Sabunumu Buldum:Geo F Trumper Almond Shaving Soap
Bir süredir onlarca sabun ve krem arasında bir türlü seçim yapıp, işte benim en sevdiğim bu diyemiyordum.

Sonunda geçen gün gelen paketi açıp yeni gelen sabunları koklarken bir anda birisine vuruldum. Kutusuna baktım Geo F Trumper Almond.

Ama kokunun badem ile pek ilgisi yok.

3-4 yıl önce İpek Kağıt promosyon olarak dağıtmak üzere 'Pudra Kokulu Sıvı Sabun' ürettirmişti. Bir daha bulamamıştım. Belki bilenleriniz vardır.
Bunun kokusu da ona benziyor. Nefis bir çiçeksi koku. Asla ağır değil,sizi yavaş yavaş içine çekiyor, rüyalara daldırıyor Angel

Dayanamayıp hemen tıraş oldum, bütün GFT ürünleri gibi bu da üst kalite çıktı. Köpük, koku,koruma,nemledirme,yumuşatma hepsi çok iyi.

Ne olur ne olmaz diye 2 paket daha sipariş verdim.

Hatta bizim hanım da çok beğendi birini ben kullanacağım, yüzümü yıkamak için dedi.Smile

Fırsat bulursanız bir deneyin. Pişman olmazsınız. Wink

GSSWBA80.jpg
kaptan mancho'nun seyir defteri; atılgan şimdi Geo F Trumper Almond Shaving Soap limanına demirledi,bu limanda da mavi boncuk dağıttı ve macera devam ediyor...
Cool
Mancho dostum oyle bir yazmıssın ki dedim kesin bu sabuna nikah kıyacak Smile

İyi gunlerde kullanın
(16/06/2012, Saat: 11:28)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kaptan mancho'nun seyir defteri; atılgan şimdi Geo F Trumper Almond Shaving Soap limanına demirledi,bu limanda da mavi boncuk dağıttı ve macera devam ediyor...
Cool

Bu liman artık evim oldu benim, diğerleriyle seviyeli birliktelikler yaşayacağım Smile
(16/06/2012, Saat: 11:31)totan35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mancho dostum oyle bir yazmıssın ki dedim kesin bu sabuna nikah kıyacak Smile

İyi gunlerde kullanın

Teşekkürler. Kıydım valla nikahı ama kız İngiliz olduğu için papaz nikahı. Hanım da razı kumaya, o da sevdi,2 tane de teyze kızından getirtiyorum 4'ü bulmuş olacağız. Umarım kavga etmezler Tongue
Big Grin Hadi hayırlı olsun bir tasta yaşlanınmı ne denir bilemedim.
(16/06/2012, Saat: 11:42)mckorkmaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Big Grin Hadi hayırlı olsun bir tasta yaşlanınmı ne denir bilemedim.

sabun sevgisi gençken daha farklı şeyler çağrıştırırdı,orta yaşda başka,demekki delikanlı adam her yaşta sabunu elden bıramıyorSleepy
Şu pembe yanaklara bakar mısınız? Sevilmez mi bu?AngelAngel

Ne demiş Barış Manço: 'Güzel sevmeyene adam denir mi?'

GSSWBA80.jpg
(16/06/2012, Saat: 11:35)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(16/06/2012, Saat: 11:31)totan35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mancho dostum oyle bir yazmıssın ki dedim kesin bu sabuna nikah kıyacak Smile

İyi gunlerde kullanın

Teşekkürler. Kıydım valla nikahı ama kız İngiliz olduğu için papaz nikahı. Hanım da razı kumaya, o da sevdi,2 tane de teyze kızından getirtiyorum 4'ü bulmuş olacağız. Umarım kavga etmezler Tongue

bende yakında bunun bir akrabası var gül kokulu krem onu alacagim ancak biraz olsun elimdekileri azaltmak istiyorum. sabun almakta dogru bir karar vermissiniz bu sıcakta kremler ozellikle de kase kremleri cabuk bozuluyor.

tekrar iyi gunlerde olsun.
bu arada uzerindeki resimden ve sizin dediginizden yola cıkarak sanırım sabun acı badem aromalı degil.

badem cicegi kokulu ki bu cok daha iyi ben bademli sabunları kremleri cok yaglı buluyorum. denge saglaması acısından hafta bir cella yı kullanıyorum. hergun kullansam gozenekler tıkanır sivilce siyah nokta yapar gibi geliyor.

sizin yorumunuz nedir? yaglı bir sabun mu? cella varsa kıyaslar mısınız?

saygılar,

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Geo F. Trumper ohtararan 26 16,839 22/09/2023, Saat: 22:53
Son Yorum: husmenusta
  OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP Creator 232 102,740 22/08/2023, Saat: 22:36
Son Yorum: Men-Sup
  OSS-MAN ARTISTRY VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 77 32,443 01/10/2021, Saat: 10:03
Son Yorum: Creator
  OSS-MAN FLEURON PREMIUM SHAVE SOAP Creator 70 35,071 19/07/2021, Saat: 02:11
Son Yorum: Tıraşolog
  OSS-MAN REGARD PREMIUM SHAVE SOAP Creator 47 18,666 18/06/2021, Saat: 00:10
Son Yorum: Tıraşolog
  OSS-MAN EMERAUDE VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 58 29,277 22/04/2021, Saat: 22:20
Son Yorum: Creator
  Lea classic wooden bowl shaving soap Gkn17 18 16,304 29/03/2021, Saat: 00:57
Son Yorum: marv
Thumbs Up Acca Kappa Almond Tıraş Sabunu bleak 11 5,341 14/12/2020, Saat: 23:18
Son Yorum: kral tıraş
  Godrej Shaving Round Soner 6 3,189 02/11/2020, Saat: 17:35
Son Yorum: Soner
  Valobra Crema Di Sapone Almond Lord Sparhawk 32 36,327 02/10/2020, Saat: 18:30
Son Yorum: marv

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: