son Yorum: My72
  King C Gillette Double Edge Safety Razor hlkkzn 75 41,296 23/05/2022, Saat: 12:32
Son Yorum: abdussamedy
  Merkur Futur Safety Razor ilkerxxx 260 325,311 07/11/2021, Saat: 18:15
Son Yorum: serkant2
  Rockwell Model T ati19 1 2,106 26/04/2021, Saat: 02:29
Son Yorum: marv
  Parker Adjustable Safety Razor ckeskin 91 65,142 22/03/2021, Saat: 18:31
Son Yorum: krub
  Ufo Razor Handles GeltirBot 15 23,777 24/02/2021, Saat: 01:35
Son Yorum: mustbe
  Barebo Safety Razor - Sweden emiriko 1 5,067 02/10/2020, Saat: 02:01
Son Yorum: erkantalya
  Rocnel Sailor S Timor1322 55 23,887 04/09/2020, Saat: 17:50
Son Yorum: rocnel
Heart İNCELEME: Razorock Hawk Single Edge Safety Razor izbe 50 34,156 29/08/2020, Saat: 23:19
Son Yorum: shaving nick
  Wolfman Lass BBS-1 Razor inceleme Nani Kuş 33 17,405 05/08/2020, Saat: 19:01
Son Yorum: korgunv

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: