"oozturk" - Tanışma Başlığı
Herkese merhaba komşular  Rolleyes
Öncelikle bu kadar bilgiyi bu kadar canı gönülden paylaşan herkese teşekkür ederim.
İşim gereği her gün tiras olmak zorunda olan biri olmam sebebi ile hayattaki en büyük düşmanım tiras olmaktı bir çogunuz gibi. Orta sertlikte çokta sık olmayan fakat boyun bölgesinde kılların ters ve yatık olduğu bir sakal tipim var. Bu sebepledir ki boyun bölgesi, kartuşlu aletlerle tiras olduktan sonra ustura ile rötuşa muhtaçtı. Bir gün acaba bu sefer olur mu deyip ön hazırlık yapıp kartuşlu alet ile boyun bölgesini atg yöntemle tras etme gafletinde bulunmam sonrasında yasadığım facia sonunda arayışa girip kendimi burada buldum. İyiki de buldum her işte bir hayır var dedikleri doğru olsa gerek. Her acemi gibi ilk olarak ws classic , perma sharp de jilet , arko sabun ,nom domuz kili firca(dunyada zannediyorum sadece ben kullaniyorum  Big Grin ) ve yves rocher after shave balm ile islak tras maceram basladi. Cok yakin olmayan fakat sifira yakin tahris ve kesiksiz 3-4 islak tras deneyiminden sonra muhle r106 ve muhle de jilet ile maceraya devam ediyorum. Insanlarin anlamakta zorlandigi enteresan bir hobi edinmenin saskinligini hala uzerimden atamadim  Big Grin satis oncesi ve sonrasinda inanilmaz bir alisveris deneyimi sunan Muhle ekibine de ayrica deginmek isterim. R106 ile ilk iki deneyimim ilk  traslarin getirdigi ekstra dikkat ile sorunsuza yakin gecti. Zannediyorum sorunsuz gecen ilk 2 tras bir parca rehavet yaratmis olacak ki bugunki 3.trastan sonra ufak kasintilar hissediyorum yuzumde  Undecided  neyse ki imdadima sudo krem yetisti Rolleyes Boyun bolgesinden hala memnun degilim. Hali hazirda kartuslu aletlerin performansina benzer bir sonuc alsamda zaman icerisinde daha iyi sonuclar alabilmeyi umuyorum. Artik tras olmak iple cektigim her seferinde yeni seyler deneyimleyip ogrenmeye gayret ettigim bir rituele donustu.
Aramıza hoş geldiniz.

Delikanlı Tıraş kanalını takip etmeyi unutmayın  Big Grin
https://www.youtube.com/channel/UCmedmQE...WgtMcVlQpQ
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
Hoşgeldiniz. Bir takım kurmuşsunuz zaten. Ustura da kullanıyorsunuz. Daha ne olsun? Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
Komşum foruma hoşgeldiniz. Boyun bölgesindeki tahrişlere bir karşı köpüğü biraz daha sulu yapmanızı öneririm. Hele ki Arko sabun kullanıyorsunuz çok çabuk kuruyan bi sabun. Gerekirse yüzünüz bitip boyuna geçtiğiniz zaman fırçayı çok hafif ıslatıp boyun bölgesini yeniden köpükleyin ve sulu köpükle boynunuzu tıraş etmeyi deneyin. Ben bu sorunu bu teknikle çözdüm
Hoş geldiniz...
hoşgeldiniz hayırlı olsun yeni maceranızSmile
Hoş geldiniz, keyifli tıraşlar dilerim.
Hoşgeldiniz, keskin ve bir o kadar tahrişsiz tıraşalar olmanız dileği ile. Fırça Jilet
Tıraş oluyorum, o halde varım.
Foruma hoşgeldiniz, keyifli ve tahrişsiz tıraşlarınız olsun.
Hoşgeldiniz, iyi tıraşlarınız olsun.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Selam (Tanışma) Shavettin 8 2,359 02/03/2023, Saat: 08:20
Son Yorum: Shavettin
  Tanışma Mavisakal88 5 2,336 24/12/2022, Saat: 05:25
Son Yorum: iozbay
  "onomasticon" Tanışma Başlığı onomasticon 15 5,926 03/05/2021, Saat: 19:03
Son Yorum: drog
  Tanışma - Merhaba drog 28 8,299 01/05/2021, Saat: 15:11
Son Yorum: drog
  Tanışma: Çağrı Artan artan09 13 4,384 25/04/2021, Saat: 12:38