Akıllı Telefon Tavsiyesi
O kadar elma varken araya bir armut katmaya gerek yok @straht bence deSmile 6 olmazsa 5s alın, fiyatı daha makuldur hemde
www.BarbarosRazors.com

(16/10/2014, Saat: 23:59)adamentium42 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tavsiye etmem hocam. Apple eko sisteminde donanım önemli değildir. Kaldı ki donanım üzerinden pazar oluşturan Android cephesinde de çıkan uygulamalar için vs öyle çok ciddi bir donanıö gereksinimi söz konusu değil. Bugün çıkan bütün uygulama ve oyunları Galaxy S2 ile kullanabilirsiniz. O daha çok işin pazarlama kısmında büyük yer tutmakta...

İşin stabilite kısmı önemliyse IOS kullanmaya devam edin derim , diğer taraftan kişiselleştirme tarafı önemliyse sizin için o zaman Android e yönelin.

IPhone 5 , Galaxy s3 ve Blackberry Bold 9900 kullanan biri olarak tercihim Iphone 6 olurdu.

Komşum donanımın iyi bir optimizasyon ile çok da önemli olmadığını MacBook kullanırken anladım fakat Apple eskiden yeni IPhone duyurduğu zaman vayyy adamlar ne düşünmüş ne yapmış falan derdim şimdi yaptıkları çoğu şey başka firmaların 1-2 yıldır yapmakta olduğu şeyler olunca ve bir de şu bükülme olayı patlak verdiği için IPhone 6 cidden soğuttu beni kendinden.

Işin stabilite kısmı daha önemli fakat Apple bilgisayar stabilizasyonunda ne kadar iyiyse telefonda bir o kadar kötü. Resmen her çıkardıkları yeni IOS ile eski telefonlarını çöp yapıyor. Mesela sevgilimde iPhone 4 var iOS 7 yüklediğinden beri şikayetçi bende 4s var iOS 8den beri çıldırtıyor.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(16/10/2014, Saat: 23:59)adamentium42 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tavsiye etmem hocam. Apple eko sisteminde donanım önemli değildir. Kaldı ki donanım üzerinden pazar oluşturan Android cephesinde de çıkan uygulamalar için vs öyle çok ciddi bir donanıö gereksinimi söz konusu değil. Bugün çıkan bütün uygulama ve oyunları Galaxy S2 ile kullanabilirsiniz. O daha çok işin pazarlama kısmında büyük yer tutmakta...

İşin stabilite kısmı önemliyse IOS kullanmaya devam edin derim , diğer taraftan kişiselleştirme tarafı önemliyse sizin için o zaman Android e yönelin.

IPhone 5 , Galaxy s3 ve Blackberry Bold 9900 kullanan biri olarak tercihim Iphone 6 olurdu.

Komşum donanımın iyi bir optimizasyon ile çok da önemli olmadığını MacBook kullanırken anladım fakat Apple eskiden yeni IPhone duyurduğu zaman vayyy adamlar ne düşünmüş ne yapmış falan derdim şimdi yaptıkları çoğu şey başka firmaların 1-2 yıldır yapmakta olduğu şeyler olunca ve bir de şu bükülme olayı patlak verdiği için IPhone 6 cidden soğuttu beni kendinden.

Işin stabilite kısmı daha önemli fakat Apple bilgisayar stabilizasyonunda ne kadar iyiyse telefonda bir o kadar kötü. Resmen her çıkardıkları yeni IOS ile eski telefonlarını çöp yapıyor. Mesela sevgilimde iPhone 4 var iOS 7 yüklediğinden beri şikayetçi bende 4s var iOS 8den beri çıldırtıyor.

-Grace Hopper

(17/10/2014, Saat: 00:09)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum donanımın iyi bir optimizasyon ile çok da önemli olmadığını MacBook kullanırken anladım fakat Apple eskiden yeni IPhone duyurduğu zaman vayyy adamlar ne düşünmüş ne yapmış falan derdim şimdi yaptıkları çoğu şey başka firmaların 1-2 yıldır yapmakta olduğu şeyler olunca ve bir de şu bükülme olayı patlak verdiği için IPhone 6 cidden soğuttu beni kendinden.

O bükülme konusu normal insanlara has bir durum değil hocam. Normal kullanım da böyle sorunlarla karşılaşmazsınız. Ipad Air kullanıcısıyım. Evde , işte , arabada Ipad in üzerine oturmuyorum. Telefonun üzerine oturmakta ki mantığı da halen kavrayabilmiş değilim.

Diğer taraftan Iphone 4 konusuna gelince. Telefonun çıkış tarihi Haziran 2010. Ios 7 çıkış tarihiyse 2013 eylül. 3 yıldan fazla bir süre bu söz konusu süre. 2010 da çıkan android telefonlar 2013 de çoktan çöp olmuştu. Tabi şöyle bir gerçekte var ki 2010 yılından sonra telefon donanım teknolojisi ciddi atılım yaptı. Aynı sorunlar 4s ve sonrasında görülmedi mesela.

Stabilite den kasıtta işletim sisteminde ki takılmalar , kasmalar vs değil sadece. Uygulama optimizasyonları , uygulamaların zilyon tane modelli bir işletim sistemi için çıkarılmayıp 4-5 modelli telefonu olan bir işletim sistemi için üretilmiş ve çoğunlukla sorunsuz olması vs

Dediğim gibi bu tercih meselesi. Yine de ben Android işletim sistemli bir cihaz alacak olsam tercihim Nexus serisi veya tasarımdan ötürü Sony Xperia serisi olurdu.
@theunnamed

Komşum bende armut istemiyorum fakat hem yeni iPhoneun beni kendine çekmemesi hem de Turkcell'in cazip hediyeleri ile beni cezbetmesi galaxyye yönlendirdi yinede foruma danışmak iyi okuyor yeni fikirler yeni bilgiler açısından.

@adementium42

Komşum önerler ve fikirlerin için teşekkür ederim. Bahsettiğin cihazlara bir göz atayım.

-Grace Hopper

g3 e şans vermemek olmaz
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
6" telefon sıkıntı olmaz ise 799 TL uygun fiyatı ile Asus Zenfone 6 derim.

Gerçi 5" olanı da var Asus Zenfone 5 olarak. O da 699 TL.
Eğer bütçeniz 2000 Tl civarında ise sony xperia z2 öneririm. Güzel telefon kendileri..
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
(17/10/2014, Saat: 09:44)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eğer bütçeniz 2000 Tl civarında ise sony xperia z2 öneririm. Güzel telefon kendileri..

(17/10/2014, Saat: 02:52)daronik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 6" telefon sıkıntı olmaz ise 799 TL uygun fiyatı ile Asus Zenfone 6 derim.

Gerçi 5" olanı da var Asus Zenfone 5 olarak. O da 699 TL.

(17/10/2014, Saat: 02:19)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: g3 e şans vermemek olmaz

Herkese önerileri için teşekkürler, haftasonu hepsini inceleyip bana en uygun olanını alıcam. Toz ve su geçirmez olması Galaxy s5i benim çalışma ortamım olan gemi koşullarına daha uygun kılıyor yinede hepsine bakıcam.

-Grace Hopper

Asıl su geçirmez olan sony xperia z2 dir. Kasası yekpare ve açılmamaktadır. Kasası ve elinize aldığınızdaki hissiyat bana daha güzel geldi,ayrıca yazılım olarak da s5 den daha iyi olduğunu düşünüyorum. Toz ve su geçirmiyor. Pil ömrü olarak da S5 i geçmektedir. 3200mAh...
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sigara Tavsiyesi. Tıraşçı 1 1,676 30/11/2022, Saat: 20:36
Son Yorum: Lord Sparhawk
  tatil için otel tavsiyesi gakgoş 21 23,966 17/11/2022, Saat: 15:17
Son Yorum: alieren
  TV Tavsiyesi izbe 29 25,111 14/07/2022, Saat: 10:42
Son Yorum: exselans
  Televizyon Tavsiyesi Kendineözgü 69 76,543 13/07/2022, Saat: 17:03
Son Yorum: mixfruit
  Şehir içi ulaşım için bisiklet tavsiyesi sfenks 18 11,573 06/07/2022, Saat: 16:26
Son Yorum: mixfruit
  Gunluk Parfume tavsiyesi Oldstyle 6 2,423 01/06/2022, Saat: 22:23
Son Yorum: mertcanartan
  Akıllı saat sorunsalı taka 14 5,448 08/12/2021, Saat: 02:32
Son Yorum: BitikEfsane
  Hediye Tavsiyesi SKYBRAVE 39 27,176 28/10/2020, Saat: 10:38
Son Yorum: batmanforever
  Su arıtma cihazı tavsiyesi ziyanınjileti 36 17,040 04/08/2020, Saat: 17:59
Son Yorum: çayağzı
  Yüzücü Arkadaşlardan Gözlük Tavsiyesi KCL41 10 5,184 08/07/2020, Saat: 16:59
Son Yorum: Nani Kuş

Hızlı Menü: