Rocnel Asylum Rx
Rocnel son bombasını patlatmak üzere.

2rzz8jn.jpg

Alet hakkında daha fazla detaylı bilgiyi, @rocnel Murat usta anlatacaktır. Lafı uzatmadan mikrofonu Murat beye uzatıyorum Smile
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Murat Bey'den bomba hakkında detaylı bilgi rica ediyoruz Smile Smile
Bian görür görmez aleti F-16 savaş uçaklarımıza benzettim Smile
Mikrofonu Murat bey almadan ben kapayım Smile
Gurulandım ama heyecanlanmadım .
Elimize geçme ihtimalini düşük görüyorum.
Buradan Murat Bey'e çuvaldızı batırmış olayım Smile)
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Elimize geçme ihtimalini yükseltmek için ürüne yurtdışı çıkma yasağı çıkartalım Smile Smile Smile
(21/07/2019, Saat: 20:32)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elimize geçme ihtimalini yükseltmek için ürüne yurtdışı çıkma yasağı çıkartalım Smile Smile Smile

Damat'a söyleyelim ihracata da engel koysun Smile
Yapılan kanun değişikliklerinin mantıkla alakası yok nasılsa Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Ben de insta'da takipteyim. Bullgoose bir kaç güne ilk resmi prototipi elimde olacak, deneyeceğim yazmıştı.
"A Samurai always wears two swords."
Bize 750 tl onlara 750 dolar olsa ya , arko sabun bile oyle Smile
Biz onceden sevincini yasıyorduk ama endustri sırrı, firmanın kendisi acıklamadan ser verip, sır vermeyik Smile
Tişikkirlir Sipirmin.
Arkadaşlar selamlar. 50 ve 40 mm jiletler için iki ayrı ASYLUM Marka tıraş aletini biz üreteceğiz. Markayı bilmeyenler için kısa bilgi vereyim. Amerika’da tasarlanıp patenti alınan ve yine orda seri olarak üretilen bir tıraş aletidir.

Elit seriyi kullanan müşteriler özellikle işçilik kalitesini çok beğendiler. Aynı kalitede Asylum 50 ve 40 mm olan iki modeli de üretmemizi istediler. Biz de öncelikli olarak çeliğin sınıfını yüksekttik. 5 eksen makinede en iyi yüzey kalitesi elde etmek için mekanik direnci yüksek olan İtalya sertifikalı bir çeliği seçtik. Yüzey kalitesi için üretim programı üzerinde oynama yaptık. Son bitirici işleyici kalemlerin kalite sınıfını yükselttik. Tasarımda değişiklikler yaptık. Kullanıcılar biraz daha yumuşak kesimli olması gerektiğini bildirmişler. Bunun için ayrıca bir çalışma yaptık.

Ürünler, Amerika’daki patent sahibi üreticinin kendisine doğrudan gönderilecek. Made in Turkey yazacak ama marka vs bilgiler patent sahibinin olacak. Türkiye’de mağazada satılması için de konuşacağım.

@dikdik_s Serdar beye de teşekkür ederim, sağolsun bana incelemem için bir adet göndermişti. On kadar prototip yaptık ana model üzerinden sürekli tasarımı kontrol ettim.

Yakında seri üretimine başlarız. Buradan da bilgilerini paylaşırım.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Asylum RX - King Cobra Karşılaştırma posicor 9 7,594 23/06/2018, Saat: 18:45
Son Yorum: FatihAhmet

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: