Rahat ayakkabı
Arkadaşlar deneyimlerinizden faydalanmak adına gerçekten ayağımı rahat ettirecek bir ayakkabı arıyorum 15-16 saat ayakta durabileceğim rahat bir model-marka öneriniz var mı?
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
dostum,
hagi şartlarda giyeceksin bilmiyorum ama, çok hafif, XLight denen ayakkabılar rahatlık ve şıklık arası optimum gibi ... ceyo sanırım ilgili bir seri yapıyor,
adidasın feather serisi vardı, spor ayakkabı cinsi ... ama atölye sartlarında çok dayanmaz bunlar ... daha çok ofis yürüyüş .. spor v.s.

iki yüz ...
Puma yugorun modeli son derece hafif ve rahat. Bir mağazada denemenizi tavsiye ederim.
tipleri pek birşeye benzemesede ömrümde kulandığım ayakkabılar arasında rahatlık açısından birinci sırayı kesinlikle asics markasının jel taban olan ayakkabıları diyebilirim. saatlerce gezdigim zamanlarda bile hiçbir sıkıntı yaşamadım sadece taban değil havalandırma sistemleride muhteşem.
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Şimdiye kadar giydiğim en rahat ayakkabı adidas stan smith modeli. Atölye ortamında olduğumuzdan uzun saatler ayakta çalıştığımız da oluyor. Bir tek bu ayakkabıda akşam olduğunda ayaklarım ağrımamış oluyor. Ortapedik tabana sahip. Ayrıca hem spor, hem şık, işte de rahatca giyiliyor.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris...1278/detay
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
@erol böğrek xlite serisi sanırım camper markasının pelotas xlite diye bir ayakkabısı vardı. Camper kullandınız mı tavsiye eder misiniz?

@mancho puma yugorunu deneyeceğim
@mcorco asics jel taban diye mi sorayım. onu da deneyeceğim

@Lord, daha önce kulklandığım bazı modelleri andırıyor ama rahatlık konusunda onay veriyorsan deneyeceğim

Bir de New Blance giyen var mı arkadaşlar daha önce, rahat bir ayakkabı diyorlar.
Hiç bir şey ummuyorum,
özgürüm..
Zorba
new balance, amerika' da alt tabaka için üretilmiş ucuz bir ayakkabı. nike ve adidas' ın yarı fiyatına satıldığından herkes ulaşabiliyor. tabanları plastik ve bazı modellerde ayağınıza batabilir. Türkiye' ye ilk geldiğinde 60-70 tl' dan satılırken, tiki kesiminin kullanmaya başlaması ile birlikte adidas ve nike' ı yakalamış durumda fiyat olarak. deneyin ancak pek tavsiye edilecek ayakkabı değil.
selamlar.
vans öneririm. istanbul'da gargamel'de varmış. half-cab idi modellerinin adı sanırsam...
(10/06/2012, Saat: 12:02)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @erol böğrek xlite serisi sanırım camper markasının pelotas xlite diye bir ayakkabısı vardı. Camper kullandınız mı tavsiye eder misiniz?

@mancho puma yugorunu deneyeceğim
@mcorco asics jel taban diye mi sorayım. onu da deneyeceğim

@Lord, daha önce kulklandığım bazı modelleri andırıyor ama rahatlık konusunda onay veriyorsan deneyeceğim

Bir de New Blance giyen var mı arkadaşlar daha önce, rahat bir ayakkabı diyorlar.

Alıntı:Uzun mesafe koşucuları için,dengeyi sağlayıcı ve özel gel dolgu ile desteklenmiştir ve 16 yıldır geliştirilerek devam eden bir seridir.ASICS'in özel jel teknolojisi kullanılmıştır.

benim kullandıgım ve memnun kaldıgım urunlerı buydu

babamdada gt2150 si mevcut

uzun yürüyüslerde vs kullanıyor oda

şimdi baktım voleybol ayakkabılarındada aynı taban teknolojısı var
her ayakkabıları jel taban teknolojılı olabılır

yınede alırken jel taban teknoojılı bır ürün istediginizi bildirin

onitsuka vs. populer gunluk modellerınde bu teknolojı olmayabılır
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(10/06/2012, Saat: 12:23)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: new balance, amerika' da alt tabaka için üretilmiş ucuz bir ayakkabı. nike ve adidas' ın yarı fiyatına satıldığından herkes ulaşabiliyor. tabanları plastik ve bazı modellerde ayağınıza batabilir. Türkiye' ye ilk geldiğinde 60-70 tl' dan satılırken, tiki kesiminin kullanmaya başlaması ile birlikte adidas ve nike' ı yakalamış durumda fiyat olarak. deneyin ancak pek tavsiye edilecek ayakkabı değil.
selamlar.

Doğrudur üstad ama şimdi fiyatları hiç 60-70 değil Big Grin bir de öveni çok rahatlığını.

Dostlarım yaklaşık 16 saat ayaktayım duyulmuşluktan öte Lord ve Mcorco gibi deneyip de memnun kaldığınız tavsiyelere çok ihtiyacım varHuh
Hiç bir şey ummuyorum,
özgürüm..
Zorba

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Music Ayakkabı Tabanlığı KRAL 31 12,105 13/06/2022, Saat: 21:19
Son Yorum: mecelik60
  Yazı için rahat, aydınlatmalı klavye önerisi Lord Sparhawk 25 14,328 28/08/2020, Saat: 10:22
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Ayakkabı Modelleri ve Kullanım Tarzları Nani Kuş 46 16,437 26/12/2019, Saat: 02:20
Son Yorum: Aersin
  AYAKKABI TAVSİYESİ albayrak1616 11 9,295 20/05/2016, Saat: 01:51
Son Yorum: albayrak1616
  Ayakkabı ve Termal Çorap Önerisi theunnamed 12 12,486 06/11/2015, Saat: 22:35
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: