Ankaradan selamlar
Hoşgeldiniz
Ankara'dan benim gibi bir yeni üye daha, selamlar saygılar Angel
Hosgeldiniz komsum. Keyifli tiraslar dilerim.
Hoşgeldiniz. Bol köpüklü tıraşlarınız olsun. Sohbetlerimize umarım çokça iştirak eder, dünyanın dertlerinden biraz olsun uzaklaşırsınız.
Koruma barlı alet güvenli tıraş

"Leoparın kuyruğunu asla tutma, tutarsan da asla bırakma."
Hoş geldiniz, keyifli tıraşlar dilerim.
Hoşgeldiniz. Umarım daim olursunuz..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Hoş geldiniz
Hoş geldiniz. İlk başladığımda hem sabunlar hem de losyonlar çeşit çeşit kokularda olunca eşleştirmeye çalışmaktan çok yorulmuştum elimde bir sürü sabun ve losyonla ben Smile Şimdi sabunda kokudan çok kaliteye önem veriyorum, bir iki kaliteli sabun tutuyorum elimde bitirene kadar, bitirmeden yenisini almıyorum. Koku merakımı ise losyon ağırlıklı olarak çözüyorum. Şöyle bir örnek vermem gerekirse, Tabac kokusuna hayranım ama sabunu cildimi çok kurutuyor, losyonu ve balmı ise harika geliyor. İlk başlarken yapılan en büyük hata her şeyi deneme isteği ve dolabı sonradan kullanmayacağı ürünlerle doldurmak oluyor. Alım yaparken dikkatli olun, o renkli dünya insanı sarhoş ediyor çünkü. Keyifli forumlar dilerim.
(14/05/2019, Saat: 16:06)FurkanY Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoş geldiniz. İlk başladığımda hem sabunlar hem de losyonlar çeşit çeşit kokularda olunca eşleştirmeye çalışmaktan çok  yorulmuştum elimde bir sürü sabun ve losyonla ben Smile Şimdi sabunda kokudan çok kaliteye önem veriyorum, bir iki kaliteli sabun tutuyorum elimde bitirene kadar, bitirmeden yenisini almıyorum. Koku merakımı ise losyon ağırlıklı olarak çözüyorum. Şöyle bir örnek vermem gerekirse, Tabac kokusuna hayranım ama sabunu cildimi çok kurutuyor, losyonu ve balmı ise harika geliyor. İlk başlarken yapılan en büyük hata her şeyi deneme isteği ve dolabı sonradan kullanmayacağı ürünlerle doldurmak oluyor. Alım yaparken dikkatli olun, o renkli dünya insanı sarhoş ediyor çünkü. Keyifli forumlar dilerim.

Hoşbulduk ne kadar güzel anlatmışsınız durumu ne yalan söyleyim proraso(tüm serileri),cella,tabac,derby,arko hepsini aldım ama sorun yok değiştirerek hepsini kullanıyorum Smile
tavsiyeleriniz çok önemli çok tesekkur ederim şu anda kullanmak istediğim tıraş kremi dalan ama malesef Ankarada bulamıyorum bu konuda yardımlarınız rica olur çok tesekkur ederim.
Komşum Ankara bu bakımdan Istanbul harici her il gibi öksüz. Benim bildiğim kadarıyla tek bir satıcı var bir de Solingen mağazası var. Bahsettiğim satıcıda var mıdır bilmiyorum Dalan, ama bir gezip bakabilirsiniz old spice, mühle, yerli jilet tutucular vs var , REKLAM FİLTRELENMİŞTİR adı. Dalan için internetten bulmaya çalışmanız lazım, ya da başka bilen bir komşum bizi aydınlatır belki.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Balıkesir - Ayvalıktan herkese selamlar Ado - fb 26 879 26/02/2020, Saat: 03:24
Son Yorum: rewolwer_
Thumbs Down Selamlar Wolfskin 20 567 24/02/2020, Saat: 10:12
Son Yorum: ErkanY.
  Selamlar! hasslinger 13 537 22/02/2020, Saat: 17:06
Son Yorum: Balan94
  SELAMLAR Ferat 18 613 08/02/2020, Saat: 03:01
Son Yorum: dimitraki
  2020’nin ilk üyesinden selamlar fusuy 21 1,085 01/02/2020, Saat: 18:31
Son Yorum: Jaguar Paw
  İZMİRDEN SELAMLAR Tanfoglio 20 1,143 26/12/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: Tanfoglio
  Selamlar ve teşekkürler atmacao 28 2,123 16/12/2019, Saat: 13:39